Şimdi Ara

The Division 2'nin oynanış videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ubisoft, The Divison'ın devam oyunu Tom Clancy’s The Division 2'yi Microsoft'un E3 2018 konferansında sergiledi. The Division 2, Washington DC'de geçecek.

İlk oyunun dinamiklerinin geliştirildiğini ve haritanın genişlediğini görüyoruz. The Division 2; 15 Mart 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

• Geliyor gönlümün efendisi <3

• Merak etmeyin grafikler %100 oranında düşer
  • İlkini de böyle göstermistiler ama berbat bir oyun çıktı. Boşuna o kadar para vermiştim. Mario bile ondan daha heyecanlı bir oyun bence.

• Kulaklığı mikrofonu takıp arkadaşlarınızla coop yapacaksanız güzel oyun, yoksa tadı çıkmaz.

• ilk oyunun bütün görevlerini yaptım bütün silahları ve ekipmanı aldım ama hala oynuyorum hala keyif veriyor ikinci bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum oynanış videosunu izleyince heyacanım tavan yaptı

• İlk oyunun üzerine ciddi bir şeyler katmaları lazım. Birebir aynı şeyler gelirse sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

İlkini de böyle göstermistiler ama berbat bir oyun çıktı. Boşuna o kadar para vermiştim. Mario bile ondan daha heyecanlı bir oyun bence.
    aynen cok net hatirliyorum ilk E3 videosu efsaneydi oyun 8759348 kere donwgrade yedi
  • Şu oyunculardan biriymiş gibi surekli konuşan kadın çok itici değil mi ya? Bıdır bıdır susmuyor bir türlü. Ilk oyunun gameplay trailerında da bu konuşmuştu böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikler güzel. Özellikle vurulan objelerin tepki vermesini seviyorum. Ancak silahların vuruş hissiyatını beğenmedim. Silahlar çok zayıf duruyor.

• İlk oyunu severek bitirmiştim. Tabi eksik yönleri çoktu. 2.oyunun fragmanına baktığım da birinci oyunun fragmanının aynısı nerdeyse sadece mekan değişik. Umarım birçok yenilikle çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk oyun için çok ön yargılıydım,co-op olduğu için almak istemedim.Aylar sonra indirime girince denemek istemiştim almıştım.ilk defa bir oyunu co-op oynamıştım ve çok keyif almıştım :)

yabancılar ile bazı bölümleri geçmek için saatlerce uğraşırdık ne günlerdi yaaa
  • Gençler Ubisoft'a Türkçe dil desteği için baskı yapmamız lazım.

Daha önce imza kampanyası yapılmış ama muhtemelen ubisoft yetkililerine ulaşmamış.
    Ubisoft'la mail yolu ile, sosyal medya yolu ile ne yol varsa o yollar ile iletişime geçtim en sonunda cevap yazdılar.
    Özetle şöyle diyorlar. Çeviri ile çevirttim koydum.
    Sana Division desteklenen bir dil olarak Türkçe görmek istiyorum anlamak ve bu durum oyunu oynamak Türk oyuncuların miktarına olumlu bir şey olacak gibi hissediyorum. Biz Türk oyuncuların büyük bir topluluk var biliyoruz ve o çok takdir ediyorum.
    Bunun senin ve diğer oyunculara önemli bir şey anlamak gibi ben, Bölüm ekibe iletmek için emin olacaktır.
    Yine de, ayrıca topluluk aynı hissediyor olmadığını görmek ve aynı zamanda onlarınki bir bakış açısı elde etmek forumlarında bu öneriyi sonrası öneriyoruz. Biz oyuncunun oyun geribildirim konusunda son derece konuştuk konular üzerine denetler özel bir ekibimiz var unutmayın:
    https://forums.ubi.com/forumdisplay.php/498-The-Division

Şu yukarıdaki forum konusuna yazarsanız sevinirim.
    Daha sonra steam'da division'a olumsuz yorum yapın ve bu konunun linkini koyun lütfen.

1 için olmasada en azından 2. oyun için Türkçe dil desteği gelsin. Belli olmaz 1 içinde çalışma yapabilirler. Çok zor bir şey değil. İmza felan dikkate almazlar tepelerine binmemiz lazım forumu bombalamamız lazım Türkçe dil desteği konusunda.
  • Bu oyun olacak gibi duruyor. Şuanki Division bile ilk zamanları ile alakası yok, mutlaka daha iyisi olacaktır. İlk division daki downgrade olayınında olmayacağını düşünüyorum, o zamanlar ne Xbox x nede ps4 pro vardı Umarım hayal kırıklığına uğratmaz..
  • Şu oyun grafiklerini efektlerini alıp pubg ye koysalar tadından yenmez.

• T@M@Y kullanıcısına yanıt
    dediğin gibi dostum bende tam bunu yazmak için gelmiştim,1.ye yapmadılar bare 2. oyuna en azından türkçe metin ekleseler yine yeter.bakın siege ye geçte olsa türkçe metin eklediler umarım division 2 yide pas geçmezler
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://forums.ubi.com/showthread.php/1893117-Turkish-language-support

Ubisoft konuyu taşımış yeni link burası lütfen yorum yapın, yaptırın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Piyasadaki en güvenilmez ve en dandik firmadır ubisoft hiçbir oyununu almam oynamam. Her zaman yaptığı gibi önden süper grafikli bi video milletin ağzı açık kalır, oyun bi çıkar alakası yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T@M@Y kullanıcısına yanıt
    türkçe dil isteğini ilk oyuna ait forum altına açmışlar :/
  • division 2 diye özellikle belirtmemişsiniz adamlarda ilk oyuna istediğinizi sanmış olmalı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.