Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.078
Cevap
49
Favori
135.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana da kapalı beta daveti gelmiş. 3 kişiyi davet edebiliyorum. İsteyenler uplay nickini yazsın beni eklesin akşam ben onlara davetiye atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak lafınızı açabilir misiniz? Şu ana kadar oyunun topluluğu dışı o kadar kanser taraflarını görmedim(hatta çoğu oyunda sıkıntılar var diye bağıran çağıran biri olarak bu oyunda bir eksik görmedim)
  • sterhi S kullanıcısına yanıt
    Hocam bana atabilir misiniz? nick ByTwiz98TR (TC2'de arkadaşa gelmişti fakat buglandı diye davet atamamıştı belki halen bug devam ediyordur)
  • sterhi S kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Mümkünse ben de almak isterim davetiye. Uplay nick'im: Alyx_r

Teşekkür ederim şimdiden.
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    İlk oyunu hiç sevmedim, sen sevdiysen bunu gözü kapalı alabilirsin ama online kısmı bu oyunun herşeyi.
    Ayrıca yinede betayı oynamak lazım.

• O kadar indirdik duraklatıp uplayı kapatmak zorunda kaldım,hiç indirilmemiş gibi görünüyor ne saçma iş baştan indiriyor,aman siz yanmayın.
  • BETA için fazladan key varsa alırım, çok teşekkürler.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Hocam dikkat ederseniz toplam indirilecek boyuttan düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

İlk oyunu hiç sevmedim, sen sevdiysen bunu gözü kapalı alabilirsin ama online kısmı bu oyunun herşeyi.
    Ayrıca yinede betayı oynamak lazım.
    Eskiden Freedom Fighters diye bir oyun vardı. Ona benzetiyorum. Atmosferide çok hoşuma gidiyor.
    Single için Ultimate gereksiz sanırım. Gerçi Online'da mutlaka keyiflidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Eskiden Freedom Fighters diye bir oyun vardı. Ona benzetiyorum. Atmosferide çok hoşuma gidiyor.
    Single için Ultimate gereksiz sanırım. Gerçi Online'da mutlaka keyiflidir.

Alıntıları Göster
    Normal ile ultimate şu anda store indirimi basarak aynı paraya geliyor. Oyunu alacaksanız kesinlikle öyle alın. Sadece pve bile oynasanız yeni gelecek bölge ve görevler paralı olacak. Ultimate de pakete dahil.

• THE DİVİSİON 2 ultimate edition tam olarak artısı nedir
    birde gold ile farkı nedir biri aydınlatırsa sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

THE DİVİSİON 2 ultimate edition tam olarak artısı nedir
    birde gold ile farkı nedir biri aydınlatırsa sevınırım
    Soldaki gold sağdaki ultimate edition.

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU]

Ultimate Edition içeriğinde, özel dijital içerik, Year 1 Pass, ve oyuna 3 güne kadar erken erişim bulunuyor. Ultimate Edition özel dijital içeriği: • Elit Ajan Paketi: - bir egzotik taarruz tüfeği - bir özel beceri efekti - bir ek zula yeri • Battleworn Gizli Servis Paketi: - Battleworn Gizli Servis kıyafeti - Gizli Servis ifadesi - Gizli Servis silah görünümü • First Responder Paketi: - First Responder kıyafeti - First Responder silah görünümü Şimdi ön sipariş ver ve şuna erişim kazan: • Özel Beta • Capitol Defender Paketi (Egzotik SPAS-12 Tüfek + Hazmat 2.0 Kıyafet)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 6 Şubat 2019; 17:17:31 >
  • Fazla keyi olan varsa yollayabilir mı ?

• Cok teşekkür ederim müdür

Bu arada ilk oyunu ben ps4 te oynamıştım pc için alacagım lakin iki platformomda ilk oyunu deneyimleyen oldumu fark grafik dışında oynanış hangisinde daha keyifli

• Betanın indirme boyutu daha önce oynadığım Alfa sürümü ile birebir aynı ayrıca Alfa sürümünde ayak seslerinde sorun vardı ve sesler hiç duyulmuyordu beta için izlediğim videolardada yine ayak sesleri yoktu.Beta diye aslında alfa sürümünü indiriyoruz gibi görünüyor çünkü aradan geçen sürede alfa sürümünde rapor edilen sorunların düzeltilmediğini gözlemledim en azından sesleri düzeltebilirlerdi.Birde ekranın altına büyük harflerle Work in Progress yazmışlar sanırım betada bu yazı oyun ekranında sürekli duracak alfadada ekranda sürekli gezinen birsürü harf ve rakamlar yer alıyordu.Betayı denedikten sonra tekrar bakacağım ama büyük ihtimalle oyunu almayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 6 Şubat 2019; 18:10:34 >
  • Kütüphanemde Kapalı Beta var ancak bana mail gelmedi ilginç.
  • oyun indi hadi bakalım açıldığı zaman yardırıcaz artık . Kapalı beta için ekleyebilirsiniz Nick : Sauronee
  • Saurone kullanıcısına yanıt
    Ne zaman açılıyor hocam oyun?
  • Boyutu çok fazla. 4 günlük oyun için 40 gb değer mi bilmiyorum doğrusu.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    İlk oyunu ciddi anlamda oynayıp deneyim etmiş birisisiniz konu bazlı mesajlarından öyle biliyorum. 2. oyunu almama kararınız beklentiyi verememesi mi yoksa zaman sıkıntısı mı ? bende özellikle alıp almamak konusunda çok kararsızım. Arkadaş grubum ile Anthem için origin premier üyelik alarak 1 ay oynama planımız var daha sonra The Division 2 belki geçeriz diyorduk, şimdi içime bir kurt düştü özellikle oyunu bu kadar detaylı bilen birinden almayacağım lafını görünce.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.