Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.076
Cevap
48
Favori
135.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pts de yanlış hatırlamıyorsam reload bonusunu survivalist den kaldırmışlardı. belki ufak tefek bu tarz değişiklikler yapabilirler.

ayrıca yeni update ile birlikte bildiğim kadarı ile herhangi bir sınıfa diğer silah sınıflarının bonuslarını ekleyebiliyor olacağız(3 ile sınırlı). keşke headshot bonusunu da ekleyebiliyor olsak gerci headshot bonusunu da rifle/marksman olarak nerfleyecekler sanırım. sharpshooter üzerine kurulu ar setler çöpe gidecek.

yeni gunner nerf gelene kadar çok iyi olacak gibi.

fakat sırf ücretsiz içerik yayınlıyorlar diye gunner vs açmak için oynayanları çileden çıkartacaklar.
  • Ücretsiz indirmeye açıldı 3 gün oyalar beni çok iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirBayR

Türkçe şart artık ubisoft. Yetti artık ırkçılığın
    Activision, Rockstar Games bunlar nesilden nesile...

Her sene oyun çıkaran PES, FIFA bile Türkçe getirdi. SEGA vs... Bunlar o kadar kazanıyorlar ve hala Dil seçeneği zenginleştirme konusuna ilgisizler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 13 Haziran 2019; 16:44:12 >
  • tu4 ile birlikte yeni gear talentleri gelmesi lazım artık.

pvp de bloodsucker dışında oynanacak build yok.

Berserk ise hem bozuk hem saçma bir build düzeni gerektiriyor. ya tank-berserk oynayacaksın ya da berserk-clutch.

marksman buildler ayrı bir komedi zaten.

d50 üzerine bir build kuracağım az kaldı

bir de artık 2. attributes / talentleri roll yapma olayı gelmeli. tek roll ile itemler çöp oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 14 Haziran 2019; 0:42:1 >
  • Uplay'de ücretsizdi ve indirip bir bakayım dedim. 30-40 dk senaryo modunu oynadım. Sürekli aynı şeyleri yapıyoruz. Bize bir görev veriliyor. Oraya giderken yolumuzun üstünde düşmanlar çıkıyor. Öldürüyoruz, biraz ileride yine aynı düşmanlar çıkıyor. Onları da öldürüp ilerliyoruz. Ta ki hedefe varana kadar. Orada başka bir görev veriliyor, yola çıkıyoruz ve yine aynı şeyler... Sıkıldım ve oyunu kaldırdım.

Grafikler çok güzel. Lakin keşke Ubisoft çevrenin grafiğine özendiği kadar şu düşmanları biraz çeşitlendirseymiş.

Oyun bana AMD ekran kartı ile hediye olarak gelmişti. Ben de 130 liraya satmıştım. İyi ki de satmışım. Bence bu oyun hayatta bu paraları etmez. İndirimde 10-20 liraya inerse alınabilir. O da grafikleri hatırına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Uplay'de ücretsizdi ve indirip bir bakayım dedim. 30-40 dk senaryo modunu oynadım. Sürekli aynı şeyleri yapıyoruz. Bize bir görev veriliyor. Oraya giderken yolumuzun üstünde düşmanlar çıkıyor. Öldürüyoruz, biraz ileride yine aynı düşmanlar çıkıyor. Onları da öldürüp ilerliyoruz. Ta ki hedefe varana kadar. Orada başka bir görev veriliyor, yola çıkıyoruz ve yine aynı şeyler... Sıkıldım ve oyunu kaldırdım.

Grafikler çok güzel. Lakin keşke Ubisoft çevrenin grafiğine özendiği kadar şu düşmanları biraz çeşitlendirseymiş.

Oyun bana AMD ekran kartı ile hediye olarak gelmişti. Ben de 130 liraya satmıştım. İyi ki de satmışım. Bence bu oyun hayatta bu paraları etmez. İndirimde 10-20 liraya inerse alınabilir. O da grafikleri hatırına...
    Oyunun türü belli, vaat ettikleri belli. 30 dk için hayli bir boş yorum olmuş.

Mantık araba yarışı oynayıp devamlı araba sürüyoruz demekle aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Oyunun türü belli, vaat ettikleri belli. 30 dk için hayli bir boş yorum olmuş.

Mantık araba yarışı oynayıp devamlı araba sürüyoruz demekle aynı.

Alıntıları Göster
    Ben oyunu deneyimledim ve bir eleştiri yaptım. Karşı argümanınız varsa sunarsınız. "Boş yorum" derseniz siz boş yapmış olursunuz. Kendi oyununuz gibi savunmanıza gerek yok.

Sizin örneğinizden gidersek, araba yarışlarında çeşit çeşit araba oluyor. Hep aynı arabalar ile yarıştığımız bir oyun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Ben oyunu deneyimledim ve bir eleştiri yaptım. Karşı argümanınız varsa sunarsınız. "Boş yorum" derseniz siz boş yapmış olursunuz. Kendi oyununuz gibi savunmanıza gerek yok.

Sizin örneğinizden gidersek, araba yarışlarında çeşit çeşit araba oluyor. Hep aynı arabalar ile yarıştığımız bir oyun yok.

Alıntıları Göster
    kendi oyunum gibi savunmuyorum. 30dk oynamışsınız oyun hakkında en ufak bilginiz yok gelmiş buraya bilginiz varmış gibi yazıyorsunuz.

ilk ve ikinci oyunun hangi türde olduğunu, neler sunduğunu bilmiyorsunuz.. oyun hakkında en ufak bilginiz yok.

yine bilgisizliğinizden ötürü oyunda tek tip npc olduğunu zannediyorsunuz. gercekten hem bilgisiz hem komiksiniz oyunda en az 20 farklı npc türü bulunmakta.

neyse ya kime ne anlatıyorum banane

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

kendi oyunum gibi savunmuyorum. 30dk oynamışsınız oyun hakkında en ufak bilginiz yok gelmiş buraya bilginiz varmış gibi yazıyorsunuz.

ilk ve ikinci oyunun hangi türde olduğunu, neler sunduğunu bilmiyorsunuz.. oyun hakkında en ufak bilginiz yok.

yine bilgisizliğinizden ötürü oyunda tek tip npc olduğunu zannediyorsunuz. gercekten hem bilgisiz hem komiksiniz oyunda en az 20 farklı npc türü bulunmakta.

neyse ya kime ne anlatıyorum banane

Alıntıları Göster
    Sizene ise hiç cevap yazmayın. Sizin gibiler yüzünden insanlar forumda eleştiri yapmaya korkar oldu. Hemen birileri atlayıp saldırıya geçiyor. Alt tarafı oyun yahu... Ben denedim, beğenmedim. Sen beğendiysen sana iyi oyunlar.

• bilgisiz bir konu hakkında en ufak bilgisi olmayıp fikir sunanlarla muhatap olmak istemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 14 Haziran 2019; 4:2:15 >
  • Sen olma zaten. Forum demek bilgi paylaşmak demektir. Benim bilmediğimi düşündüğün bir bilgi varsa, üslubunca yazarsın. Mesajımı alıntılayıp "boş konuşuyorsun, komiksin" gibi hadsizce söylemlerde bulunmaya hakkın yok. Önce toplum içinde konuşmayı, insanlarla doğru iletişim kurmayı öğren.
  • maalesef yaptığınız bilgi paylaşmak değil, bilgisizliğinle insanları yanlış bilgilendiriyorsunuz. Haliyle yaptığınız ilk yorum boş yorum oluyor. Ben yazdıktan sonra acaba oyun nasıl bir şey 30dk da hiçbir şey anlamadığım doğrumu diyip icabında googleden youtubeden göz gezdirmek yerine saçma sapan yorumunuz ile insanları yanlış bilgilendirmekte ısrar ediyorsunuz.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 150 saat oynadım oyunu. adamın dediklerinde hiç haklılık payı yokmuş gibi boş yorum yapıyorsun demen yanlış. Oyun zevkli güzel ,çevre tasarımları güzel fakat end gamede de senaryo sürecinde de kendini tekrarlıyor bu bir gerçek.Bu kadar tartışma yaratmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regujohn -- 14 Haziran 2019; 8:29:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

yaklaşık 150 saat oynadım oyunu. adamın dediklerinde hiç haklılık payı yokmuş gibi boş yorum yapıyorsun demen yanlış. Oyun zevkli güzel ,çevre tasarımları güzel fakat end gamede de senaryo sürecinde de kendini tekrarlıyor bu bir gerçek.Bu kadar tartışma yaratmaya gerek yok.
    Her iki oyunda yaklaşık toplam 2k vakit harcamış birine end game vs oyunu anlatmayaydınız iyidi.

Oynadığınız oyunun türünü bilmiyorsunuz sanırım MMO-Rpg/Looter-shooter türünden nasıl bir farklılık bekliyorsunuz.

Sıkılıyorsanız yeterince oynamamışsınız demektir.

Zira hem pvp hem pve oldukça doyurucu. Raid, dz, odz, conflict, missionlar, yan görevler, günlük görevler.

Bir iki sayfa önce yazmıştım, defalarca aynı şeyleri yapmaktan sıkılıyorsanız division size göre değil demektir.
    İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 14 Haziran 2019; 8:32:15 >

• Oyun ''Dolby Atmos'' destekliyor. Daha oyunun başındayım. Ama bir bölüme giderken çatıda patlama oldu. Resmen o an kendimi kaptırdım ''Divisinin 2'' hayatına, Elinde imkan olan arkadaşlar varsa kesinlikle ''Dolby Atmos'' ses sistemiyle oynamasını tavsiye ederim.

• 17 saati devirdim. Çok zevk alarak oynadım. Henüz dark zone ile fazla muhatap olamadım. Evet oyunu kendini tekrarlıyor, evet çok çok açık bir dünya yok. Lakin bu liner oyun tarzı bu aralar saçma sapan açık dünya oyunlarından sonra ilaç gibi geldi. Ben bu oyuna temiz 100 saati gömerim. Oyunun kendine has güzel bir paterni var ve benim için gayet yeterli görünüyor. İleride eklenecek özelliklerle bir kaç yıl rahat oynanacak bir oyun. Arkadaşların dediği gibi eğer sürekli farklı görevler, çok açık bir dünya isteyenler varsa bu oyundan kesinlikle uzak dursunlar. İyi ki bu oyunu almışım dedim, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

Oyun ''Dolby Atmos'' destekliyor. Daha oyunun başındayım. Ama bir bölüme giderken çatıda patlama oldu. Resmen o an kendimi kaptırdım ''Divisinin 2'' hayatına, Elinde imkan olan arkadaşlar varsa kesinlikle ''Dolby Atmos'' ses sistemiyle oynamasını tavsiye ederim.

bence 4k 120hz tek moitör çok daha iyi olur

• rtsbora kullanıcısına yanıt
    10-20TL pahalı olur ya bence bedava versinler üstüne hatta ekran kartı hediye etsinler
  • Geçenlerde YouTube da speedrun Raid videosunu izledim 16 küsur dakika idi yapay zeka tam bir hayal kırıklığı diyorlardı abartıyolar herhalde dedim oyun mmo düşmanlar mermi süngeri diye herhalde yapay zeka ordan oraya koşuyor ateş etmiyor hatta çoğu zaman yakın dönüşe girmeye çalışıyor ama ateş edince tek atıyor sanki

• yapay zeka felan yok öyle ama fifa daki gibi gerçekçi harekat ediyorlar görünüş olarak.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.