Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.077
Cevap
48
Favori
135.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu oyunda afterburner çalıştıramadım bir türlü. Oyundan önce açsam, oyun pencere modunda siyah ekranda kalıyor başlamıyor. Oyundan sonra açsam işe yaramıyor, göstermiyor değerleri. Var mı başına gelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gear score nedir, nerede yazar, ne işe yarar ?

• Arkadaşlar merhaba,

Key bugün elime ulaştı. Gelmeyen varsa bugün maillerini kontrol etsinler. Gelmiş olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRAZY Hero -- 20 Mart 2019; 15:53:38 >
  • CRAZY Hero kullanıcısına yanıt
    Bana daha gelmedi bekliyorum hocam amd award taki mail e değil mi?

• Arkadaşlar oyunda çökme sorunu yaşayan var mı ? Bir anda donup kapanıyor oyun, çözüm bulamadım 2 gündür.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Evet, bu sabah gelmiş maile. Bu hafta içi takip et. support'a ticket da at her ihtimale karşı. Gelir diye düşünüyorum.
  • gamerxir kullanıcısına yanıt
    dx12 kaynaklı olabilir bendede vardı aynı sorun dx11 modunda deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Bende henüz alamadım. 2 oyun bekliyordum Dmc V ve Div 2, Dmc V aktif oldu Div 2 için hala bekliyorum. O değil key olarak sattım, oyunlar açılmayınca sattığım kişiyi mağdur etmiş oldum.

Bu arada evo_4 kullanıcı adım 19 levelim, isteyen ajanlar ekleyebilir.

• gamerxir kullanıcısına yanıt
    önce bir anlık donup ardından pencere moduna geçip hiç hata vermeden kapanıyor oyun. dx12 den dx11 yapınca bu sorun kalktı gibi ama dx11de de attığını belirten kişiler mevcut bazı forumlarda. zaten dx11de de performans ciddi anlamda düşüyor. yalnız değilsin yani. en kısa zamanda düzeltirler umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 20 Mart 2019; 13:25:23 >
  • 450+ gearscore a geldim, demo spec'i fulledim, level 3 control point falan temizliyorum challenge olsun diye. Gearscore veya "optimum gear" için fazla kasmayın geze geze tadını çıkarın, end game çabuk tıkanıyor eğer yoğun DZ oynamıyorsanız. Zaten itemların hepsi WT5 yakında açıldığında çöp olacak baştan toplayacaksınız.
  • qvx Q kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç soru sorayım.

Gear score nerede görünüyor, kullandığımız, giydiğimiz ekipmanlar mı belirliyiz bu skoru?
    Demo spec. ve optimum gear, Wt5 keza bunlarında ne olduğunu bilmiyorum.
    Wt5 açıldığında topladığımız itemler neden dökülüyor?
    Teşekkür ederim.

Bu konularla alakalı okuyabileceğimiz tr bir kaynak olsa keşke.

Bu arada oyunda support, tank vb sınıflar var mı, skill seçimleri ile birşeyler yapmak mümkün görünüyor, iyi bir takım olursa skill seçimi ile sınıflar ortaya çıkabilir gibi.

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sıkıntı vardı, RivaTuner'ı silip son sürümünü kurunca düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Hocam birkaç soru sorayım.

Gear score nerede görünüyor, kullandığımız, giydiğimiz ekipmanlar mı belirliyiz bu skoru?
    Demo spec. ve optimum gear, Wt5 keza bunlarında ne olduğunu bilmiyorum.
    Wt5 açıldığında topladığımız itemler neden dökülüyor?
    Teşekkür ederim.

Bu konularla alakalı okuyabileceğimiz tr bir kaynak olsa keşke.

Bu arada oyunda support, tank vb sınıflar var mı, skill seçimleri ile birşeyler yapmak mümkün görünüyor, iyi bir takım olursa skill seçimi ile sınıflar ortaya çıkabilir gibi.
    Hic bu tarz oyun oynamadin sanirim :)

Gear score ve world tierdan haberin olmadigina göre hikayen bitmemis daha. Oyunun bitince lvl kalkiyor world tier 1,2,3,4,5 geliyor sirayla. Ayni sekilde ekipmanlarinda lvl yerine gear score gözüküyor, bir nevi kalitesi. Cok kafana takma oynuna bak zaten cok seri sekilde bitiyor oyun ve birden gelebilecegin en yüksek noktaya gelmis oluyorsun.

Siniflar da direk yok, ekipmanlar ve ilerde acilan özelliklerle kendin yaratiyorsun kafana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 20 Mart 2019; 16:6:23 >

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Evet yeni sayılırım, teşekkür ederim.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/tYfUdLuG_7g

Ekstradan ihtiyacı olan arkadaşlar için;https://division2map.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 20 Mart 2019; 16:29:0 >
  • Satılık Keyi olan varsa mesaj atabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: takami59

https://youtu.be/tYfUdLuG_7g

Ekstradan ihtiyacı olan arkadaşlar için;https://division2map.com
    eyvallah hocam.
  • 1 adet division 2 arıyorum satan pm atsın
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    3 bölümden oluşuyor yanlış hatırlamıyorsam o seri. Başka videolar da var o kanalda gayet öğretici. ben de yeni keşfettim faydası olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyundaki hava değişimi de harika, az önce öyle bir yağmur başladı ki, sis, yıldırımlar vs derken bildiğin bir eve girip yağmurun geçmesini beklemeye başladım.

Oyun EF-SA-NE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 20 Mart 2019; 19:16:4 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.