Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

THE DİVİSİON 2(ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
1.295
Cevap
36
Favori
44.488
Tıklama
Cevapla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> THE DİVİSİON 2(ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yüzbaşı
  696 Mesaj


  Ubisoft bugün resmi olarak The Division 2’nin duyurusunu yaptı. Firma Twitch üzerinden bir canlı yayın düzenlerken, yeni oyunun duyurusunu da yaptı ve ilk oyunu hazırlayan firma Massive Entertainment’ın yine yapımcı koltuğunda oturduğu doğrulandı.

  The Division 2’nin yapımında Massive Entertainment’ın yanı sıra Red Storm ve Ubisoft Reflections stüdyoları da yer alacak. Ayrıca orijinal oyundaki bazı ilerlemelerinizi yeni Division 2’ye de taşıyabileceksiniz. Buna rağmen henüz sistemin nasıl çalışacağı bilinmiyor.

  The Division 2 duyurusu bugün resmen gerçekleşirken, Ubisoft’tan daha fazla ayrıntı gelmedi. Firma tam duyuruyu önümüzdeki E3 2018 fuarında yapacaklarını söylerken, şimdiden oyuncular merakla yaz aylarını bekleyecek.

  Aslına bakarsanız Ubisoft’un The Division serisine devam edişi pek de şaşırtıcı olmadı. Her ne kadar ilk oyun başlangıçta çok fazla eleştirilse de, iki yıl boyunca Ubisoft ve Massive Entertainment düzenli olarak güncellemeler yayınladı ve eksikleri kapatmaya çalıştı. Özellikle de geçtiğimiz yılın Aralık ayında çıkan 1.8 güncellemesi oyuna epey yenilik getirmişti.

  Kısacası, ilk oyunun üstüne daha da başarılı olma iddiasıyla gelen The Division 2 ile ilgili ayrıntıları önümüzdeki E3 2018’de tamamen öğreneceğiz.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 11 Mart 2019; 0:14:25 >  |
  |
  _____________________________
 • Division 2 yi erken erişimle oynanabilir olduğu andan beri düzenli olarak oynamaktayım.Oyunu duyurulduğu günden beri takip ediyordum fakat Açık Betasına kadar oynadığım sürümleri nedeniyle(Kapalı Alpha-Private Beta-Technical Test) sipariş etmemiştim.Ubisoft ve Massive Division 2 için Açık Beta öncesi oyunculardan aldıkları geribildirimler doğrultusunda tam sürüm öncesi iki önemli değişikliğe giderek oyunu oldukça iyi hale getirdiler.Açık Betada bunların bir öngörünümünü oynayabildiğimiz içinde Beta sonrası Ultimate sürümünü sipariş ettim ve erken erişimden beri oynuyorum.

  Division 2 nin herhangi bir Betasına katıldıysanız tam sürümde iki önemli değişikliği farkedeceksiniz.Bunlardan ilki karakter hareket sisteminin yeniden düzenlenmesi diğeri ise NPC Health-Armor ve Damage sayılarının değiştirilmesidir.Division 2 de movement sistemi ilk oyuna göre çok daha farklı ve yavaş aslında bu değişiklik zorunlu olarak yapıldı.Tam sürümde ise movement sisteminin yeniden düzenlendiği ve karakter hareketlerinin bir miktar hızlandırdıklarını söyleyebilirim.Bunun dışında ise Betalara katılan oyuncular düşürülen TTK sürelerini halen yüksek bulmuş olmalılar ki tam sürümde Npc lerin armor ve health değerleri yarı yarıya düşürülmüş.

  Division 2 ilk oyundan birçok yönden ayrılan bir oyun olmuş.Divisionu 1.8 yamasına kadar olan sürecini yakından bilen birisi olarak yeni oyunda kendi ifadelerinde olduğu gibi derslerine iyi çalışmışlar.İçerik olarak dopdolu bir oyun yeni başlayacakları bekliyor olacak.Oyundaki görevler temel olarak ana ve yan hikaye görevleri dışında Settlementlerden oluşuyor.Bunların dışında ise haritada belirli bölgelerde aktiviteler yer alıyor.Görev tasarımları yine oldukça başarılı fakat bu sefer sadece ana görevler değil yan görevlerde oldukça özenli hazırlanmışlar.Settlementleri ilgili görevleri yaptıkça geliştiriyorsunuz bunlarda size en başta deneyim puanı olmak üzere çeşitli blueprintler kazandırıyor.Açık dünyası yani PvE içerikleri bakımından oyun oldukça fazla içerik barındırıyor.

  Dark Zone'lardan bahsedecek olursam her bir DZ bölgesinin ilk görevi bölgeyi keşfetmek üzerine kurulu yani ilk girişte doğrudan diğer oyuncularla aynı serverda olmuyor bir nevi hazırlık görevini tamamladıktan sonra erişime açılıyor.3 adet DZ bölgesinden iki tanesini keşfettim ve hem ortam olarak farklılar hemde farklı oynanış türüne sahipler.Bu nedenle oynanan DZ bölgesine göre bir set düzeni ile girmek gerekecek.DZ de açık dünyaya göre daha kaliteli loot düşüyor ve her loot virüslü olmuyor.Landmarkları temizledikçe bir adet item envanterinize düşüyor ve etrafta yer alan chestlerdende virüssüz item elde edebiliyorsunuz.DZ için oyunda ayrı bir perk sistemi mevcut ve oyun tarzınıza göre bu perkleri gerekli levellere ulaşınca dağıtabiliyorsunuz.Ayrıca belirli bir oyun içi kredi karşılığındada perkleri sıfırlayabiliyorsunuz.

  Oyundaki silahların çoğu ilk oyundakilere benzerler fakat talentler ve major özellikler bakımından bazı silahlarda önemli değişiklikler var.Örneğin ilk oyunun en çok kullanılan Assault Rifle silahları olan Lightweight M4 ve LVOA-C Rifle yani tek tek ateş ettiğiniz bir silaha dönüştürülmüş.Bu tarz önemli değişiklikler bulunuyor.Silah modları ise bir özelliği geliştirirken başka bir özellikten kayba neden oluyor.Silah talentleri ise ilk oyundaki gibi çeşitli gereksinimleri sağlayınca aktif oluyorlar.Oyuna başladığınız ilk andan itibaren Brand Setler ile karşılaşıyoruz.İlk oyunda 30 levele ulaşıncaya kadar elde ettiğimiz lootlar önem taşımıyordu fakat Division 2 de 1.seviyede set oluşturmaya başlıyorsunuz.Bu nedenle oyun tarzınıza ve seçeceğiniz Uzmanlık alanına göre end game içeriklere ulaşmadan önce mümkün olduğunca tüm silahları ve gearları denemenizi öneririm.

  Division 2 nin PvP sinden bahsedecek olursam açıkcası PvP içeriklerinin PvE kadar fazla olmadığını belirtmem gerekiyor.İlk oyundan bilinen 4 vs 4 oynanan Skirmish modu yanısıra yine 4 vs 4 olarak oynadığınız 3 adet bölgeyi ele geçirip oyun sonuna kadar korumaya çalıştığınız Domination modu yer alıyor.Bu modlar oyun başı oylayabildiğiniz 3 farklı haritada oynanıyor ve Normalization sisteminin sürekli aktif olduğunu belirtmem gerekiyor.PvP dede TTK süreleri epey düşük yani hızlıca düşürebiliyor ve hızlıca düşebiliyorsunuz.Dark Zone PvP de ise Occupied DZ ler açılmadan diğer DZ lerdeki PvP çok fikir vermeyecektir.Occupied DZ ler açık olmadığı için bununla ilgili ilerleyen dönemde gözlemlerimi paylaşacağım.Oyunun çıkış içeriklerinde daha çok PvE ağırlıkta fakat ilk oyunda olduğu gibi yeni PvP içerikleride eklenecektir.

  Oyunu oynadığım süredeki gözlemlerim bunlardı.End game sonrası içeriklerden ve Uzmanlıklardan ayrı olarak bahsedeceğim.Oyunu gayet başarılı buldum ve içerik olarak ilk oyuna göre daha dolu olduğunu düşünüyorum.Oyun henüz yeni çıkış yapmasına rağmen Betalardaki sorunların nerdeyse tamamı düzeltilmiş.Oyun bu süreçte hem daha iyi optimize edilmiş hemde kararlılık olarak daha iyi çalışıyor.Looter-shooter oyunlarını sevenler için kesinlikle öneriyorum.

  Şimdi linç yiyeceğim ama


  bu oyunun taş çatlasa edeceği değer 50tl arkadaşlar...

  böyle aynı sayfada 2 defa paylaşmak yetmez günde 15 defa aynı sayfaya paylaşın belki satılır ilanın.

  hem ayrıca forumda 140 liraya wwz + div2 gold satılıyor. ne diye fahiş fiyattan senden alsınlar ?

  Ajanlar merhaba,

  Oyunda yeni olan veya gözünden kaçanlar için küçük ipuçları;

  *Perk'lerden XP boostlayan seriyi mutlaka ilk iş full açın

  *Haritadan Projects tabından proje tamamlamak için gerekli malzemeleri base'e gitmeden direk bağışlayabilirsiniz

  *Progression menüsünde tablarda ubisoft club weekly challenges var, kabul edene kadar aktif olup saymıyor, oyun içinden veya oyuna girmeden Uplay ekranın Club bölümünden bunları kabul edip aktifleştirin, bir yandan dolsunlar, ufak tefek kozmetik ödüller var

  *Yine Progression menüsünde yan tablarda "Commendations" var buraya girip achievementlardan Shoulder Badge ödüllerinizi toplayabilirsiniz

  *Inventory'de herhangi bir sekmeye girdiğinizde altta (X) options var burada Grid View'ı açarsanız görünüm daha rahat gelebilir.

  Ben bunların bazılarını neredeyse level 30'da buldum :)

  İyi oyunlar

  Division 2 ye gelecek bir sonraki güncelleme olan Title Update 3 testlerinde 2.aşamaya geçildi.PTS serverlarında test süreci toplamda 3 aşamadan oluşacak ve ardından ana oyuna gelecek olan bu güncelleme için yayınlanan güncelleme notlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-gb/news-updates/348989/title-update-3-pts-phase-2-begins-today

  Güncelleme notlarından öne çıkanları paylaşmak gerekirse ;

  Kraft malzemelerinden Receiver Components ve Protective Fabric için toplam materyal sayısı 200 artırılarak 600 e çıkarıldı.(Mevcut sürümde perkler etkinken en fazla 400 adete kadar toplanabiliyor.)

  Crafting Vendor adı altında yeni bir vendor ekleniyor.Bu vendorden ;

  Specialized ve Superior Skill Modları için Blueprintler

  Haftalık Blueprintler alınabilecek.

  Gearlar artık daha iyi defansif özelliklere sahip olacaklar.Örneğin mevcut sürümde 10k bonus Armor/10k Health gibi özellikler yer alırken yeni güncellemede bunların yerine %10 Bonus Armor/50k Health gibi defansif özellikler yer alacak.Bu sayede güncelleme sonrası daha yüksek armor ve health seviyesine ulaşılacak.

  Veteran,Elit ve Named NPC lerin hasarları düşürüldü.

  Defender Drone artık tek isabette kırılacak.

  Scanner Pulse cooldown süresi 120 sn den 90 sn ye düşürüldü ve taranan düşmanların aldığı hasar %10 dan %20 ye çıkarıldı.

  Tüm egzotik silahların temel hasarları artırıldı.

  Normalization sistemi artık oyuncuları bulundukları world tier seviyesinin en yüksek gear score değerine göre ölçeklendirecek.

  Assault Rifle silahları PvP de 1.25 hasar katsayısına sahip olacaklar.Son güncellemede AR lerin mermi kapasitesi düşürüldüğü için PvP de zayıf kalıyorlardı.Bu nedenle hasarlarında artışa gidiliyor.

  PvP de genel hasar katsayısı değeri düşürülerek TTK yani öldürme süresi artılıyor.Bu sayede oyuncuların PvP de daha iyi tepki sürelerine sahip olması amaçlanıyor.

  Dark Zone'da Bosslardan garanti olarak Contaminated item düşecek.Bosslar dışındaki NPC lerin drop oranı düşürüldü.Yüksek zorluktaki landmarklardan birden fazla eşya düşürme şansı artırıldı.

  DZ çantalarının taşıma sayısı(perkler etkinken) 10 a çıkarıldı.Mevcut sürümde en fazla 5 tane contaminated item taşınabiliyor.

  DZ Landmarklarının yenilenme süresi için cooldown eklendi.

  DZ de NPC ler daha az hasar veriyorlar fakat öldürme süreleri artırılıyor.

  Karakter özellikleri ekranında Accuracy,Stability,Recoil,Weapon Handling ve Reload Speed bonusları doğru bir şekilde görüntülenecek şekilde güncellendi.


  Son olarak PTS te 3 adet yeni gear set ortaya çıkmış oldu.Bu setler Tip of the Spear,Negotiators Dilemma ve Aces & Eights isimli setler olup sırasıyla Survivalist,Demolitionist ve Sharpshooter Specialization sınıflarında kullanılabiliyorlar.Yeni gelecek olan setlerin her biri belirli projeler tamamlandığında blueprint olarak elde edilecekler ve gearlar belirli bir craft malzemesi karşılığında craftlanacaklar.Bu setler brand setlerden farklı olarak 6.parçaya kadar ek set bonusuna sahipler.

  Title Update 3 için son aşama tamamlandıktan sonra bu değişikliklerin tamamı ana oyuna eklenecek.PTS sürümünü indirerek tüm değişiklikleri önceden deneyebilirsiniz.Yamanın süresi henüz belli olmadı fakat tamamlanması gereken bir test aşaması daha olduğu için en iyi ihtimalle iki haftalık bir süresi olacaktır.Operation Dark Hours Raid görevi PTS te oynanamadığından dolayı Raidlerin güncelleme sonrasında geleceğini düşünüyorum.

 • Yarbay
  5896 Mesaj
  İlk oyundaki eksikleri giderip "tam" oyun çıkarırlarsa efsane olabilir. Tabi yine her şeyi dlcler ile ekleyeceklerse kestane olur.  < Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  _____________________________
  MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Blue Red Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - Acer Predator XB241H G-Sync 144Hz 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
 • Yüzbaşı
  696 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Daniel Faraday  İlk oyundaki eksikleri giderip "tam" oyun çıkarırlarsa efsane olabilir. Tabi yine her şeyi dlcler ile ekleyeceklerse kestane olur.  aynen hocam bu oyunun o kadar potansiyeli var ki ubisoft neden böyle hatalar yapıyor anlam veremedim ilk oyunda. ilk oyun dediğin gibi hatalı çıktı ve bir sürü ekstra dlc eklediler tamam bazen dlclerin gelmesi iyi olabilir oyunun devam etmesi içinde ubisoft çok abartıyor.  Şahsen ilk oyunu çok beğendim hatalarına rağmen dediğim gibi bu oyunun çok fazla potansiyeli var ama ubisoft değerlendirmiyor keşke oyunculardan fikir alsalar ve uygulasalar diyeceğim de adamların gözünü para bürümüş :)  < Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  520 Mesaj
  Adam gibi bi hikaye modu şart hocam birde hikaye modunu ayrı online modu ayrı olmalı bence hikaye modunda mmo oyun modundan çıkılmalı gerçekçi öldürme olmalı bi adama 2 şarjör boşaltılmamalı online modda o olabilir sonucta oyunun yapısı bu ilk oyun büyük potansiyeldi ama ne yazık ki e3 te gösterdikleri gameplayle alakası yoktu oyunun ubisoft bir potansiyeli iyi kullanamadı o güzelim atmosferi haritayı sırf online oyun yapıcam diye çok bozdu tabi bunlar benim fikrim aksini düşünen arkadaşlara saygım sonsuz 👍🏻  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2247 Mesaj
  İlk oyun gibi yüzlerce saatimi harcayacağıma eminim.  < Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Steam : Myres55 - Psn : Myres55 - Origin İd: Myres

 • Yarbay
  4204 Mesaj
  Yine 16371 sene sonra çıkar  Şu duyurulari oyunun çıkışına yakın yapsalar daha çok satış yaparlar aslinda neden 2-3 sene sonra cikarcaklari oyunun duyurusunu yaparlar onu hic anlamadim  İlk oyunu sevmistim keyifliydi bunuda alirim buyuk ihtimalle  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 9 Mart 2018; 16:23:16 >
  |
  |
  _____________________________
  iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
 • Yüzbaşı
  590 Mesaj
  Türkçe şart artık ubisoft. Yetti artık ırkçılığın  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seffafbonus26 -- 9 Mart 2018; 17:29:35 >
  _____________________________
  PSN :: brlbayraktar
 • Yarbay
  3174 Mesaj
  Bekliyoruz bakalım.
  |
  |
  _____________________________
 • Kurmay Yarbay
  5901 Mesaj
  The Divisionu aktif olarak oynamaktayım ve oyuna gelen güncellemelerle birlikte oyun ilk çıktığı döneme göre epey gelişme gösterdi.Özellikle 1.8 yaması ile birlikte oyun içi yapılabilecek aktivite sayısı eskisine oranla daha fazla ister pvp istersede pve oyuncuları için alternatif görevler mevcut.Ben genelde pvp oynadığımdan setlerimi oluşturduktan sonra last stand,skirmish ve dz pvp oynuyorum.Bu oyun modları daha çok pvp oyuncuları için olsada bunların yanısıra underground,günlük/haftalık görevler,legendary missionlar vs gibi pve aktiviteleride eskisine oranla geliştirildi.Kısacası her oyuncuya göre görevler içeriyor.İlk çıktığı hali ve ardından geçen süreçten içerik anlamında daha üretken bir oyuna dönüştüğünü söyleyebilirim.Grafikleri ise açıkca söylemem gerekirse üzerinden uzun sayılabilecek bir süre geçsede bu downgradeli haliyle güncel birçok oyundan daha iyi görünüyor.Optimizasyon sorunlarıda büyük ölçüde giderildi.Her ne kadar yeni oyun üzerinde çalıştıklarını açıklasalarda ilk oyuna 2. yeni güncelleme daha gelecek ve The Division Eylül ayına kadar her ay aktiviteler(global eventler,yeni legendary görevler vs.) barındırıyor olacak.  2.oyun ilk oyunun şu anki haliyle çıkış yapsa bile ilk oyunu önceden oynayıp bırakanlara farklı görünecektir fakat özellikle bug ve glitchlerden mümkün olduğu kadar arındırılmalı ve dahada önemlisi gerçekten işe yarayan bir anti hile sisteminin eklenmesi gerekiyor.Her ne kadar şu an eskisi kadar olmasada yinede karşınıza çıkabiliyorlar.Yeni oyunu merakla bekliyorum umarım fazla bekletmezler.
  |
  |
  _____________________________
  ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
 • Yüzbaşı
  745 Mesaj
  İlk oyun, fikir bazında harika, ancak bitmemiş ve biraz sorunlu bir oyundu. Yine de yamalar ile, ek içeriklerle düzelttiler oyunu. Çok da keyifliydi oynaması.  Eğer bu kez gerçekten bitmiş bir oyun olarak gelirse iyi sükse yapar. Kendini de oynatır mutlaka.
  |
  |
  _____________________________
  İkinci olan, ilk kaybedendir.
 • Yüzbaşı
  696 Mesaj
  Yeni haber : The division 2 31 mart 2019 dan önce Çıkacak  Oyunun birinci versiyonu ile milyonlarca oyuncunun gönlünde taht kuran Ubisoft, The Division 2’Nin geliştirilmesiyle ilgili de şu sıralar çalışmalarını hızlandırmış durumda. İnternete sızan bilgiler ile öğrendiğimiz The Division 2, oyunculara zengin bir içerik ve gerçekçi bir çatışma ortamı sunacak. Birinci versiyonundan tamamen farklı bir yapı ile karşımıza çıkacak olan yapım, yine Massive Entertainment liderliğinde geliştirilecek.  Oyunun yeni sürümümün geliştirilmesinde Snowdrop oyun motorunun son sürümü kullanılacak. The Division 1’in oyun direktörü olan Julian Gerighty geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama da, oyunun ilk sürümünde gerekli tecrübeyi elde ettiklerini ve ikinci versiyona bu tecrübeyi katacaklarını belirtmişti. 31 Mart 2019’dan önce piyasaya çıkış yapacağı öğrenilen oyun, AAA kalitede olacak. İlk versiyona göre daha geniş ve daha zengin bir içeriğe sahip olacak olan yapım, 2019’da karşımıza çıkacak.  Oyunun net çıkış tarihi belirsizliğini korumaya devam ederken, The Division 2 hakkında tüm bilgiler 11 Haziran’da düzenlenecek olan E3 2018’de açıklanacak.
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5678 Mesaj
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  4335 Mesaj
  İlk oyunun aynısı bu.
  |
  |
  _____________________________
 • Kurmay Yarbay
  5901 Mesaj
  The Division 2 Uplay üzerinden ön siparişe açıldı.Henüz steame gelmeyen yapımın Uplay üzerinde standart sürümü 209 TL,Gold 349 ve Ultimate sürümü ise 385 TL den ön siparişe açılmış.100 Uplay puanınız varsa %20 oranında indirimle satın alabilirsiniz.  Herhangi bir sürümü ön sipariş yapanlar özel betaya erişim hakkı kazanacaklar,gold yada ultimate sürümlerini tercih edenler tam sürüme 3 gün erken erişecekler.Oyun içerik açısında ilki gibi uzun süreler oynanabileceği için her ne kadar yüksek fiyatı olsada Ultimate edition yada gold edition alınmalı standart sürüm açıkcası pek tercih edilebilir durmuyor.
  _____________________________
  ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
 • Binbaşı
  1033 Mesaj

  Cidden deli paralar bir oyuna bu kadar para verirsem hiç çıkmamam gerekir. :)
  |
  |
  Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Teğmen
  232 Mesaj
  Hayal kırıklığı olacak. En azından, çıktıktan sonra 6 ay beklemek lazım bug vb düzelmezi için  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  varlıgım TÜRK varlıgına armagan olsun...ABRA A5 V4.1.1MONSTER® ABRA A5 V4.1.1 15.6"4.Nesil Haswell Intel® Core™ i7-4720HQ, 8GB (1x8GB) DDR3L 1.35V 1600MHz, 1TB 120GB SSD 15.6" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran, 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX960M 128-Bit DX11.2
 • Kurmay Yarbay
  5901 Mesaj
  The Division 2 nin alfa sürümüne katılma hakkı elde ettim.Ubisoft'tan bugün gelen mail doğrultusunda 15-18 aralık tarihleri arasında The Division 2 nin alfa sürümünü oynayabileceğim.Division oynadıysanız maillerinizi kontrol edin çünkü Ubisoft'tan alfaya katılım hakkı elde etmiş olabilirsiniz.Alfa ile ilgili herhangi bir oyun içi paylaşım yapılamadığını ve içeriklerin NDA yasağı altında olduğunu belirtmek isterim.Alfa yarın başlayacak ve katılma hakkı elde edenler önyükleme yapabilirler.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 14 Aralık 2018; 5:5:26 >
  _____________________________
  ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
 • Yarbay
  5896 Mesaj

  ubisoftun tüm alpha betalarına katılmış biri olarak bu sefer seçilememişim halbuki çok merak ediyorum
  |
  |
  Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Blue Red Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - Acer Predator XB241H G-Sync 144Hz 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
 • Yarbay
  3898 Mesaj
  Bugisofttan yeni balon geliyor :)  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Binbaşı
  1040 Mesaj

  Sizin yüzünüz gülecek desenize
  |
  |
  JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,435
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.