Şimdi Ara

The Divergent Series: Insurgent (2015) | Shailene Woodley (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: devcity

IMDB puani oldukca yuksek

Evet çok yüksek

http://www.imdb.com/title/tt2908446/?ref_=hm_otw_t0

Ne zaman 6,7 olmus. Sinemada izlemeyi dusunuyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya bu Shailene Woodley çok tatlı geliyor bana bilemiyorum çokmu güzel dğeil ama bir sıcaklık bir sempatiklik yani tatlı geliyor bana kısa saçlı hali bence uzun halinden daha sevimli

The Divergent Series: Insurgent (2015) | Shailene Woodley The Divergent Series: Insurgent (2015) | Shailene Woodley The Divergent Series: Insurgent (2015) | Shailene Woodley The Divergent Series: Insurgent (2015) | Shailene Woodley The Divergent Series: Insurgent (2015) | Shailene Woodley

• quote:

quote:

quote:

Evet çok yüksek

6'ya kadar yolu var daha. İlk film de kötüydü ama iyi kötü sonuna kadar izlettiriyordu. Bu film onu da başaramamış anlaşılan.

Aklıma bir de şu geldi

• bu imdb ile benim fikirlerim uyuşmuyor galiba hangi filme yüksek puan verseler kötü geliyor bana ama hangi filme düşük verirlerse o iyi geliyor nedense doğuştan muhafelet olarak doğmuşum
    birde şu var daha film yarın çıkıyor ne ara izledinizde size göre kötü oldu film bir durun hele film çıksın
  • Film, bugün itibariyle ülkemizde vizyona girdi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Demin çıktım filmden, birsürü boşluk oldu kafamda, belki anlattı ben anlamadım oda olabilir, tamam efektler filan 10 numara ama biyerker eksik kaldı sanki, 3. Filme geçiş aşaması olmuş sadece
    şimdi bunları niye kapatmışlar oraya, tamam deney için ama ne deneyi, niye deney yapılıyo anlamadım, bu divergentlar lazım heralde dünyanın kurtulması için, ama diğer gruplar neyin nesi
    3. Filmin çıkması lazım, ben deli oluyorum böyle anlamayınca

• yarın 4 arkadaş gideceğiz.. inş beklediğimize değer
  • asosyalliğimle birlikte gidiyorum yarın sinemaya tek başıma sessiz çaresiz arkadaş gruplarına baka baka kıskanıp kaç aydır tek sinemaya gidiyorum yalnızlık artık bir parç oldu onada aldım bilet
    bakalım yarın gidiyorum inşallah 3d lik olay koymuşlardır imax parası ayrı bir acıtmasın içimi film kötü çıkarsa ama ilk filmi beğenmiştim sebepki neki bunu beğenmiyim
  • Filmi aksiyonla doldurmuşlar ama ilk film kadar heyecanı yok.Klasik devam filmi
  • Çok güzel bir filmdi bugün gittim imdb 6.8 vermiş bence 7.5'i falan hakediyor. Finali baya iyiydi
  • imax denmesine bakmayın tamamen para tuzağı 3d olarak bir sahne bile yoktu ulan imax için çıkartıyoruz diyorsun bare ayıp olmasın diye 1 dakikasını imax kamerası ile çek derinlik hissi bile yaratmadı bende keşke bizim burdaki sinemaya gitseydim en azından 9 liraydı
    imaxı bırakırsak film güzeldi beğendim ama fazla birşey anlamadım yarında real 3d ile deniyecem anlamadığım noktaları anlamak için birde imax ile farkları neymiş

kesinlikle imax diye gitmeyin gidin real 3d versiyonuna gidin geri kalan parayla başka birşey alın
  • filmi 3 boyutlu olarak izledik. İlk filmini izlemedim ama bu film bence güzeldi. Hala vizyonda ve izlenebilir bir film bence.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet çok yüksek

6'ya kadar yolu var daha. İlk film de kötüydü ama iyi kötü sonuna kadar izlettiriyordu. Bu film onu da başaramamış anlaşılan.

Aklıma bir de şu geldi

Aynen cok rezil bi filmdi en azinda sonunda birazcik ilgi cekmeyi basardi ama yinede vasati asamamis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaman kaybi.

• aksiyon seviyorsanız ilkini de izlediyseniz idare eder ama hatunun hatrına izleyecekseniz bence bu filmi daha güzel.

http://www.imdb.com/title/tt2582846/
  • İzlense de olur izlenmese de. İlk filmden kısmen daha iyi. Daha da devamı gelmez herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batırmışlar diyebilirim kitaplarınıda okudum kitabında daha heyecanlanmıştım ama 3.film inşallah daha iyi olur bu arada shailene kısa saç hiç yakışmıyor yukarda biri tatlı demiş
  • İkinci film iyimi?

• Final fragmanı müziği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 9 Eylül 2017; 10:26:3 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.