Şimdi Ara

The Defenders (18 Ağustos 2017) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
18
Favori
13.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Bir tek Iron Fist izledim bunu izlicem bakalm nasıl :D

Ben de sadece Daredevil izledim. DD'ye kesinlikle şans ver çünkü sırf onun için bu diziyi merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CartmanBra

quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Bir tek Iron Fist izledim bunu izlicem bakalm nasıl :D

Ben de sadece Daredevil izledim. DD'ye kesinlikle şans ver çünkü sırf onun için bu diziyi merak ediyorum.

Birkaç bölüm izledim bıraktım.Son sezon çıksın onunla yeniden başlarım diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla bekliyoruz.

• Defenders in hikayesi tam olarak nedir , hangi olayla basliyor ?

4 diziyi de izledim fakat daredevil i cok hatirlayamiyorum , spoiler verebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luke Cagei özetleyebilecek biri var mı acaba Iron Fisti atlaya atlaya izledim diğer ikisini izliyorum zaten de valla elim hiç luke cagee gitmedi
  • İron fisti atlayarak izlediysen luke cafe atlamadan izlenmeli kesinlikle j.j izlediysen onu kesinlikle izlemelisin diyorum spoiler veremem

• dizi bugün başlıyor gelsinde izleyelim :D
  • j.j ve luke cage i izlemedim daredevil ile iron fist i izledim . the defenders ' ı anlamakta sıkıntı çekmem dimi
  • Altyazılı hiç düşmüş var mı beyler/bayanlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Altyazılı hiç düşmüş var mı beyler/bayanlar?

Dizilab'te var hocam

Ben altyazı bekleyeceğim yinede
  • hocam yukarıda belirttim zaten Ironfist i izlemiştim bide Daredevil izledim . bu arada bütün bölümler düşmüş internete , dizibox da 8 bölüm var hepside çevrilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Altyazılı hiç düşmüş var mı beyler/bayanlar?

dizibox da tüm bölümler türkçe altyazılı
  • Ben TV'deki NETFLIX ile izliyorum. Adamlar sabahtan koymuşlar türkçe dublaj seçeneği bile var tabi kim öyle izlemek ister bilemem Bugünümü tamamen diziye ayırdım.

1.Bölümü bitirdim 8/10

Beklediğim gibi bir giriş bölümüydü. Sadece Luke Cage'i izlemediğim için sorun olmaz diye düşünüyordum ama Cage sahnelerinde sorun yaşadım açıkçası. Hatta her dizide gördüğümüz Claire'ın, Luke Cage'i görünce direk üstüne atlaması şaşırttı. Cage'in dizisinde bir şey olmuş demek ki aralarında Jessica'yı çok uzun aradan sonra tekrar görmek sevindirdi, özlemişim. Şimdiye kadar bir sürü vaka araştırmıştır diye düşünürken tekrar eski haline döndüğünü gördük. Neyseki olaylara tekrar katılıyor. Soh sahnedeki deprem ve Elektra'yı görmemiz güzeldi. Sigourney ölecekmiş ama diriltme sistemini kullanamıyor acaba. Defenderların buluşma anı umarım daha fazla uzamaz.

• Luke Cage'deki Cornell Cottonmouth ve Willis Diamondback karakterleri mükkemmeldi.

The Defenders (18 Ağustos 2017)
  • 1.Bölümü izledim. Bence Daredevil'dan sonra ki en iyi MCU dizisi olacak gibi.
  • Dizinin ilk bölümünü izledim.Beklentimi düşük tutarak başladım izlemeye tempo çok düşük olacak diye ama beğendim,aksiyon falan yoktu tabi ama hikayenin akıcılığı güzeldi tempoyu güzel ayarlamışlar.Onun haricinde en çok beğendiğim detay renk kullanımıydı mesela daredevil çıkınca kırmızı renk tonu sahneye hakım olurken jessica jonesta mavi luke cage de sarı vs bunlar çok güzel detaylardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 18 Ağustos 2017; 13:32:16 >
  • Zamunda ya düşmemiş daha :/
  • 8 bölüm mü olacak yoksa 13 bölüm mü?
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    1x9'dayım iron fist'de. bitirmeye gerek var mı defenders öncesi

@venomstr

8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 18 Ağustos 2017; 14:17:32 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.