Şimdi Ara

THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
4.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bu akşam rahatım darkness 2'ye başlayabilirim, umarım güzel bir oyun olmuştur.

Tatmin edecektir, gayet güzel Ama grafikler konusunda hüsrana uğrayabilirsin.
  • Grafikler cell shade çizgi roman tadında onu biliyorum demosunu oynamıştım, oyuna güzel bir şekilde yansırsa severim bu grafikleri.

• Sonuna doğru çok sapıttı özellikle credits ekranını sonuna kadar izleyin 'Bu ne ya' dersiniz Darkness 3'ü falan oynamam bu saatden sonra.
  • Oyun mükemmel arkadaşlar 3-4 saattir aralıksız oynuyorum bayağı sürükleyici gidiyor, eski sevgilisini hatırladığı, zihninde yaşadığı sahneler muazzam, orjinalciler hkofferhouse'dan alabilir uygun fiyata, tavsiye ederim çok beğendim oyunu.
  • quote:

Oyun mükemmel arkadaşlar 3-4 saattir aralıksız oynuyorum bayağı sürükleyici gidiyor, eski sevgilisini hatırladığı, zihninde yaşadığı sahneler muazzam, orjinalciler hkofferhouse'dan alabilir uygun fiyata, tavsiye ederim çok beğendim oyunu.

Daha sonunu bekle çok şaşıracaksın
  • Az önce bitti senaryo modu, ne oyundu be son zamanlarda oynadığım en kaliteli fpslerden biri, yalnız sonunu pek anlamadım

Melek ne anlatıyor Jenny ile ilgili tam olarak ve biz de öldük mü cehennemde miyiz artık
  • quote:

Az önce bitti senaryo modu, ne oyundu be son zamanlarda oynadığım en kaliteli fpslerden biri, yalnız sonunu pek anlamadım

Melek ne anlatıyor Jenny ile ilgili tam olarak ve biz de öldük mü cehennemde miyiz artık

Yanlış sonu seçmişsin. Jenny'nin bedenini kullandı kaçmak için. Karanlık x Işık tam zıttı ya.
    Kısaca hepsi yalan. Yok öyle birşey. Öldürdün yani baş karakteri.Atlamicaktık çatıdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Estheim

quote:

Az önce bitti senaryo modu, ne oyundu be son zamanlarda oynadığım en kaliteli fpslerden biri, yalnız sonunu pek anlamadım

Yanlış sonu seçmişsin. Jenny'nin bedenini kullandı kaçmak için. Karanlık x Işık tam zıttı ya.
    Kısaca hepsi yalan. Yok öyle birşey. Öldürdün yani baş karakteri.Atlamicaktık çatıdan

Diğer sonu önceden seçmiştim hastanede dans ediyoruz fakat oyun bitti diye ach bile vermedi, o hastane işi yalan bence.

• Emin misin? Sence hangisi daha mantıklı geliyor sana? Hastanedeki çalışanlardan kafasında yeni bir dünya yarattığı apaçık ortada.
    Aslında iki sona da doğru ya da yanlış diyemeyiz. Tam olarak kesin birşey yok çünkü. Oyuncuya bırakılmış.Nasıl inanmak istiyorsan öyle

Meleğin adı şimdi aklıma geldi. Angelus'du sanırım. Sonsuza dek cehennemde kalacaksın demişti.Bu da öldüğünün bir kanıtı olabilir.

Yalnız iki sonu da çok iyiydi
  • quote:

Emin misin? Sence hangisi daha mantıklı geliyor sana? Hastanedeki çalışanlardan kafasında yeni bir dünya yarattığı apaçık ortada.
    Aslında iki sona da doğru ya da yanlış diyemeyiz. Tam olarak kesin birşey yok çünkü. Oyuncuya bırakılmış.Nasıl inanmak istiyorsan öyle

Meleğin adı şimdi aklıma geldi. Angelus'du sanırım. Sonsuza dek cehennemde kalacaksın demişti.Bu da öldüğünün bir kanıtı olabilir.

Evet Angelus da, yav ilk oyun da mı kafasında kurduğu hikayeydi o zaman ? Jenny ölmüştü ilk oyunda zaten, cidden kafam karıştı hangi son doğru lan, senin dediğini seçtim oyun ach vermiyor oyunu bitirdiniz diye zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 17 Şubat 2012; 21:10:36 >

• quote:

quote:

Emin misin? Sence hangisi daha mantıklı geliyor sana? Hastanedeki çalışanlardan kafasında yeni bir dünya yarattığı apaçık ortada.

Evet Angelus da, yav ilk oyun da mı kafasında kurduğu hikayeydi o zaman ? Jenny ölmüştü ilk oyunda zaten, cidden kafam karıştı hangi son doğru lan, senin dediğini seçtim oyun ach vermiyor oyunu bitirdiniz diye zaten

İlk oyunu oynamadığım için birşey diyemem fakat ozaman o da kafasında kurduğu birşeydi. Ya da tam tersi kafasında kurduğu şey hastane. Dediğim gibi sana kalmış. Doğru ya da yanlış son olarak görmemeliyiz bence.

• Yok müdür gerçek olarak bir son olması lazım, bulmam lazım onu bu gece uyuyamam ciddiyim, dur bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 17 Şubat 2012; 21:19:48 >
  • Sakin olun,
    hastane sonu gerçek dünyayı yansıtıyor, diğeri Jackie'in hayal dünyasını, aslında oyun bittiğinde sizi muallakta bırakıyor tam olarak ne olup bittiğini anlamak kolay değil, ama ben de bütün bu olayların aslında Jackie'nin kafasında olup bittiğin savunuyorum, Bize Monkey diye seslenen Darkling'i gerçek hayatta hastane'de gördüğümde çok gülmüştüm, müthiş yapmışlar gerçekten.

• Beyler hiçbirinizin cevabı tatmin etmiyor beni, ama mantıklı olan hastane sonu sanırım o zaman 1. oyun da tamamen kurguymuş, ne oyunmuş bu be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 17 Şubat 2012; 21:28:50 >
  • Credits'i sonuna kadar kapatmayın çıkan videoyu izleyin bu muhabbetleri bırakın.
  • Hastane sonunda credits'i bekle hiçbirşey çıkmıyor, diğer sonda ise credits'den sonraki olayı konuşuyoruz zaten

• Burada da zaten Cehennem sonu iyi (doğru) son olarak kabul etmişler, ki gerçekten de daha etkileyici bir son.

Videolar çok ağır spoiler içeriyor, bitirmemiş arkadaşlar sakın izlemesin.

True Ending:

False Ending:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 17 Şubat 2012; 21:59:39 >

• E yani dedik o kadar hastane sonunu seçince oyunu bitirdiniz achını vermiyor oyun, ama ilk oyundan itibaren herşey kafamızda bir kurguymuş meğerse o yüzden hastane sonu doğru deseler hiçbirşey diyemeyiz
  • Bu arada müzikler ne kadar da şahaneydi, müthiş gerçekten, ilk oyun her nekadar daha fazla özellik ve kısmen open world bir oynanışa sahip olsada, ikinci oyun hikayenin sunuşu ve zekice yapılmış ilerleyişi açısından daha iyi bir oyun, oynayan herkes sadece basit bir fps oyunu olmadığını hemen anlayacaktır.
  • Katılıyorum oyun muhteşem herkese tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 17 Şubat 2012; 22:41:33 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.