Şimdi Ara

THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
4.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür: First-Person Shooter (FPS)
    Yayımcı: 2K Games
    Yapımcı: Digital Extremes
    Çıkış Tarihi: 10 Şubat 2012
    Platform: Xbox 360, Playstation 3, PC

Jackie Estecado için asıl macera şimdi başlıyor. Top Crow'un ünlü çizgi romanı The Darkness, ikinci video oyun uyarlamasıyla yeni bir yapımcı ve yepyeni bir görsel tasarıma kavuşuyor. Karanlık gücü ele geçirmeye çalışan bir tarikat ve Jackie Estecado'yu bırakmaya hiç de niyeti olmayan The Darkness, bizi şiddet içerikli bir çatışmanın tam ortasında bırakıyor.(BSC)

Resimler:

THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU)  THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU)  THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU)  THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU)  THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU)  THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU)  THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU)  THE DARKNESS 2 (DH ANA KONU)

Videolar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 8 Şubat 2012; 17:01:32 >

• evet ben de xbox a indirip izledim ve sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Daha cafcaflı yaratıklarımız olsun
  • Güzelim grafikleri cell shaded a çevirmişler. arkadaş bu cell shaded nedir bu yapımcılar bu grafikleri ne diye bu kadar seviyorlar olur şey değil. bizim bilmediğimiz bişeyler var galiba. performans sağlıyor olabilir.

hangi oyunun birincisinin grafikleri daha iyi arkadaş ya. şuna bakarmısın. resmen gerilemişler grafiklerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Güzelim grafikleri cell shaded a çevirmişler. arkadaş bu cell shaded nedir bu yapımcılar bu grafikleri ne diye bu kadar seviyorlar olur şey değil. bizim bilmediğimiz bişeyler var galiba. performans sağlıyor olabilir.

hangi oyunun birincisinin grafikleri daha iyi arkadaş ya. şuna bakarmısın. resmen gerilemişler grafiklerde

Çok yaşa
  • Jacky Estacado strikes back.
  • Grafikler hayal kırıklığı gerçekten, bu oyunun atmosferine hiç yakışmıyor.
  • Bu oyunda grafiği aramak çok büyük bir hata olur. Hikaye ve konu bütünlüğüne, ara görevlerin aynı kalitede eşlik ettiği, çok ayrı bir oyundur benim için. Grafik için oynanacak onca oyun varken bu tür oyunları sadece kalitesi için oynuyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Bu oyunda grafiği aramak çok büyük bir hata olur. Hikaye ve konu bütünlüğüne, ara görevlerin aynı kalitede eşlik ettiği, çok ayrı bir oyundur benim için. Grafik için oynanacak onca oyun varken bu tür oyunları sadece kalitesi için oynuyor insan.

Hoş geldin esker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Bu oyunda grafiği aramak çok büyük bir hata olur. Hikaye ve konu bütünlüğüne, ara görevlerin aynı kalitede eşlik ettiği, çok ayrı bir oyundur benim için. Grafik için oynanacak onca oyun varken bu tür oyunları sadece kalitesi için oynuyor insan.

Hoş geldin esker.

Hoşbulduk şeker. Neler oldu bakalım 6 aydır?

• quote:

Hocam söylediklerin farklı bir oyun için olsaydı yoruma katılmamak elde değil. Lakin söz konusu The Darkness gibi atmosferi ön planda olan bir oyun olduğu zaman olaylar biraz değişiyor... İlk oyunun kaliteli olmasındaki ana unsur bulanık atmosferi ve Çizgi Roman'da hissettirilmek istenen, oyununda adını taşıyan karanlık havadır, butip detaylar sayesinde oyunu resmen yaşıyorduk. Şimdi böyle bir oyunu Cartoon bir hale sokarsanız, kusura bakmayın ama içine etmiş olursunuz; şekil A için geçerliği olduğu gibi.

Şu atmosferi maalesef yeni oyunda göremeyeceğiz...

• şu olayı anlamıyorum. bu oyunda grafik aramak yersiz. şu oyunda yersiz. gerçekten çözemiyorum. kötü bir şey mi istiyoruz. bir oyunun her şeyiyle dört dörtlük olması bizim için de şirket için de iyi bir şey değil mi. haksız mıyım yani ben bunda.

bir sürü yeni grafik teknolojisiyle çıkan oyunlar oldu son zamanlarda. gidip onları kendi oyunlarına entegre etmek ya da yeni teknolojiler üretmek varken geriye dönmek niye. kim istemez yahu her oyunu daha gerçekçi daha güzel görmeyi.

bugün wow a da diyorlar grafik aramayın diye. ama wow u harbiden adam gibi tekrar elden geçirseler ve en iyil grafiklerle sunsalar. ve eski kullanılan grafikleri de seçebilse herkes. inan bana kimse geriye dönüp eski grafiklerle oynamak istemez.

illa ki herşey grafik değil. ben istiyorum ki her yönüyle dört dörtlük olsun. grafikte bunlardan biri tabi.

• daha hikayemsi bir atmosfer olacak bu grafik motoru ile,deneyip oynayıp yorumlamak lazım tabi
  • Demosu gold üyeler için Live'a düşmüş. Deneyen var mı demoyu?
  • Eğlenceli çerezlik bir oyun olmuş bana göre isimlerini bilmediğim yukardakı 2 tane kafayı kullanmak zevkli.

Detaya inilmeden oynanırsa zevk verebilen bir oyun bence.
  • Burak konuyu güncelle lütfen.
  • Üzerine para verselerde oynamam bu oyunueğerki Darkness 1 gibi yapsalardı ozaman misli misli verirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 18 Ocak 2012; 21:27:20 >
  • Grafikler neden cell-shade çizgisinde yapılmış anlamadım.
  • Cell shader'lı grafiklerle alıp veremediğiniz ne onu anlamıyorum ben de. Tasarım ve dizayn seçimidir bu. Demoyu dün akşam oynadım.
    ilk oyuna göre çatışmalar kolaylaşmış ama onun haricinde yığınla yeni özellik eklenmiş.
    Gayet güzel olmuş.
  • Demo tam tadında bitti. Full oyunu bekliyoruz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.