Şimdi Ara

The Darkness 2 - Ana Konu [ÇIKTI] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
1
Favori
18.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baran7889

Beyler 2 günde bitti çok kısaydı oyun

SPOİLER İÇERİR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sonunda Jackie Hastanede Uyanıyor Diyorki Siz Gerçek değilsiniz ben ölmüş olmalıyım burası cehennem diyor sonra darkling geliyor jackie kaçalım diyor tam kacacakken darkling dışarısının ışık olduğunu unutuyor ve ölüyor oracıkta sonra jenny falan geliyor diyor burda ölürsen hepimiz ölürüz diyor darknees sen değilsin gibi kelimeler söylüyor sonra 2 seçenek çıkıyor 1.Stay Jenny Bu şıkkı denemedim 2.Şık Reject Aslyum ben bu şıkkı seçtim sonra adamımız balkondan aşağı cehenneme atlıyor DArkness jackiyle konuşuyor bana karşı çıkmak heee diyor jackie anlıyor jennyi kurtarmak zorunda darknessi kontrol etmeye başlıyor ve jennyinin peşinden gidiyor jennyi kurtarıyor ama kız Angelus Çıkıyor Yani Darkknessin düşmanı darknessi yok etmek için angelus var burda oyun bitiyor angelus ne diye sorarsanız Johnny yle konuşurken diyor Darkness İs Dark......Angelus İs Light Bu kadar

12 gibi başladım 18.30 gibi bitti oyun Eksik versiyon muydu acaba bendeki lan.? En kolayın bi üstünde bitirdim oyunu Skidrow sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HastaManyak -- 12 Şubat 2012; 22:56:34 >
  • Beğenmedim ben ya.Grafiklerin çizgi roman havası vardı.Hiç sevmem
  • oyun mükemmel zaten her site yüksek puan vermiş yalnız VALENTİNE MODU bitirmeden oyun bitirdim demeyin 4 farklı karakter ve hepsinini ayrı güçleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dante87 -- 12 Şubat 2012; 23:26:30 >
  • hemen çekiyorum oyunu :D
  • abi cildiricagim ya su jennynin mezarina gittigimizde bi tane daha guclu herif geliyor arkasindan kovaliyoruz fakat ona gelene kadar su kalkanli adamlari gecemiyrum bi taktik verin
    tum sarjoru hatta tum silahlari bosaltyorum ustune bos buldugum anda kalkanin gucunu emiyrum ama genede olmuyor kac kere oldum lanet olsun 1 tane kalkan yuzunden ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

abi cildiricagim ya su jennynin mezarina gittigimizde bi tane daha guclu herif geliyor arkasindan kovaliyoruz fakat ona gelene kadar su kalkanli adamlari gecemiyrum bi taktik verin
    tum sarjoru hatta tum silahlari bosaltyorum ustune bos buldugum anda kalkanin gucunu emiyrum ama genede olmuyor kac kere oldum lanet olsun 1 tane kalkan yuzunden ya

kalkanın gücünü aldıktan sonra q ya bas kalkanı elinden al
  • oyun sardı ya :D keske bizim gibi cahiller için türkçe yazı felan cıksa . :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

oyun sardı ya :D keske bizim gibi cahiller için türkçe yazı felan cıksa . :D

turkcelestirip anca hikayeyi anlarsin
    oyunun gidisatini etkilemez zaten fps tek son vardir vurup gececen

hikaye ile butun gidersen en iyisi ama zorlamazsin agim sahim dil gerektirmiyor
  • oyunu nerden ındırdınız(sansursuz) pm atarmısın ben 3 kere utorrentten ındırdım rar sifresını bulamadım bı lınk werıyo o lınkten ulasamıyorm yardım
  • Oyunu bitirdim aklıma takılan soru

Arkadaşlar bizim bu adam gerçekten deli mi?Yoksa darknessin oyunu muydu o ?
  • quote:

Sonunda Jackie Hastanede Uyanıyor Diyorki Siz Gerçek değilsiniz ben ölmüş olmalıyım burası cehennem diyor sonra darkling geliyor jackie kaçalım diyor tam kacacakken darkling dışarısının ışık olduğunu unutuyor ve ölüyor oracıkta sonra jenny falan geliyor diyor burda ölürsen hepimiz ölürüz diyor darknees sen değilsin gibi kelimeler söylüyor sonra 2 seçenek çıkıyor 1.Stay Jenny Bu şıkkı denemedim 2.Şık Reject Aslyum ben bu şıkkı seçtim sonra adamımız balkondan aşağı cehenneme atlıyor DArkness jackiyle konuşuyor bana karşı çıkmak heee diyor jackie anlıyor jennyi kurtarmak zorunda darknessi kontrol etmeye başlıyor ve jennyinin peşinden gidiyor jennyi kurtarıyor ama kız Angelus Çıkıyor Yani Darkknessin düşmanı darknessi yok etmek için angelus var burda oyun bitiyor angelus ne diye sorarsanız Johnny yle konuşurken diyor Darkness İs Dark......Angelus İs Light Bu kadar

Baran 14 yaşında , arkadaşları ona aynştayn diyor (+ergen)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandil245

Oyunu bitirdim aklıma takılan soru

Darknessın oyunu 2 farklı son var zaten hangisini bitirdin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bewildrecht2

quote:

Cehenneme gittim ben hapı almadım ama aklım karıştı acaba gerçek olan hastanemiydi?ingilizcem çok iyi olmadığından %50 sini anladım oyunun.
  • quote:

quote:

quote:

Cehenneme gittim ben hapı almadım ama aklım karıştı acaba gerçek olan hastanemiydi?ingilizcem çok iyi olmadığından %50 sini anladım oyunun.

Gerçek olan sonu bitirmişsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gerçek olan sonu bitirmişsin.

Sağ ol içim rahatladı hata mı yaptık diye düşünüyordum Bu arada şu mafia 2 deki leo galante bu oyunda da seslendirme yapmış bilmem fark ettiniz mi?
  • quote:

quote:

Baran 14 yaşında , arkadaşları ona aynştayn diyor (+ergen)

Kardesim Yasim 25 bence sen daha çocukluktan çıkamamışsın Yazık
  • boyle sacma sapan oyun olamaz ya
    mezarlikta o kalkanlilardan cektigim kadar hicbir oyunda cekmemisimdir.
    1 tanesini guc bela geciyorum canim zaten az ilerden bi tane daha geliyor direk oluyorum

q ile kalkani tutmaya calisiyorum olmuyor adam zaten seri vuruo bana mermide kalmiyor kisa sure sonra pratik gecicek bir yontem solermisniiz cldirmak uzereyim
  • quote:

Yukarki mesajlarımda herşeyi açıkladım spoiler içinde bakabilirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

boyle sacma sapan oyun olamaz ya
    mezarlikta o kalkanlilardan cektigim kadar hicbir oyunda cekmemisimdir.
    1 tanesini guc bela geciyorum canim zaten az ilerden bi tane daha geliyor direk oluyorum

q ile kalkani tutmaya calisiyorum olmuyor adam zaten seri vuruo bana mermide kalmiyor kisa sure sonra pratik gecicek bir yontem solermisniiz cldirmak uzereyim

Hocam bana da tam tersi kolay geldi oyun ama Mobster zorluk seviyesinde yani orta da oynuyorum... Onları genellikle kollar ile sağlı sollu vurarak öldürüyorum ya da bir özelliğim olan kısa süreli mermilerime Darkness güçü veren özelliği kullanıp zırhlarını kırıyorum... Bir de sağlık için bol bol kalp ye ve serseletip şu adamı yakala ve "1" e bas iyi can veriyor bilhassa o özelliklere gerekli geliştirmeleri yaparsan
  • bu oyunu oynarken yoruluyorum. Sağdan soldan dört bir yandan spawn olan gruplarla uğraşmak zor iş.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.