Şimdi Ara

The Darkness 2 - Ana Konu [ÇIKTI] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
1
Favori
18.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala sansürlü oynayan varsa dün akşamüzeri çıktı sansürsüz c**** dosyası (kürek demeyi sevmiyorum). Dosyayı şu isimle bulabilirsiniz:

The Darkness II Gore Patch-SK*DROW (ufak bir isim sansürlemesi yaptım)

Boyutu 4 MB. Hem SK*DR*W hem de P*STM*RTEM sunumuyla sorunsuz çalışıyor.

Düzenleme notu: İsim sansürleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinary Story -- 11 Şubat 2012; 18:50:10 >
  • Yanlız oyun mükemmel . bu kadar beklemiyordum
  • ben ındırmeye yenıden basladım dun 2 defa torrentten ındırdım ancak iso dosyasının oldugu rar dosyası sifrelıydı we ne yaptıms sıfreyı buulamadım sımdı baska bıyerden ındırıyorum
  • İşin yoksa 3. oyunu bekle şimdi
    Arayı fazla tutmasınlar bari
  • Süper oyun cidden film gibi resmen.
  • Co-Op campaigni 1.2 saat sürüyor hic olmeden ilerlerseniz. ama karakter diyalogları ve executionlar oyunun temposunu yuksek tutmus. eminim DLClerle oyun suresini artırırlar ilerde.
  • Uzun süredir single FPS'lerden çok tat alamıyordum. The Darkness 2 ile o eski Blood zamanı FPS'lerine resmen dönüş yapmış oldum. Akıcı oynanışı ve aksiyonun üst düzeyde tutulmasını yapımcılar iyi kotarmışlar. 2012'nin en iyi FPS'lerinden biri olacağı şimdiden kesinleşti bence.
  • Şuan indiriyorum. Bu tarz oyun fazla oynamam ama deneyelim bakalım nasılmış.
  • The Darkness 2 Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolucana -- 12 Şubat 2012; 2:28:03 >
  • mesajım bulunsun.
  • Oyun çok kısa ve oyuncuyu sıkmıyor. Görsellik olarak biraz da olsa Bioschock'a benziyor.

• Arkadaşlar oyunu bitirdim yanlız bir kere o hastanedeyken aynaya baktım bizim adam kel idi biz gerçekte kel bir delimiyiz karanlık falan yalanmı şimdi tam anlamadım ama anlayan birisi varsa özet geçebilirmi
  • utorrentten bu oyunu indiren warmı? tam 3 kere indirdim ben ve hepsinde rar şifresi var.rar şifresi için bi download linki yazıyo ordan anketı tamamlayın ınk acılacaktır dıyo ama hıkaye acıldıgı falan yok boyle bı durumla karsılasan warmı?
  • kaliteli bir oyun olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentMuroTR

Arkadaşlar oyunu bitirdim yanlız bir kere o hastanedeyken aynaya baktım bizim adam kel idi biz gerçekte kel bir delimiyiz karanlık falan yalanmı şimdi tam anlamadım ama anlayan birisi varsa özet geçebilirmi

Hocam oyunun iki tane sonu var hangisini oynadın bilmiyorum . Eğer hastanenin gerçek olduğuna inanıp sevgilimiz ile kalmayı seçtiysen kötü son - yalan sona geldin .
    O hastane Darkness'ın seni sevgilimizden uzak tutmak için yarattığı bir yer . O yüzden ölemiyorsun ve cehenneme gidemiyorsun . Hatta birçok kez çok zor atlatılcak yaralar aldık işte o yaralar iyileşirken kendimizi hastanede görüyoruz
    2. son ise ki bu gerçek son . Hastanenin gerçek olmadığını anlıyoruz ve orda ölürsek cehenneme gidiceğimizi anlıyoruz ve ölüyoruz . Cehennemde Darkness'la savaşıp sevgilimizi kurtarıyoruz . Credits'den sonra öğreniyoruz ki aslında kız arkadaşımız biz nasıl Darkness'ın taşıyıcısı isek oda ışığı temsil eden Angelus'un taşıyıcısı çıkıyor . Bir tane deli tipli adam vardı zaten onlada konuşursan "Angelusla Darknessın yılllardır bitmeyen bir savaş içinde olduğu , Angelusun bir bayan taşıyıcı kullandığını ve uzun süredir ortalarda görünmediğini söylüyor . Ortalarda görünmemesinin sebebi isede Darkness'ın onu cehennemde tutsak etmesiydi . Fakat biz onu kız arkadaşımızı kurtarıyoruz diye kurtarıyoruz cehennemden kurtuluyor . Biz ise Darkness'la birlikte cehennemde kalıyoruz . Büyük ihtimal 3. oyun çıkıcak ordada Darkness'la birlikte cehennemden çıkıp kız arkadaşımız Angelus'dan kurtarmaya çalışırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 12 Şubat 2012; 18:27:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

quote:

Arkadaşlar oyunu bitirdim yanlız bir kere o hastanedeyken aynaya baktım bizim adam kel idi biz gerçekte kel bir delimiyiz karanlık falan yalanmı şimdi tam anlamadım ama anlayan birisi varsa özet geçebilirmi

Hocam oyunun iki tane sonu var hangisini oynadın bilmiyorum . Eğer hastanenin gerçek olduğuna inanıp sevgilimiz ile kalmayı seçtiysen kötü son - yalan sona geldin .
    O hastane Darkness'ın seni sevgilimizden uzak tutmak için yarattığı bir yer . O yüzden ölemiyorsun ve cehenneme gidemiyorsun . Hatta birçok kez çok zor atlatılcak yaralar aldık işte o yaralar iyileşirken kendimizi hastanede görüyoruz
    2. son ise ki bu gerçek son . Hastanenin gerçek olmadığını anlıyoruz ve orda ölürsek cehenneme gidiceğimizi anlıyoruz ve ölüyoruz . Cehennemde Darkness'la savaşıp sevgilimizi kurtarıyoruz . Credits'den sonra öğreniyoruz ki aslında kız arkadaşımız biz nasıl Darkness'ın taşıyıcısı isek oda ışığı temsil eden Angelus'un taşıyıcısı çıkıyor . Bir tane deli tipli adam vardı zaten onlada konuşursan "Angelusla Darknessın yılllardır bitmeyen bir savaş içinde olduğu , Angelusun bir bayan taşıyıcı kullandığını ve uzun süredir ortalarda görünmediğini söylüyor . Ortalarda görünmemesinin sebebi isede Darkness'ın onu cehennemde tutsak etmesiydi . Fakat biz onu kız arkadaşımızı kurtarıyoruz diye kurtarıyoruz cehennemden kurtuluyor . Biz ise Darkness'la birlikte cehennemde kalıyoruz . Büyük ihtimal 3. oyun çıkıcak ordada Darkness'la birlikte cehennemden çıkıp kız arkadaşımız Angelus'dan kurtarmaya çalışırız

Anlattığın için teşekkürler bende bilmediğim için güvenip orda kaldım iyi son sanıyordum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

quote:

açıklama için teşekurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

quote:

oyunda aldığım yetenekleri nasıl kullanacağım??

mesela birini havaya fırlatıp yere çarparak etrafındakileri sersemletebileceğim yazıyor yetenekte ama nasıl yapacağımla ilgili en ufak birşey yok?

??

???
  • quote:

quote:

quote:

mesela birini havaya fırlatıp yere çarparak etrafındakileri sersemletebileceğim yazıyor yetenekte ama nasıl yapacağımla ilgili en ufak birşey yok?

??

???

Yetenekleri Yapmak Biraz El Çabukluğu O dediğin hareket Galiba Bounce'ydi Açtığın yapacağın zaman tek şey ilk önce Yukarı Slash Atıcaksın adam havada yavaşlar o zamanda aşağı slash atarsan yere çarpar etraftakilerden zayıf olanlar ölür iri olanlar sersemler umarım yardımcı olmuşumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soul Fire IV -- 12 Şubat 2012; 22:08:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baran7889

quote:

quote:

quote:

??

???

Yetenekleri Yapmak Biraz El Çabukluğu O dediğin hareket Galiba Bounce'ydi Açtığın yapacağın zaman tek şey ilk önce Yukarı Slash Atıcaksın adam havada yavaşlar o zamanda aşağı slash atarsan yere çarpar etraftakilerden zayıf olanlar ölür iri olanlar sersemler umarım yardımcı olmuşumdur

ben özel bir kombinasyonu var sanmıştım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.