Şimdi Ara

The Darkness 2 - Ana Konu [ÇIKTI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
1
Favori
18.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Darkness 2'nin İlk İnceleme Notları Oldukça İyi
     The Darkness 2 - Ana Konu [ÇIKTI]

Her zaman iyiyi oynamaya sürüklendiğimiz şu günlerde kötü karakteriyle birlikte bizlere düşmanları parçalatmaya hazırlanan The Darkness 2'nin inceleme ambargosu kaldırıldı.

Bugün Amerika'da çıkan The Darkness 2'nin ilk inceleme notlarına baktığımızda oyunun genel olarak 8'in üstünde yani 'iyi' konumunda puanlar aldığını görüyoruz. Önümüzdeki aylarda çıkacak Wii U'yu saymazsak oyunun çıkacağı her iki konsolun resmi dergilerinden 9 puanı kapmayı başaran The Darkness 2, 10 Şubat'ta Avrupa tarafına gelecek.

İşte notlar;

- Eurogamer – 7
    - TSA – 9
    - The Guardian – 4/5
    - Strategy Informer – 7.5
    - Eurogamer.de – 8
    - IGN – 8
    - OPM UK – 9
    - OXM UK – 9
    - CVG – 8.1
    - X360A – 84
    - 1UP – B

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Darkness_2nin_ilk_inceleme_Notlari_Oldukca_iyi-24437.htm

• 1-2 gün sabır lütfen. Bu konuda kan çıkmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

1-2 gün sabır lütfen. Bu konuda kan çıkmasın.

şuanda çıkmasına rağmen oyundaki sorun da o...kan yok biraz daha beklemeliyiz
  • Başlığı değiştir.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: HastaManyak

Başlığı değiştir.!

+1
  • Oyun cikmis gibi gorunuyor ...
  • Çıkan sürüm sansurlü deniyor doğurumu ona göre indireceğim kaç aydır bekliyorum oyunu.
  • 1 saat 5 dk sonra oyun elimde
  • ilk oyunun türkçe yaması varmış bi deneyelim bakalım 2. oyunun sağlam ilacı çıkana kadar
  • Hala indirip oynayan yokmu, ben oynadim bile
  • Şuanki kürekden dolayı oyunda "vahşet" yok . Sürümden değil kürekden kaynaklanıyor
    Oynamak isteyenler biraz daha beklesin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 9 Şubat 2012; 21:26:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Şuanki kürekden dolayı oyunda "vahşet" yok . Sürümden değil kürekden kaynaklanıyor
    Oynamak isteyenler biraz daha beklesin bence

Evet bende atladım görünce indirdim sürüm sansürlü bayaa canımı sıktı
  • Evet, oyun an itibariyle piyasadaki yerini almıştır. Tehlike geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: empath

ilk oyunun türkçe yaması varmış bi deneyelim bakalım 2. oyunun sağlam ilacı çıkana kadar

İlk oyun var mi ki pc de ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyelim.
  • Deneyelim bakalım nasılmış.
  • Beyler sansürlü derken anlamdım nedemek istediğinizi?
  • Oyunda fazla şiddet var adamı ortadan ikiye bölme , kalbini çıkartma , parçalama vs vs
    Bunların hiçbiri yok şuan ... zatende o oyun bunlar için oynanıyor değmez şuan oynamaya
  • quote:

Oyunda fazla şiddet var adamı ortadan ikiye bölme , kalbini çıkartma , parçalama vs vs
    Bunların hiçbiri yok şuan ... zatende o oyun bunlar için oynanıyor değmez şuan oynamaya

Limited olması ile ilgili sanırım. Dediğin gibi hiçbir anlamı yok böyle oynamanın. Beklemedeyiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 9 Şubat 2012; 23:56:04 >
  • quote:

Oyunda fazla şiddet var adamı ortadan ikiye bölme , kalbini çıkartma , parçalama vs vs

Bende oyun içi videolarda o sahneleri görüğüm için indirmiştim
    Nasıl bi saçmalıktır bu yaff...Nie kırparlar ki oyunu anlamış değilim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.