Şimdi Ara

The Dark Pictures: Man of Medan Türkçe Yama Çalışması [Test aşamasına geçildi] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
9
Favori
2.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çeviri bekleyen o kadar çok oyun varken zaten yapılan çevirinin üstüne alternatif sunmak yama bekleyen kişilerin çok işine yaramaz.Allah aşkına şimdi bu oyunun iki yaması olacak hangisinin kullanıldığı önemli değil bu oyunun yamalarını indiren mi çok olur yoksa hiç çeviri yapılmamış mgs 5'in mi yada farklı beklenen bir oyunun mu kararı siz verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: OR-Bİ

Arkadaşlar çeviri bekleyen o kadar çok oyun varken zaten yapılan çevirinin üstüne alternatif sunmak yama bekleyen kişilerin çok işine yaramaz.Allah aşkına şimdi bu oyunun iki yaması olacak hangisinin kullanıldığı önemli değil bu oyunun yamalarını indiren mi çok olur yoksa hiç çeviri yapılmamış mgs 5'in mi yada farklı beklenen bir oyunun mu kararı siz verin
    adam oynamak istiyor çeviriyide beklemek istemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

adam oynamak istiyor çeviriyide beklemek istemiyor.

Alıntıları Göster
    Hocam oynamak istiyorsa oynayabilir yama yapmak istiyorsa yapabilir benim buna bir itirazım yok.Eğer amacı oyun severlere hizmet edip yardımcı olmaksa başka bir oyuna çeviri yaparak daha faydalı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

İş güç yoksa, 20 bin satır çok rahat 10-15 gün içinde çevrilir
  • quote:

Hocam oynamak istiyorsa oynayabilir yama yapmak istiyorsa yapabilir benim buna bir itirazım yok.Eğer amacı oyun severlere hizmet edip yardımcı olmaksa başka bir oyuna çeviri yaparak daha faydalı olabilir.

Alıntıları Göster
    hocam zaten kısa sürede bitirip yayınlamak hedefim. Zaten sornasında piyasada türkçesi olmayan oyunları yapacağız. Ayrıca önümde 4 aylık bir boşluğum var yapabildiğim kadar oyun çevirisi yapmak istiyorum.

• Dosyaların hallolmasına sevindim kolay gelsin.
  • croftrust kullanıcısına yanıt
    Piyasa da Türkçesi olmayan oyunlar: dark souls 2,nioh,dragon's dogma ve daha niceleri
  • Elinize sağlık kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OR-Bİ kullanıcısına yanıt
    ben bunları kafama takmıyorum isterse 5 kişi daha çevirsin aynı oyunu.
    kim ne isterse neyden zevk alıyorsa yapsın.ne beni bağlar aynı oyunun çevrilmesi nede bir başka kişiyi.
    o dediğin oyunları çevirecek çıkarmı dersin ?
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Ben ümitliyim bu oyunlar bir gün Türkçe olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum nedir hocam. Beklemedeyiz, kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atessivas

Son durum nedir hocam. Beklemedeyiz, kolay gelsin.
    Hocam selam 3 gün oldu çevirmeye devam ediyoruz. Günde bin satır çeviriyoruz.
  • %53 güzel ilerleme
  • Maşallah çok hızlı gidiyor. Kolay gelsin.
  • Şimdi den elinize sağlık hocam size boş beleş yorum yapanları sallamayın kendi işinize bakın yama bitince bende isterim yama dan teşekkürler şimdi den.
  • Kolay gelsin. Merak ettiğim bir oyundu. Yama ile güzel gider :)
  • quote:

Piyasa da Türkçesi olmayan oyunlar: dark souls 2,nioh,dragon's dogma ve daha niceleri
    Dark souls 2 nin yaması var
  • adminastör kullanıcısına yanıt
    Ama yamanın sahibi paylaşmıyor maalesef :)
  • adminastör kullanıcısına yanıt
    Var ama ömür abi yamayla birlikte beyaz atına binip gitti
  • Herkese iyi akşamlar çeviri ile ilgili son durum için yazıyorum. Hikayenin son bir buçuk saati kaldı. Cumaya kadar bitirip, test aşamasına geçeceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.