Şimdi Ara

The Dark Knight Rises (2012) (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.590
Cevap
20
Favori
218.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk filmde scarecrow'u oynayan adam da oynasa super olurdu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped 117 Crusader -- 13 Şubat 2012; 16:23:53 >

• Prestij stili Fan yapım Fragman şu an kadar izlediğim en iyilerinden.
    Prestij filmini sevenler için birebir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

Prestij stili Fan yapım Fragman şu an kadar izlediğim en iyilerinden.
    Prestij filmini sevenler için birebir.

Gayet iyi duruyor.

• Anne Hathaway dış görünüşü bakımından yakışmış kedi kadına. Aynı çizgiromanlardakine benziyor tabi hatırladığım kadarıyla . Oyunculuk yönünden kötü bir oyuncu değil ki kadın neden bu kadar eleştirdiniz izleyip görücez bence iyi olacak
  • Heath Ledger'ın çok fazla abartıldığını düşünüyorum. Joker karakterine biçilmiş bir kaftan olduğu doğrudur. Ama bu jokeri joker yapan kişinin heath ledger olduğu argümanını desteklemez. Batman: The Killing Joke çizgi romanını okursanız jokerin başlı başına nasıl etkileyici bir karakter olduğunu görürsünüz. Heath ledger'ın Jack Nicholson'dan fazla bir tarafını göremedim. Ona nazaran tutulmasının sebebi senaryo gereği biraz daha gerçekçi ve karanlık bir joker görüyor oluşumuzdu, yani özetle senaryo...
    O değil de bir anne muhabbetidir gidiyor. Siz onu bunu bırakın da Tom Hardy'e ne diyeceksiniz. Bence yaşayan aktörler arasında underrated top 10 listesine girer. Bronson filmini izleyen, oyunculuğun ne demek olduğunu iyi kötü kestirebilir.
    Hatta fragmanından da anlaşılabilir. Bane karakterinin joker'den fazla tutulacağı kanaatindeyim.
    http://www.youtube.com/watch?v=KKC-FKGMeCY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capturex -- 25 Şubat 2012; 22:51:30 >

• Yeni joker kim olacak arkadaşlar belli oldumu ayrıca ilk filmdeki joker üzerine,

Aklıma gel dide o manyak neden her seferinde yüzüne ne olduğunu farklı farklı anlatıyordu,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Yeni joker kim olacak arkadaşlar belli oldumu ayrıca ilk filmdeki joker üzerine,

Aklıma gel dide o manyak neden her seferinde yüzüne ne olduğunu farklı farklı anlatıyordu,

Joker olmayacak kardeş Bane var onun yerine.
    Diğer konuya gelince zaten sen de söylemişsin: Manyak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Repercussion -- 29 Şubat 2012; 14:58:54 >
  • avatarın izleme rekorunu tarihe gömecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: magomusti

avatarın izleme rekorunu tarihe gömecek...

The Hobbit'te yeni Dark Knight Rises izlenme rekorunu tarihe gömecek
  • Begins , Falls , Rises
    Fan Yapım Fragman

• quote:

Orijinalden alıntı: magomusti

avatarın izleme rekorunu tarihe gömecek...

Keşke olsa ama sanmıyorum ben o kadar izleneceğini.
  • sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Keşke avatarın rekorunu geçse ama sanmıyorum
  • Sabırsızlıkla ekliyorum, Nolan yine muhteşem bir iş çıkarmıştır eminim.Ben askerdeyken gösterime girecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Yeni joker kim olacak arkadaşlar belli oldumu ayrıca ilk filmdeki joker üzerine,

Aslında bende hep şöyle birşey bekledim.Film boyunca birkaç tane hikaye anlatacak.Daha sonra filmin sonunda gerçekten ne olduğunu öğreneceğiz.Ama öyle olmadı.

• Arkadaşlar bildiğim kadarıyla film çok üstün kameralarla çekiliyormuş(imax deniyor sanırsam) ve bu kameraların hakkını Türkiyede veren 2 sinema varmış istanbul istinye parkta ve ankara ankamallda bende film çıkınca istinye parkta izlemeyi düşünüyorum
  • The Dark knight konusunu bulamadım arkadaşlar, koskoca filmin konusu nasıl kaybolur. Rica etsem birisi link verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

The Dark knight konusunu bulamadım arkadaşlar, koskoca filmin konusu nasıl kaybolur. Rica etsem birisi link verebilir mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_19825309/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

The Dark knight konusunu bulamadım arkadaşlar, koskoca filmin konusu nasıl kaybolur. Rica etsem birisi link verebilir mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_19825309/tm.htm

Teşekkür ederim hocam, yazık 1 buçuk sene geride kalmış taş gibi film... Böyle filmler nasıl geride kalıyor anlamıyorum, 1 buçuk senede hiç mi kimse izleyip yorum yapmak istemedi.

• niye Batman ismini kulanmiyorlar ?
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.