Şimdi Ara

The Dark Knight Rises (2012) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.590
Cevap
20
Favori
218.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quadhros

Fragmanı beğenmedim.. Nedeni ise sadece ve sadece Anne Hathaway.. Bu köylü çingenenin böylesine bir filmde ne işi var Nolan, ha sorarım sana.. Heath Ledger'ın kemikleri sızlıyor kemikleri.. Şunun tipe bak çay demle..

Heath Ledger'ın kemikleri sızlıyormuş hehe

Sen ne anlıyorsun ki oyunculuktan konuşuyorsun bide başkası adına dem vuruyorsun ayrıca Heath Ledger ne alaka aynı rolü mü oynuyorlar . Kendi fikriniz olsun Joker sayesinde Batman i öğrendiniz şimdi de Anne Hathaway a karşı bir kaç olumsuz eleştiri yapılınca sürü psikolojisine uyup izlemediğin filmin oyunucusunu eleştiriyorsun.

• Kedi Kadın düşmanmı olacak ?
  • Arkadaşlar bu serinin ilk filmi begins,ikincisi ise the dark knight değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarist999

Arkadaşlar bu serinin ilk filmi begins,ikincisi ise the dark knight değil mi?

Aynen öyle.
  • Aslında hathaway konusunda çok gider yapasım var ama yok yok konuşmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erengy

quote:

Orijinalden alıntı: Elendil_XX

Ne fanlar var yahu....çok hoş olmuş!...

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=KrmEyPkgDf8&feature=player_embedded#!]

2 gündür müziklere gülüyorum

Bu nedir yahu sonunda öldüm resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: Erengy

quote:

Orijinalden alıntı: Elendil_XX

Ne fanlar var yahu....çok hoş olmuş!...

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=KrmEyPkgDf8&feature=player_embedded#!]

2 gündür müziklere gülüyorum

Bu nedir yahu sonunda öldüm resmen.

müzikler süpermiş

• Evet Hathaway Catwomen karakterine yakışmamış ama bu Hathaway'e saydırma hakkınızın olduğu anlamına gelmiyor.
    Burda yönetmende hata var oyuncu seçiminde biraz daha dikkat olabilirdi.
    Ayrıca Hathaway'in birçok filmini izledim,şeytan marka giyer,sevgililer günü,gelinlerin savaşı vs vs..
    Gayet iyi oyuncudur,sempatiktirde ben severim kendisini.
  • Film çıkmadan önce Kara Şövalye'yi izlemek farz oldu. Sonra kopukluk oluyor.
  • @Berk_DH'ye katılıyorum Anne Hathaway bencede bir Angelina Jolie veya Charlize Theron kadar kedi kadın rolüne yakışamaz ama burdan salladıklarınızıda haketmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmladris

quote:

Fragmanı beğenmedim.. Nedeni ise sadece ve sadece Anne Hathaway.. Bu köylü çingenenin böylesine bir filmde ne işi var Nolan, ha sorarım sana.. Heath Ledger'ın kemikleri sızlıyor kemikleri.. Şunun tipe bak çay demle..

Heath Ledger'ın kemikleri sızlıyormuş hehe

Sen ne anlıyorsun ki oyunculuktan konuşuyorsun bide başkası adına dem vuruyorsun ayrıca Heath Ledger ne alaka aynı rolü mü oynuyorlar . Kendi fikriniz olsun Joker sayesinde Batman i öğrendiniz şimdi de Anne Hathaway a karşı bir kaç olumsuz eleştiri yapılınca sürü psikolojisine uyup izlemediğin filmin oyunucusunu eleştiriyorsun.

@imladris ağzına sağlık.

İkinci batman filminde sevilen şey Ledger ın oyunculuğu değil aslında Joker karakteri. Daha izlemeden nasıl eleştiri yapıyorsunuz onu da anlamış değilim.

• Anne Hathaway'a hakaret dolu yazanları (özellikle Quadhros) anlamıyorum, oyunculuğunu beğenmeyebilirsin, yönetmeni bu tercihi nedeniyle de eleştir tamam ama hakaret olayını anlamıyorum. Bu kadar terbiyesizlik fazla, seviyeyi bu kadar düşürmek yakışmıyor.

Ayrıca Nolan'ın en az senin kadar kafası çalışıyordur muhtemelen, yoksa o bu forumda yazıyor sen de yönetmen olurdun.
  • Çizgi roman serisini takip eden arkadaşlar bir sorum olacak bu filmde bane batman'in belini kırıyorsa nasıl filmin adı kara şövalyenin yükselişi oluyor biri bana açıklayabilirmi?
  • Çizgi romanda bane batman in belini kırıyordu. Filmdedemi kırıyor ? O zaman iş uzar. Bize bir robin, bir azazel miydi neydi ondanda lazım olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Çizgi roman serisini takip eden arkadaşlar bir sorum olacak bu filmde bane batman'in belini kırıyorsa nasıl filmin adı kara şövalyenin yükselişi oluyor biri bana açıklayabilirmi?

Farklı çizgi roman serilerinde hikaye farklı olarak devam ediyor Bane , Batman'in belini kırıyor Batman dinlenmeye çekiliyor ve sonra geri dönüyor bir diğer seride Bane Batman'in belini kırıyor Batman geri dönemiyor kendi yerine geçecek birini eğitiyor.Filmde birinci senaryoyu göreceğiz büyük ihtimalle.
  • batman begins ve darkknight filmini geçen gün tekrar izledim ve the darkknight rises filmi sabırsızlıkla beklediğim bi film :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

Anne Hathaway'a hakaret dolu yazanları (özellikle Quadhros) anlamıyorum, oyunculuğunu beğenmeyebilirsin, yönetmeni bu tercihi nedeniyle de eleştir tamam ama hakaret olayını anlamıyorum. Bu kadar terbiyesizlik fazla, seviyeyi bu kadar düşürmek yakışmıyor.

Ayrıca Nolan'ın en az senin kadar kafası çalışıyordur muhtemelen, yoksa o bu forumda yazıyor sen de yönetmen olurdun.

Ben kişisel görüşlerimi yazdım ve bunlarla da seviyenin düştüğünü pek zannetmiyorum. Sanırım sen sadece bu konuya giriyorsun, çünkü forumun diğer bölümlerin de neler tartışıldığı ve yazıldığını görsen küçük dilini yutarsın.. Ayrıca kendisine hakaret falan ettiğim yok, belki o anlık sinirimle biraz ileri gitmiş olabilirim ama yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım..

Bu şahıs hakkında bu tarz yakıştırmaları ileri sürmem kendisinin birçok filmini izleyip oyunculuk yeteneğini beğenmememden kaynaklanıyor.. Kendisini şahsen tanımam etmem, ama oyunculuğunu yıllardan beri film izleyen biri olarak eleştirebilirim ve herhangi bir oyunculuk yeteneğine sahip olduğunu düşünmüyorum. Yönetmen değilim yada Sinema-Tiyatro okumuyorum.

Yine işbu şahıs hakkında bu kadar kızgın ve öfkeli olmamın nedeni, kendisini böylesine über bir proje içerisinde nasıl yer bulduğuna olan hayretimden ileri geliyor. Yine burda da Chris Nolan'a ve yarattığı Batman serilerine olan aşırı ilgim, sevgim ve saygımdan bana bu cümleleri söylettiriyor.. Yakıştıramıyorum hocam bu şahsı bu filme, yakıştıramıyorum.. Bu seri benim için çok değerli ve ben vasata bile yaklaşamayan bu oyuncu müsveddesini bu filmde görmek istemiyorum..

Bu forumun bir üyesi olduğuma göre istediğim şahıs hakkında kurallar çerçevesinde istediğim yorumu yapabilirim..

Aslen anlayamadığım nokta sizlerin bana bu kadar tepki göstermeniz, bu şahsın bu filmde ki varlığından rahatsız olmanız gerekirken ne diye bunu savunduğunuzdur.. Bahsi geçen şahıs hangi filminde ki performansı ile bu rolü icra edecektir? Bu şahıs Rachel Getting Married filmi ile 2009da En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar'a aday olmuş fakat tabii ki alamamıştır.. Ama bu, böylesine merakla beklenen bir başyapıtta rol alabilecek kapasite de olduğu anlamına gelmemektedir..

Piyasa da Jennifer Lawrence, Michelle Williams, Ellen Page, Marion Cotillard ve Reese Witherspoon gibi bu rol için biçilmiş kaftanlar dururken bu şahısın bu rolü oynayacak olmasına kesinleştiğinden beri büyük bir hayret ve şaşkınlık içerisinde bulunmaktayım..

Son sözlerim olarak bu şahsın avukatlığına soyunmanızı sizin gibi kaliteli sinema izleyicilerine hiç yakıştıramadığımı da ayrıca belirtmek isterim..

Umarım en yakın zamanda gerçekleri kavrar ve bu filmin olası (bana göre kuvvetle muhtemel) bir başarısızlığın da aranacak tek suçlunun ve nedenin bu şahıs olacağına kanaat getirebilirsiniz..

İyi forumlar..

• quote:

quote:

Anne Hathaway'a hakaret dolu yazanları (özellikle Quadhros) anlamıyorum, oyunculuğunu beğenmeyebilirsin, yönetmeni bu tercihi nedeniyle de eleştir tamam ama hakaret olayını anlamıyorum. Bu kadar terbiyesizlik fazla, seviyeyi bu kadar düşürmek yakışmıyor.

Ben kişisel görüşlerimi yazdım ve bunlarla da seviyenin düştüğünü pek zannetmiyorum. Sanırım sen sadece bu konuya giriyorsun, çünkü forumun diğer bölümlerin de neler tartışıldığı ve yazıldığını görsen küçük dilini yutarsın.. Ayrıca kendisine hakaret falan ettiğim yok, belki o anlık sinirimle biraz ileri gitmiş olabilirim ama yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım..

Bu şahıs hakkında bu tarz yakıştırmaları ileri sürmem kendisinin birçok filmini izleyip oyunculuk yeteneğini beğenmememden kaynaklanıyor.. Kendisini şahsen tanımam etmem, ama oyunculuğunu yıllardan beri film izleyen biri olarak eleştirebilirim ve herhangi bir oyunculuk yeteneğine sahip olduğunu düşünmüyorum. Yönetmen değilim yada Sinema-Tiyatro okumuyorum.

Yine işbu şahıs hakkında bu kadar kızgın ve öfkeli olmamın nedeni, kendisini böylesine über bir proje içerisinde nasıl yer bulduğuna olan hayretimden ileri geliyor. Yine burda da Chris Nolan'a ve yarattığı Batman serilerine olan aşırı ilgim, sevgim ve saygımdan bana bu cümleleri söylettiriyor.. Yakıştıramıyorum hocam bu şahsı bu filme, yakıştıramıyorum.. Bu seri benim için çok değerli ve ben vasata bile yaklaşamayan bu oyuncu müsveddesini bu filmde görmek istemiyorum..

Bu forumun bir üyesi olduğuma göre istediğim şahıs hakkında kurallar çerçevesinde istediğim yorumu yapabilirim..

Aslen anlayamadığım nokta sizlerin bana bu kadar tepki göstermeniz, bu şahsın bu filmde ki varlığından rahatsız olmanız gerekirken ne diye bunu savunduğunuzdur.. Bahsi geçen şahıs hangi filminde ki performansı ile bu rolü icra edecektir? Bu şahıs Rachel Getting Married filmi ile 2009da En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar'a aday olmuş fakat tabii ki alamamıştır.. Ama bu, böylesine merakla beklenen bir başyapıtta rol alabilecek kapasite de olduğu anlamına gelmemektedir..

Piyasa da Jennifer Lawrence, Michelle Williams, Ellen Page, Marion Cotillard ve Reese Witherspoon gibi bu rol için biçilmiş kaftanlar dururken bu şahısın bu rolü oynayacak olmasına kesinleştiğinden beri büyük bir hayret ve şaşkınlık içerisinde bulunmaktayım..

Son sözlerim olarak bu şahsın avukatlığına soyunmanızı sizin gibi kaliteli sinema izleyicilerine hiç yakıştıramadığımı da ayrıca belirtmek isterim..

Umarım en yakın zamanda gerçekleri kavrar ve bu filmin olası (bana göre kuvvetle muhtemel) bir başarısızlığın da aranacak tek suçlunun ve nedenin bu şahıs olacağına kanaat getirebilirsiniz..

İyi forumlar..

Kendi düşüncen olduğunu söylüyorsun ama hala gerçeklerden bahsediyorsun. Senin söylediğin bu şey nesnel değil arkadaşım. Kendi fikrin sadece. Sen kimsin ki kendi düşüncelerinin herkes tarafından "gerçek" olarak nitelendirilebileceğini düşünüyorsun ? Sen anca eleştiri yapabilirsin hakaret etmeye hakkın yok. Christopher Nolan kadını seçmiş ister beğen ister beğenme.

"Umarım en yakın zamanda gerçekleri kavrar ve bu filmin olası (bana göre kuvvetle muhtemel) bir başarısızlığın da aranacak tek suçlunun ve nedenin bu şahıs olacağına kanaat getirebilirsiniz.."

Kusura bakma ama ben hayatımda bu kadar cahilce bir yorum görmedim. Yıllardan beri izlediğin o filmleri boşuna izlemişsin çünkü bir şey kazandırmadığı apaçık ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jabba The Hutt

quote:

quote:

İyi forumlar..

Kendi düşüncen olduğunu söylüyorsun ama hala gerçeklerden bahsediyorsun. Senin söylediğin bu şey nesnel değil arkadaşım. Kendi fikrin sadece. Sen kimsin ki kendi düşüncelerinin herkes tarafından "gerçek" olarak nitelendirilebileceğini düşünüyorsun ? Sen anca eleştiri yapabilirsin hakaret etmeye hakkın yok. Christopher Nolan kadını seçmiş ister beğen ister beğenme.

"Umarım en yakın zamanda gerçekleri kavrar ve bu filmin olası (bana göre kuvvetle muhtemel) bir başarısızlığın da aranacak tek suçlunun ve nedenin bu şahıs olacağına kanaat getirebilirsiniz.."

Kusura bakma ama ben hayatımda bu kadar cahilce bir yorum görmedim. Yıllardan beri izlediğin o filmleri boşuna izlemişsin çünkü bir şey kazandırmadığı apaçık ortada.

Önce orada ne yazdığımı tam olarak bir anla ondan sonra tekrar bir konuşalım istersen.. Neyse yahu daha fazla uzatmıyorum mevzuyu, size Anne Hathaway'inizle mutluluklar diliyorum..

• Anne Hathaway tartışıldığı kadar zamanında Heath Ledger'da tartışılmıştı sonuç ne oldu ? Büyük bir kitle Batmanı ve Jokeri filmden sonra tanıdı sadece filmin ve belki de oyunların anlattığı gösterdiği kadarıyla biliyor.Küçüklüğümden bu yana çoğu çizgi romanını okumuş biri olarak daha filmde nasıl bir performans gösterdiğini görmedik ama Anne Hathaway , Catwoman tipine uyuyor.

Bir oyuncunun performansı film gösterime girdikten , izledikten sonra konuşulur tartışılır siz kendi düşüncelerinizi yazabilirsiniz ama bu kadar nasıl seçmişler bunu , bu mu oynayacak şeklinde değil.Diğer filmlerinde göstermiş olduğu performansı beğenmemiş olabilirsiniz fakat madem o kadar sinema ile içli dışlı birisiniz bir oyuncunun her filmde aynı performansı göstermediğini bilmeniz , düşünmeniz lazım.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.