Şimdi Ara

The Dark Knight Rises (2012) (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.590
Cevap
20
Favori
218.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jokerden sonra bu seri sarmadı okadar. güzel ama biraz abartı olmuş sanki
  • On numara Seri.On numara Batman.On numara Joker.Film İnanılmaz insana izlettiriyor kendini.Hele duyguların ön planda olması Muazzam.Puanım 10/10

Yeni Batman Ben Affleck te çok iyi ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı Yeter bu Serinin.

😍😍😍Kara Şövalye😍😍😍

• Filmin devam etmemesi resmen gösteripte vermemek. Ulan hem Cat Woman'ı gösteriyorsun hem Robin'i gösteriyorsun hemde seri bitti diyorsun. Gerçekten buna sebep olan kimse şiddete baş vurmak isterdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BasiliKalanCtrl -- 2 Nisan 2016; 1:49:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Filmin devam etmemesi resmen gösteripte vermemek. Ulan hem Cat Woman'ı gösteriyorsun hem Robin'i gösteriyorsun hemde seri bitti diyorsun. Gerçekten buna sebep olan kimse şiddete baş vurmak isterdim

Robin öylesine konmuş bir şeydi ya hatta "Aaa bak dur şu adamın ikinci adını Robin yapalım da easter egg olsun" şeklinde düşünmüşlerdir.

• Şahsen ben Easter Egg şeklinde düşünmüyorum hocam, Christopher Nolan planlamıştır bunu kesin.
  • Senin gibisi gelmedi be Kara Şovalye.

The Dark Knight Rises (2012)
  • archVillain A kullanıcısına yanıt
    Geleceği bilmişsin.Yeni Batman Ben Affleck.

• Marion Cotillard <3

• nolan'da nasıl bir akıl var arkadaş hepsi birbirinden güzel filmler nasıl yazıyor ya hiç mi saçmalamaz bir yerde hiç mi ters köşe yapmadan çekmez film :D Yeni dunkirk filmini 4 gözle bekliyorum
  • StillB0rN S kullanıcısına yanıt
    Daha iyisi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Senin gibisi gelmedi be Kara Şovalye.

The Dark Knight Rises (2012)

Şu karizmaya bak heyt beee adam Batman ! Motorun yeter senin Kara Şovalye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkham92 -- 9 Mayıs 2016; 1:36:00 >
  • Özlemle anıyoruz, arıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 9 Mayıs 2016; 2:07:20 >
  • Bu seriyi unutulmaz kılan Joker'di.. Huzur içinde uyusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohol Oula -- 10 Mayıs 2016; 1:52:51 >
  • Yanlış başlık sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlık doğru. Seriden bahsettim genel olarak. Film kısmını da seri olarak düzelteyim şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Daha iyisi geldi.

karakter olarak daha çok yakışan gelebilir ama asla bu seri gibisi de gelmez be nolan neree diğer yönetmenler neree
  • 2. filmden daha güzel bulan var mı benim gibi yine izledim seriyi baştan başlayıp bane joker'den daha iyi geliyor bana hep.
  • İkinci filmin biraz altında bane planlarından dolayı sana iyi geliyor, ama ikinci filmde küçük ayrıntıların olması, joker motivasyonu harika senaryo ve Heath Ledger mükemmel rolüyle the dark Knight üçüncü filmden cok daha iyi ve Efsaneye yakın bir filmdir. Ama son film Talia, Bane aşkı gibi sacmalıklara sahip olduğu için ikinci filmin altında kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

İkinci filmin biraz altında bane planlarından dolayı sana iyi geliyor, ama ikinci filmde küçük ayrıntıların olması, joker motivasyonu harika senaryo ve Heath Ledger mükemmel rolüyle the dark Knight üçüncü filmden cok daha iyi ve Efsaneye yakın bir filmdir. Ama son film Talia, Bane aşkı gibi sacmalıklara sahip olduğu için ikinci filmin altında kaldı.

Dogru diyorsun da harika senaryo sadece 2.filme ozgu degil jokeri guzel canlandirdi adam kabul ama ben sevmiyorum zatrn jokeri. Bane i ekranda goruncr tüylerim diken diken oluyordu ilk izleyisimde sesi falan da harikaydi ve ilk defa batmandan guc olarak ustun bir karakter gormustuk ne bileyim yani 2.film guzel ama 3 daha iyi gibi geldi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.