Şimdi Ara

The Dark Knight (2008) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.995
Cevap
0
Favori
87.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce söylemiş olabilirim, hatırlamıyorum.. MK3'teki Sub zero ve Kano bu filmde oynamışlardı. Yukarda video da gözüken adamın adamları olarak
  • süperkahraman filmlerine herzaman onyargıyla yaklasan biriydim. taki bu 3 lemeyı ızleyene kadar. üstad nolan bir süperkahraman filminde binbirtürlü hikaye işlemiş. yeri geldiginde duygulandırıp yerı geldıgınde gulduren bir seri ortaya cıkarmıs. godfather serisi bir numaram. batman serisi 2 numaramdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urazs

quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Mağara mı bilmiyorum ama ben az önce gördüm. Gifteki sahne 1966 yapımı Batman'den alıntı

/>

Bu gif teki maskeye dikkat eden oldu mu?

Bu yapıma direk bir gönderme yapmış Nolan Dark Knight ta bu maskenin aynısını Joker'e takarak açılış sahnesinde.

Tebrikler üstat.Böyle bir detayı başlaştığın için teşekkür ederim.Gerçekten Nolan mükemmel bir yönetman.Filmin taşı toprağı altın.

• Hastane patlama sahnesi tamamen gerçek,biraz önce kamera arkasını izledim
    Nolan`ın en çok minimum seviyede efekt kullanmasını seviyorum.Helal sana Nolan Reis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratch

Hastane patlama sahnesi tamamen gerçek,biraz önce kamera arkasını izledim
    Nolan`ın en çok minimum seviyede efekt kullanmasını seviyorum.Helal sana Nolan Reis

boş, sadece duvardan ibaret bina yapıp patlatıyorlar. zor birşey değil, düşük bütçeli filmlerde bile yapılan birşey

Nolan batmani mümkün olduğunca gerçek hayata uygun olsun diye yaptığı için uçuk kaçık efektlerden uzak duruyor, öylede olması lazım zaten
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Inception`da falanda öyle.Minimum efekt kullanarak çekiyor filmlerini.

• ratch kullanıcısına yanıt
    evet haklısın, adamlar en düşük maliyetle en iyi işi çıkartmayı iyi biliyorlar gerçekten
  • 21 yûzyilin en iyi filmi !!!

Zaten ilk ciktiginda imdb top250'ye ilk siradan giris yapmisti galiba?

Keske Joker'in sahneleri daha uzun olsaydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 27 Aralık 2014; 21:33:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcity

21 yûzyilin en iyi filmi !!!

Zaten ilk ciktiginda imdb top250'ye ilk siradan giris yapmisti galiba?

Keske Joker'in sahneleri daha uzun olsaydi

Bana göre çağımızın en iyi filmi ama zorlayıcı 1-2 film olabilir

• Çocukluk kahramanım hala da en sevdiğim kahramandır her zaman izlenir sıkılmam aynı heyecan ile

• Bana göre en iyi filmlerden birisidir. En iyi film serisidir hatta Nolan'ın Batman serisi.

Batman Begins harikaydı, Dark Knight mükemmele en çok yaklaşan film diyebilirim. Rises'da öyle.

Health Ledger ve Christian Bale filmi uçurmuş.

9,8/10

(Hiçbirşey mükemmel değildir)
  • Merhaba arkadaslar. The Dark Knight - Ben Kahraman Degilim repligini yaptim. Izleyin mutlaka yorumlarinizi bekliyorum.

https://youtu.be/hwv580ItnzU

• 2. kez izledim dün uzun zamandır film izlemiyordum yani acayip iyi geldi 2. kez izlediği bir filmden insan bu kadar zevk alabilir mi izlediğim en iyi film kesinlikle.İlk izlediğim zaman hiç yabancı kültürüm yoktu türkçe dublaj izlemiştim şimdi her karakter tanıdık birde arkham oyunlarını da oynayınca son olarak heath ledger'a saygılar r.i.p
  • Sinemada izlerken hatırlıyorum da film 3 kere filan bitti demiştim hala devam etmişti...
  • 22.30'da FOX TV'de Dark Knight olacak. Tekrar izlemek isteyen izleyebilir.
  • Bu akşam foxdaymis 102. Kez izleyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

22.30'da FOX TV'de Dark Knight olacak. Tekrar izlemek isteyen izleyebilir.

Nolan ve Bale efsanesi izlemek lazım tekrar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir daha böyle bir film gelmez diye düşünüyorum, her anlamda üst düzey bir film

Bu filme en iyi süperkahraman filmi demek ona hakaret olur, tüm zamanların en iyi prodüksiyonlarından..

• Meraklısına The Dark Knight Üçlemesinin 4K UltraHD Bluray 19 Aralık'ta çıkacak.

Tabi 2-3 hafta önceden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 19 Kasım 2017; 0:15:3 >

• 4K Bluray çıktı
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.