Şimdi Ara

THE CREW [PS4 ANA KONU] 'Oyun Dünyasının En Geniş Oyunu' (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.445
Cevap
15
Favori
54.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kolay gelsin PS4 kardeşim ile oyunu standar modunda aldık 35 seviye kadar oynadık şimdi mağazada hem season pass var hemde al units cars var biz hangi paketi almalıyız anlamadık. Yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynayan kalmadı sanırım benden başka :)

• oyunun online modu nasıl arkadaşlar
  • Oyunun ek paket ve dlc'leri sadece satın alınan hesapta çalışıyordu. Yani pri sec olayı yalan oluyordu. psn'den de kontrol edince adamların bunu uyarı şeklinde yazdıklarını gördüm.

Peki aynı Olay Ultimate Edition versiyonda da var mı? Pri sec olarak alıp kendi hesabımızda oynayabilir miyiz , deneyen var mı? Diğer ek paketlerin aksine diğer hesaplarda oynanmaz uyarısını yapmamışlar. Mantıken diğer hesaplarda çalışması lazım uyarı olmadığına göre, ama kesin olarak öğrenmek istiyorum. Hazır indirim de devam ederken.

• Bunu alacağınıza nfs alın. Bu standart ubisoft oyunu. Bug dolu.

• Klasik Ubi oyunu, bug dolu olabilir de ne zamandır aklımda olan ve canımın istediği bir oyundu. İyicene de araba yarışına özlem duyunca aldım gitti Ultimate Edition'u.

Düzenli oynayan, crew'İ olan ya da kurmak isteyen varsa ekibine katılmak iaterim. Tek tadı çıkmaz şimdi oyunun.

Psn: zdbrg

• project cars sarmadı bende alacağım sanırım
  • merhaba arkadaşlar ben the crew oyununu 2 hafta önce aldım. benim şikayetim şu. polisden kaçma görevini yaparken online olan arkadaşlarda size katılıp destek verebiliyor bide polis aracı olan arkadaşlarda polisle beraber size karşı olabiliyor buraya kadar iyi sıkıntı yok fakat bu polis arkadaş bana hiç bir müdahale yapmadan yanıma dair gelemeden 50mt yakınımda diye oyun geri sayıma başlayıp sizi yakalanmış sayıyor. çok aşırı saçma. beni yakalasa sıkıştırsa falan önüme geçse tamam süper yakalandık derim. ama adam 300km hızla giderken sırf arkamda yada yanımda diye yakalanıyorsunuz bu da çok gızık edici.

• tanerzec T kullanıcısına yanıt
    Yoldan saptırma, emp gibi boostlar var onları kullanıp kaçacaksın başka yolu yok. Yapay zeka olan polisler tam yakalayıp önünü kesmek zorunda ama gerçek oyuncunun seni o şekilde sıkıştırıp bloke etmesi çok zor. O yüzden yaklaştığı zaman geri sayım başlıyor. Her iki taraf için de adaletli olsun diye bu şekilde yapmışlar.
  • bu oyunun demosunu oynadımda sanki buz pistindeymişiz gibi kayıyor. kontrol zor geldi. grafikler çıkış zamanına göre fena değil, ama 38 tl bu oyuna çok gibi, 7 tl daha koy nfs 2015 al daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: games087

bu oyunun demosunu oynadımda sanki buz pistindeymişiz gibi kayıyor. kontrol zor geldi. grafikler çıkış zamanına göre fena değil, ama 38 tl bu oyuna çok gibi, 7 tl daha koy nfs 2015 al daha iyi

NFS, The Crew ve Grid bunların hepsinde arabalar sabun gibi kayıyor zaten, fiyata gelince bence NFS bundan 7 TL ucuz olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

bu oyunun demosunu oynadımda sanki buz pistindeymişiz gibi kayıyor. kontrol zor geldi. grafikler çıkış zamanına göre fena değil, ama 38 tl bu oyuna çok gibi, 7 tl daha koy nfs 2015 al daha iyi

NFS, The Crew ve Grid bunların hepsinde arabalar sabun gibi kayıyor zaten, fiyata gelince bence NFS bundan 7 TL ucuz olmalı.

nfs de dengelemesi çok kolay, zaten drifti rahatça yapıyosun, drift harici aşırı kayma yok

• Pvp ve lig modu kaçıncı seviyeden sonra açılıyor? Ya da belli bir görevi mi tamamlamamız gerekiyor? 38 level oldum ve New York'a geçmek üzereyim hala kapalı. Yoksa başka bişey mi yapmam gerekiyor?

• quote:

Demosunu nerden oynadınız? Ps store de bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: prestiggge

quote:

Demosunu nerden oynadınız? Ps store de bulamadım.

düz sürüme girince demoyu indir yazıyodu

• Bu arada Crew 2 çıkıcak yakında.. Resmi açıklama yaptılar..
  • İndirdim. Grafikler iyi değilmiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: prestiggge

İndirdim. Grafikler iyi değilmiş...

bi nfs beklememek lazim tabi

• the crew limited edition 250den 100e düşmüş alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gozluklu oyuncu

the crew limited edition 250den 100e düşmüş alınır mı?

The Crew daha önce 36 liraya düşmüştü. Yaz indirimlerinde tekrar düşer. Bence bekleyin.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.