Şimdi Ara

THE CREW [PS4 ANA KONU] 'Oyun Dünyasının En Geniş Oyunu' (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.445
Cevap
15
Favori
54.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MARCO

Ben oyun xbox one da gold ile ücretsiz verildi şimdi ise pc tarafına hediye verildi eee ps4 sahiplerinin suçu ne paralı alıyorlar oyunu

aynen valla :)) gerçi oyun fiyatını misli ile hakediyoda yinede ucuzluk yapılması şart...
  • Us psn den aldım bugun 12$ a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmmm iyi hadi bakalım makinaları topla :))

• beyler ben dün pc ye indirdimde oyunu bilenler bana bi yardım etse.bende v5h usb pro var oyunda vibration son ayarda ama direksiyon titreşimi yok acaba desteklemiyormu ? bide oyunda crewe filan katılmıyor nasıl katılcam kendim nasıl crew kurcam bide yarış seçenekleri az ilk önce bikaç tane hikayemi yapmam lazım öyleyse hikaye modu story mi oluyor ?
  • quote:

Ben oyun xbox one da gold ile ücretsiz verildi şimdi ise pc tarafına hediye verildi eee ps4 sahiplerinin suçu ne paralı alıyorlar oyunu

Ps4 iyice ensesi kalin godoman konsolu oldu.

• Arkadaşlar complete edition aldım. Bazı yarışlara girmek istediğimde, wild run dlc'sini satın al diyor. Complete edition içinde wild run dlc'si yok mu ?

Evet pri hesapta çalışmıyormuş. Tam bir mallık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 16 Eylül 2016; 11:24:51 >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    İnanılmaz bir saçmalık o olay uğur valla bende düz sürüm aldım bizim arkadaşlarla konvoy yapıp gezmek için.

• beyler the crewi pc de oynuyorum bedava olduğunda aldımda şimdi bgen story missionda oynuyom hikaye modunda ama yapdığım yarışlar değişmiyore bikaçtane yarış var onları bitiriyom bida girince yine aynı yarış niye öyle oluyor yenileri niye açılmıyor bi problemmi varki yardımcı olurmusunuz ? bilen biri varsa
  • birde daha fazla nasıl para kazanabilirim yeni yarışlar açılmıyor hep aynı yarışlar var nasıl yapcam çözemedim şu oynu bi
  • PS4 için alacaklar biraz daha bekleyin oyuna yebir dlc gelmek üzere.Onu da koyup all edition yapacaklar tek kutuda ya da dijitalde

• beyler the crew bedava olduğunda aldım bugün sorun suz oynayıp kapatmışdım şimdi bida giriyim dedim ama the crew connection to proxy bu hatayı aldım çözümü nedir pc den oynuyorum bilenler neolur yazsın
  • quote:

İnanılmaz bir saçmalık o olay uğur valla bende düz sürüm aldım bizim arkadaşlarla konvoy yapıp gezmek için.

Ubisoft gibi rezil bir firmanın oyunundan herşey beklenir.

• Oyunu almayı düşünüyorum fiyatı gayet uygun ancak wild run ı da alayım dersem fiyat aşırı derecede artıyor, sizce wild run ı almadan da zevk alır mıyım oyundan, şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gok2K

Oyunu almayı düşünüyorum fiyatı gayet uygun ancak wild run ı da alayım dersem fiyat aşırı derecede artıyor, sizce wild run ı almadan da zevk alır mıyım oyundan, şimdiden teşekkürler

Gerek yok hocam wild runa al oyunu direk.. eğer alabilirsen season pass al araç paketi... kolaylık oluyo

• Hah tamam hocam sagolun, peki bu season pass alin kolaylik oluyo dediginizde, araclar acik mi oluyor direk, yoksa secenek olarak mi daha cok oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gok2K -- 22 Eylül 2016; 22:23:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gok2K

Hah tamam hocam sagolun, peki bu season pass alin kolaylik oluyo dediginizde, araclar acik mi oluyor direk, yoksa secenek olarak mi daha cok oluyor

Birkaç tane araç açık oluyo yani 15 20 tane aracı istediğiniz gibi garajınızda oynayabiliosunuz.. başlarda ufak araç almak kolay ama sağlam araç almak zor

• Tamamdir bakayim ona da, uygun bir fiyatsa alirim, tesekkur ederim bilgiler icin

• arkadaşlar ps4 için güzel bir yarış arıyorum sizce almalımıyım ? yoksa başka oyun önerirmisiniz ??
  • yarıştan kasıt arcada, sim? saf yarış istiyosanız bu oyunu önermem
  • ya aslında geçmiş nfs oyunları sevdim ve çok oynadım ama daha çok bu aralar pist yarışlarına vs ilgim var. bu oyun galiba most wanted'ın açık dünya olanı gibi birşey değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.