Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.636
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
Giriş
    baktım baktım. şimdi arkadaş bi siteden link attı ona bakıyorum. insallah olur bakalım ama geneli hep win10 uyumluluk hatası verdi. win xp emülatör indirip deneyeceğim en sonunda
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Şu oyunu bi oynayın ben de rahata ereyim.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah emülatörü de bakıyorum simdi oyun bi insin de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Hadi inşallah emülatörü de bakıyorum simdi oyun bi insin de
    İşin daha ilginç tarafı, 2007'de çıkan Driver Parallel Lines 59 TL fiyatla satılıyor şu anda Steam'da.

Pardon 51.99 TL imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 17 Ocak 2019; 22:7:0 >
    Evet baktım 3.75 görmüş indirimle. İsteğe ekledim inerse alırım ama şu san franciscoya taktım kafayı

• quote:

Evet baktım 3.75 görmüş indirimle. İsteğe ekledim inerse alırım ama şu san franciscoya taktım kafayı
    Oyuna giresim var şu anda, vicdanım el vermiyor.
    Sizde vardı de mi bulacağım ben de inat ettim. Haftasonuna bitiriyorum bu işi

• quote:

Sizde vardı de mi bulacağım ben de inat ettim. Haftasonuna bitiriyorum bu işi
    Dayanamadım girdim. Alfa Romeo 159 ile bir kaç yarış geçtim, Audi TT aldım. Sonra Delorean DMC 12 açıldı onu aldım. 88 mph hızı geçince bir "Çelınç" açıldı. Onu yapmadan bıraktım.

ne güzel ben de google a Driver San Francisco PC Installer UI Mod Error Windows 10 FIX yazıp bakayım boş boş
  • Ubisoftun bedava dağıttığı versiyonu var elimde, singlplayer girip takılabiliyor muyuz keyif alır ıyız? Yoksa "Crew" imiz mi olması lazım bir kaç arkadaş şart mı?

Yarış oyunlarını severim, simülasyon değil arcade tarzı ile daha iyi anlaşıyorum sanırsam. Bana uyhun mu bu oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Ubisoftun bedava dağıttığı versiyonu var elimde, singlplayer girip takılabiliyor muyuz keyif alır ıyız? Yoksa "Crew" imiz mi olması lazım bir kaç arkadaş şart mı?

Yarış oyunlarını severim, simülasyon değil arcade tarzı ile daha iyi anlaşıyorum sanırsam. Bana uyhun mu bu oyun?
    Oynarsınız ve keyif alırsınız hocam. Ben hiç bir eksikliğini hissetmedim.

Uygundan kastınızı anlamadım ama serbest dolaşma var, yapılabilecek sayısız etkinlik var bu bedava halinde bile. Faction yarışları, yoldaki mini oyunlar, ana görevler, kutu taşıma görevleri v.b var. Harita zaten kocaman. Forza Horizon 3'e o kadar para verdim ama açıp oynamıyorum, The Crew bayağı oynadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Oynarsınız ve keyif alırsınız hocam. Ben hiç bir eksikliğini hissetmedim.

Uygundan kastınızı anlamadım ama serbest dolaşma var, yapılabilecek sayısız etkinlik var bu bedava halinde bile. Faction yarışları, yoldaki mini oyunlar, ana görevler, kutu taşıma görevleri v.b var. Harita zaten kocaman. Forza Horizon 3'e o kadar para verdim ama açıp oynamıyorum, The Crew bayağı oynadım.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam.
    Forza Horizon 3 için de hesap arıyorum bu arada, satmayı düşünürseniz iletişime gecelim ^^

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Teşekkür ederim hocam.
    Forza Horizon 3 için de hesap arıyorum bu arada, satmayı düşünürseniz iletişime gecelim ^^

Alıntıları Göster
    Hocam Forza pek oynamasam da dursun kenarda ya, sırf araba çeşitliliği için arada girilip gazlanır. O kadar ama öyle oyunda tutacak fazla bir şey yok.
  • başlık ve mesaj yenilendi

Oyunun haritasında pek singleplayer içerik göremediğim için sıkılıp kaldırmıştım. Ben mi anlamadım acaba sistemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.