Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.636
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eric _Theodore_Cartman kullanıcısına yanıt
    Hocam. AMD sistemlerde görülen bu sorunun çözümü yok. Ubisoft forumlarında sayfalarca tartışıldı. Çözemediler.
    Ben de aynı sorunu yaşıyordum şu mesajdaki denilenleri yaptım sorun çözüldü

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=120488989

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 8 Ocak 2017; 16:56:48 >
  • marquise58 M kullanıcısına yanıt
    perf-pagani huayra(favorim),laferrari,aventador

Circut-gallardo,ferrari 458 Speciale,fort gt

Dirt- Ruf Rt 35(favorim),lotus

raid-Camaro RS 1969(favorim),ford mustang gt

street-nissan skyline,mini cooper
  • Ne yaptıysam açılmadı oyun ..İlk durdurdu hatası veriyordu şimdi tepkisiz kalıyor ..Netde ki tüm çözümleri denedim olmuyor ..yardim edebilecek arkadaş var mı .

Windows 7 kullanıyorum ..
  • Robert Nesta kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim başka araba önerisi olan varmı ?
  • Robert Nesta kullanıcısına yanıt
    kardeşim bu hotrod hup one dirt için iyimidir sence ?
  • Eyvallah hocam çok teşekkürler, o şekilde geçtim bölümü sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurathanM

Oyunun ilerleyen zamanlarında da telefon gelip "polis arabası al" diyor mu size? Hala soruma bir cevap alamadım. Konunun müdavimleri uzak diyarlarda araçlarını sürüyor galiba.

Evet tamamen reklam free diyip alamaman da öyle dlc aldıktan sonra free aslında. bir de kadını (Zoe yu) susturamıyoruz bir sonraki yamada sürekli konuşma olayını kaldıracaklardı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonlu Maden Suyu -- 10 Ocak 2017; 18:15:38 >
  • Uzun süre oynamayı düsunmuyorum fakat güzel araçlar var bunun için save vs var mıdir?
  • Bir de bu oyundaki galeride ki arabaların bazıları satılıyor.Toplu dlc si vs var mı ?
  • Arkadaşlar oyun ücretsiz falan diye söylediler. uplaya girdiğimde oyun trial version olarak gözüküyor. acaba şuan ücretsiz sürümden kalktı mı ? biri aydınlatırsa sevinirim aşırı oynayasım var çünkü..
  • evet hocam ücretsiz süresi malesef geçti @arslanmuco
    bazen rtuşuna basmakta kar etmiyor
    en son windows güncellemesi vardı insidere katıldım
    güncellemden sonra sorun düzeldi bende kb kodu ile başlayan bir güncellemeden bahsetmişlerdi sorunun çözümü için
    fakat o güncellemyide indirip kurmak istediğimde hata aldım sana tavsiyem windows güncelleme varsa hepsii indirip kurman
  • Eyvallah hocam şimdilik idare ediyorum, zaten oyunda pek tat vermiyor bu aralar, vakitte olmuyor. En son güncellemeleri dün itibari ile aldım ancak oyuna girip bakmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marquise58

kardeşim bu hotrod hup one dirt için iyimidir sence ?

Hot rod hiçbir specte iyi değildir ben de yazayım sana arkadaşınkiyle benzer ama

Perf-Huayra-Laferrari

Dirt-Ruf rt35

Raid:Ford Mustang 2011-Camaro 1969

Circuit-Ferrari 458 Speciale-Ford Gt

Street-Nissan Skyline (R34)-Mini Cooper-Subaru BRZ

Bunlar her spec için en iyi arabalar ligim platin 1 güvenebilirsin

Eğer istersen Bmw x6 ve Lotus exige S dirt spec için alabilirsin ama şimdiden söyleyim bmw x6 ilk viteste çok zorlanıyor kalkışta onun haricinde iyidir ruf rt favoridir tabi

Edit:Perf specte hızlı ve hafif dönüşlü yarışlar için örneğin:Dam fast,Dash to the dam vs. Lotus exige S kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonlu Maden Suyu -- 17 Ocak 2017; 22:44:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamünaleyküm hafızlar var mı oynamaya devam eden

• Limonlu Maden Suyu kullanıcısına yanıt
    eyvallah reis bi sorum daha olacaktı adamın perfde araba puanı 800 benimki 1320 adam beni nasıl geçebiliyor anlamış degilim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: marquise58

eyvallah reis bi sorum daha olacaktı adamın perfde araba puanı 800 benimki 1320 adam beni nasıl geçebiliyor anlamış degilim :)

Öncelikle hangi arabayı kullanıyordun o hangisini kullanıyordu?

İkinci olarak düz yolda gidiyorsanız Slipstream (Rüzgar boşluğu) yapmış olabilir. Bu da şöyle oluyor düz yolda sizin arkanızdan giderek rüzgarın etkisini siz aldığınız için kendisi bundan etkilenmemiş oluyor zamanla sizi geçiyor.

Aklıma başka bişey gelmedi ikiniz de iyi sürdüyseniz pek mümkün bir şey değil yani

• Limonlu Maden Suyu kullanıcısına yanıt
    reis valla arabayı hatırlamıyorumda geçiyor adam beni hayrete düşüyorum :D
  • Merhabalar bende koenigsegg var 1303 level fakat 225 230u geçmiyor neden acaba?

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.