Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.636
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Caughter

quote:

Orijinalden alıntı: magicans

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

GTX 1070 var gene kasıyor bahsettiğiniz gibi, malum firma işte çok bir şey beklemiyordum. PC için zerre özenmemişler.

R9 285 sorunsuz 60 FPS hersey sonda

Video çektim buyrun yaşadığım kasılmayla ilgili. Monitörüm 60 hz VGA.

Nvdia geforce experience ile oyunu optimize edip ardından experience üzerinden açıp dener misin birde hocam ?

Az önce denedim sorun aynı. Hatta optimize edince otomatik kendisi 2k çözünürlüğe ayarladı ama cpu kullanımı daha da arttı.

Oyunda şahsen işlemci kullanımında bende bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Yani bu oyun sonuçta ahım şahım sistem gerektirecek bir oyun değil.
    1.5 senedir aynı sistemi kullanıyorum ve 4690k stok halde gtx970'e darboğaz yapacağını da sanmıyorum. Az önce yeniden bazı testler yaptım oyunda
    2k çözünürlükte denedim ve işlemci kullanımı azalacağı yerde daha da arttı gibi. Ve kasılmalar gerçekten oyunu oynatmıyor.
    Kasılmaların sebebi de cpu kullanımı gibi duruyor. Bakın gerçekten videoya aldanmayın videodakinden çok daha sık ve fazla kasılma var.

2K ve 1080p'de SS'ler çektim cpu kullanımlarına bakabilirsiniz;

2K:

The Crew (2014) [ANA KONU]

1080p:

HOcam eyvallah anladımda Bendede çok hafif nadiren kaıslmalar oluyordu experience den optimize ettim. Dsr olarak açıyor sanırım 2k oluyor tam bilmiyorum. Çözünürlük 2000 e bilmem kaç hatırlamıyorum ultra da yağ gibi oynuyorum. Ne kasma ne takılma nede donma var. ki sistemim ise altta yazdığım gibi.

i5 4460 işlemci
    Asus rog strix gtx970
    4x4 8 gb ram

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

oyun multiplayer mı yani yarışlar coop tarzı mı yoksa 8 gerçek kişi yarışabiliyor mu ?

8 gercek oyuncu pvp de yaris yapiyor gorevleri vs de coop seklinde takim olarak 4 kisi yapabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada oyunda hava koridoru oldunu ogrendim arac arkasina girince arac hizlaniyor baya

• Bir hevesle indirdim ama direksiyon seti desteği yok saka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerZamankinden

Bir hevesle indirdim ama direksiyon seti desteği yok saka gibi

Acikcasi logitech dfgt direksiyon ile oynadim ben bu oyunu hocam.ama en iyi xbox one controlcusu ile..
    Direksiyon destegi var hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

GTX 1070 var gene kasıyor bahsettiğiniz gibi, malum firma işte çok bir şey beklemiyordum. PC için zerre özenmemişler.

Nvdia geforce experience ile oyunu optimize edip ardından experience üzerinden açıp dener misin birde hocam ?

Az önce denedim sorun aynı. Hatta optimize edince otomatik kendisi 2k çözünürlüğe ayarladı ama cpu kullanımı daha da arttı.

Oyunda şahsen işlemci kullanımında bende bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Yani bu oyun sonuçta ahım şahım sistem gerektirecek bir oyun değil.
    1.5 senedir aynı sistemi kullanıyorum ve 4690k stok halde gtx970'e darboğaz yapacağını da sanmıyorum. Az önce yeniden bazı testler yaptım oyunda
    2k çözünürlükte denedim ve işlemci kullanımı azalacağı yerde daha da arttı gibi. Ve kasılmalar gerçekten oyunu oynatmıyor.
    Kasılmaların sebebi de cpu kullanımı gibi duruyor. Bakın gerçekten videoya aldanmayın videodakinden çok daha sık ve fazla kasılma var.

2K:

1080p:

HOcam eyvallah anladımda Bendede çok hafif nadiren kaıslmalar oluyordu experience den optimize ettim. Dsr olarak açıyor sanırım 2k oluyor tam bilmiyorum. Çözünürlük 2000 e bilmem kaç hatırlamıyorum ultra da yağ gibi oynuyorum. Ne kasma ne takılma nede donma var. ki sistemim ise altta yazdığım gibi.

i5 4460 işlemci
    Asus rog strix gtx970
    4x4 8 gb ram

Vallaha elimden geleni yaptım olmuyor üstte @party hard isimli arkadaş da söylemiş "oyun içi fps 60 sabit hiç düşmüyor ama oyun arada kasıyo gibi bişeyler oluyor. " diye.

SSD'de önbellek açtım (zaten açıktı ama 200-1024 mb arası sınırlıydı, bunu otomatiğe çektim), antivirüsü ve arkaplandaki her şeyi devre dışı bıraktım (MSI afterburner gibi programlar da dahil) yine de olmuyor. İşlemciye oc yapsam da bir şey değişmeyecek gibi o yüzden denemeyeceğim.

Google'da biraz baktım yabancı forumlara Ubisoft'tan dolayı epey şikayet eden var benim gibi hatta daha yüksek sistemlere sahip çoğu insan micro stuttering denen bu illet problemden şikayetçi. Artık oynayabildiğim kadar oynarım. NFS'de yaşamadım bu problemi bir tek şu ana kadar 2 tane Ubisoft'un araba oyununda yaşadım: Driver SF ve bu oyun... AC serisi de aynı böyleymiş sanırım benim tarzım olmadığından AC'yi hiç oynamadım. Allah AC fanlarına sabır versin. Ubisoft'a

Hocam bir de iki şey soracağım size,
    1) Ekran kartı sürücünüz nedir hangi versiyondasınız?
    2) Nvidia denetim masasından herhangi bir ayar yaptınız mı ve V-Sync açık mı (oyundan veya nvidia denetim masasından)?

Bunların dışında biraz oyunun içeriğinden konuşayım;

Bu oyunda online dünyaya nasıl bağlanıyoruz daha doğrusu multiplayer'a nasıl gireceğim?

Sorunla ilgilenmekten oyuna pek bakamadım ama şunu fark ettim oyunun fizikleri çok kötü arabayla kocaman otobüse son sürat çarpıyorum; araba durmayı bırak neredeyse hiç yavaşlamıyor bile ve çarptığım halde koca otobüsü arabayla rahatça ittirebiliyorum. Bu çarpmalar berbat ötesi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozzy45 -- 16 Eylül 2016; 23:55:55 >

• quote:

hayır var.. senin set ne ise ona yoktur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanozk

Bahsettiğim problem bu arkadaşlar, aynı biraz önceki bahsini ettiğim yarışta da aynı şeyi yaşıyorum ve görev yöneticisinden oyunu kapamak durumunda kalıyorum.

aynı problem bende de var

• Kullanıcı adım : Stalker_tr ekleyin beraber oynayalim fazla kisi cok daha zevkli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

Acikcasi logitech dfgt direksiyon ile oynadim ben bu oyunu hocam.ama en iyi xbox one controlcusu ile..
    Direksiyon destegi var hocam.

logitech g29 ile oynayamıyorum malesef
  • Selamlar, oyun hakkında bir kaç sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim.
    İlk öncelikle oyunda başlangıçta bana 3 Amerikan 1 Japon arabası teklif etti. Amerikan arabalarını severim, niyetim Camaro almaktı ama merakımdan 370Z ile bir test sürüşü yaptım, makine devir çevirince hoşuma gitti
    Şu anda Nissan 370Z var altımda ve 7 level oldum. Yaklaşık 90K da para birikti. Şu anda bir kaç farklı araba alabiliyorum (Golf GTI ya da 300C falan) ama 370Z'ye göre aman aman bir artıları yok. Sadece 370Z biraz patinaja yatkın bir araba. 300C daha stabil geldi.
    Şimdi sizce 370Z ile devam etmeli miyim yoksa 300C'ye geçeyim mi? Açılmamış şehirlerden birisindeki otomobil galerisine gitsem alabileceğim diğer emsal arabalar çıkar mı?
    370Z'ye modifiye için para harcamaya değer mi yoksa kısa sürede bu arabadan kurtulmaya mı bakayım (Sonuçta 90K'ya 300C alsam para biriktikçe ona harcayacağım, 370Z'den her türlü performanslı olacak)?
    Bir de PVE yarışlar biraz önceden kurgulanmış gibi geliyor. Çünkü ben yardıra yardıra gitsem de beni basıp geçen rakip son düzlükte gaz kesiyor rahatça geçiyorum. Ben mi yanılıyorum yoksa oyun bizi 1. yapmaya mı çalışıyor boyuna?

• Dedim bu oyun ücretsiz olmuş, konuya gireyim, millet oyun hakkında ne düşünüyor diye. Herkes performans testi yapmış maşallah

Biraz oyundan bahsedin, beğendiniz mi, artıları eksileri neler. Her şey grafik, FPS, ekran kartı değil öyle değil mi? Konuda üyeleri bilgilendirici tartışmalar açısında bu konu zayıf kalmış.

Kendim uzun zamandır (NFSMW 2'den beri) yarış oyunlarına ara vermiş biriyim. Açıkçası oyundaki efektler yetersiz. Ne bileyim duvara, araçlara sürtündüğümüzde kıvılcım çıkmıyor. Ayrıca çarpma efektleri yok. 200 km/h ile duvara vuruyorsunuz, bir şey olmamış gibi. Bari biraz pat-küt ses gelir, araba şok alır falan. Yok, aniden durmuş gibi oluyorsunuz. Bu beni oyundan soğutsa da manzara grafiğinin kalitesi ve istediğimiz gibi sürme keyfi beni oyuna geri ısıttı. Ayrıca otomobillerde detaylar iyi işlenmiş. Araba seçerken teker teker test edebilmemiz, kapılarını açıp-kapamamız falan yani arabaya bakarken gerçek bir alıcıymış hissi veriyor. Bunlar ince güzel detaylar. Ayrıca NFS'de olmayan insanların yolda olduğunu gördüm. Hayret ettim, ilk defa böylesine arcade bir oyunda yayalar var ve kaçışları da gerçekçi yapılmaya çalışılmış. Ne bileyim, üzerlerine araba sürdüğünüzde kaçmak için balıklama atlamıyorlar, kaçamak hareket yapıyorlar.

Oyun NFS serisinden olmadığından sürüş dinamiği farklı geliyor. Arcade olduğundan profesyonel sürüş beklememek lazım. Ancak yine de oyun geri kalmıyor. Direksiyon kamerası var (kamera modları beni mest etti zaten, ben araç üstü tercih ederim), oyunda eliniz sürekli gazda kalmıyor, ciddi fren yapmanız gereken noktalar var, araçların kendine has sürüş modları var (yağ gibi kayan, patinaj yapan, kaymayan arabalar).

Oyunun diğer artısı olan modifikasyona henüz gelemedim. Oyun içinde ilerledikçe göreceğim ne var ne yok. Adamlar resmen NFS'deki eksikleri kapatmışlar. Bu da NFS'cileri, henüz yeni NFS'nin olmadığı dönemde kendine çekmeye yeterli olmalıydı bence. Ancak o kadar ses getirmemesi tuhaf doğrusu. NFS'nin yarı fiyatına.

Oyunun son artısı, açık dünya oluşu ve gerçekten çok büyük haritasının oluşu. Ne şehir, ne ülke, bildiğiniz kıtada oynuyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2K:

1080p:

i5 4460 işlemci
    Asus rog strix gtx970
    4x4 8 gb ram

Vallaha elimden geleni yaptım olmuyor üstte @party hard isimli arkadaş da söylemiş "oyun içi fps 60 sabit hiç düşmüyor ama oyun arada kasıyo gibi bişeyler oluyor. " diye.

SSD'de önbellek açtım (zaten açıktı ama 200-1024 mb arası sınırlıydı, bunu otomatiğe çektim), antivirüsü ve arkaplandaki her şeyi devre dışı bıraktım (MSI afterburner gibi programlar da dahil) yine de olmuyor. İşlemciye oc yapsam da bir şey değişmeyecek gibi o yüzden denemeyeceğim.

Google'da biraz baktım yabancı forumlara Ubisoft'tan dolayı epey şikayet eden var benim gibi hatta daha yüksek sistemlere sahip çoğu insan micro stuttering denen bu illet problemden şikayetçi. Artık oynayabildiğim kadar oynarım. NFS'de yaşamadım bu problemi bir tek şu ana kadar 2 tane Ubisoft'un araba oyununda yaşadım: Driver SF ve bu oyun... AC serisi de aynı böyleymiş sanırım benim tarzım olmadığından AC'yi hiç oynamadım. Allah AC fanlarına sabır versin. Ubisoft'a

Hocam bir de iki şey soracağım size,
    1) Ekran kartı sürücünüz nedir hangi versiyondasınız?
    2) Nvidia denetim masasından herhangi bir ayar yaptınız mı ve V-Sync açık mı (oyundan veya nvidia denetim masasından)?

Bunların dışında biraz oyunun içeriğinden konuşayım;

Bu oyunda online dünyaya nasıl bağlanıyoruz daha doğrusu multiplayer'a nasıl gireceğim?

Sorunla ilgilenmekten oyuna pek bakamadım ama şunu fark ettim oyunun fizikleri çok kötü arabayla kocaman otobüse son sürat çarpıyorum; araba durmayı bırak neredeyse hiç yavaşlamıyor bile ve çarptığım halde koca otobüsü arabayla rahatça ittirebiliyorum. Bu çarpmalar berbat ötesi olmuş.

Ekran kartının sürücüsü 372.70
    Nvidia denetm samasında ayarları kurcalamadım hiç . Oradan tek yaptığım şu oldu" 3d ayarların yönetilmesi" ardından "Program ayarları" açılan pencereden ekle kısmında Crew i ekledim. Sonrasında da experince girdim ve oyunu optimize et dedim ve experience üzerinden başlattım oyunu hocam. Online muhabbetine gelecek olursak. Oyundaki ana görevleri yani hikaye kısmında biraz ilerleyince zaten pvp maçlar haritada açılıyor. Bende level 10 olduğumda açılmıştı. Zaten Pvp maçlar açıldığında oyunun çehresi değişiyor diyebilirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Dedim bu oyun ücretsiz olmuş, konuya gireyim, millet oyun hakkında ne düşünüyor diye. Herkes performans testi yapmış maşallah

Biraz oyundan bahsedin, beğendiniz mi, artıları eksileri neler. Her şey grafik, FPS, ekran kartı değil öyle değil mi? Konuda üyeleri bilgilendirici tartışmalar açısında bu konu zayıf kalmış.

Kendim uzun zamandır (NFSMW 2'den beri) yarış oyunlarına ara vermiş biriyim. Açıkçası oyundaki efektler yetersiz. Ne bileyim duvara, araçlara sürtündüğümüzde kıvılcım çıkmıyor. Ayrıca çarpma efektleri yok. 200 km/h ile duvara vuruyorsunuz, bir şey olmamış gibi. Bari biraz pat-küt ses gelir, araba şok alır falan. Yok, aniden durmuş gibi oluyorsunuz. Bu beni oyundan soğutsa da manzara grafiğinin kalitesi ve istediğimiz gibi sürme keyfi beni oyuna geri ısıttı. Ayrıca otomobillerde detaylar iyi işlenmiş. Araba seçerken teker teker test edebilmemiz, kapılarını açıp-kapamamız falan yani arabaya bakarken gerçek bir alıcıymış hissi veriyor. Bunlar ince güzel detaylar. Ayrıca NFS'de olmayan insanların yolda olduğunu gördüm. Hayret ettim, ilk defa böylesine arcade bir oyunda yayalar var ve kaçışları da gerçekçi yapılmaya çalışılmış. Ne bileyim, üzerlerine araba sürdüğünüzde kaçmak için balıklama atlamıyorlar, kaçamak hareket yapıyorlar.

Oyun NFS serisinden olmadığından sürüş dinamiği farklı geliyor. Arcade olduğundan profesyonel sürüş beklememek lazım. Ancak yine de oyun geri kalmıyor. Direksiyon kamerası var (kamera modları beni mest etti zaten, ben araç üstü tercih ederim), oyunda eliniz sürekli gazda kalmıyor, ciddi fren yapmanız gereken noktalar var, araçların kendine has sürüş modları var (yağ gibi kayan, patinaj yapan, kaymayan arabalar).

Oyunun diğer artısı olan modifikasyona henüz gelemedim. Oyun içinde ilerledikçe göreceğim ne var ne yok. Adamlar resmen NFS'deki eksikleri kapatmışlar. Bu da NFS'cileri, henüz yeni NFS'nin olmadığı dönemde kendine çekmeye yeterli olmalıydı bence. Ancak o kadar ses getirmemesi tuhaf doğrusu. NFS'nin yarı fiyatına.

Oyunun son artısı, açık dünya oluşu ve gerçekten çok büyük haritasının oluşu. Ne şehir, ne ülke, bildiğiniz kıtada oynuyoruz

Çeşitli yarış oyunlarını oynamış birisi olarak istediğiniz yazıyı ben yazayım madem;

Öncelikle gerçekçi sürüş arıyorsanız kesinlikle Assetto Corsa ya da Live For Speed'i denemelisiniz. Gerçek bir otomobil sürme hissiyatını olabildiğince derinden verebilen iki yapımdır.
    Test Drive Unlimited 2 oynadığım günler geliyor aklıma. Oyunun yegane eksikliği sürüş dinamiklerinin rezalet olması ve direksiyon desteğinin yine havada kalmasıydı. Yani düşük hızlarda yeterli olan direksiyon yüksek hızlarda ölüm oluyordu, en ufak şerit değiştirme manevrası bile yarım tur direksiyon istiyordu. Ancak onun dışında iç kameranın olması (Benim için önemli değil), dış kameradan sürerken her arabanın kendi kadranının aktarılmış olması, her arabanın gerçek sesinin aktarılmış olması, her aracımızın kilometre sayacının olması (Evet bu muhteşem bir artı bana göre) ve devasa haritası bu oyunu uzun zaman boyunca oynamama vesile oldu.

The Crew'i karşılaştırabileceğim bir oyun varsa o da TDU olur herhalde. Grafik takıntım hiç bir zaman olmamıştır, sadece gerçeğin referans alınmasını isterim (Ne kadar kaliteli olursa olsun cell shaded denilen Borderlands ya da Drift City tarzı grafikleri sevemiyorum). Crew bu konuda gayet yeterli. Ayrıca modellemeler çok hoşuma gitti. Jantlara hasta oldum zaten.

Ama gel gelelim bir yarış oyununu yarış oyunu yapan en önemli hususa; sürüş. Gerçekçi bir sürüşü olmasa da özellikle manuel viteste oynarken gerçekten zevk verdi bana. En azından 370Z için konuşuyorum başka bir araba kayda değer mesafeler sürmedim ama, vitesler sırf olsun diye konulmamış, yani yer yer vites düşürüp yer yer olan vitesi korumak (Büyütmemek) gerekebiliyor. O yüzden vitesi sadece 1-2-3-4-5-6 diye ata ata gitmiyoruz. Bu güzel. Onun dışında devir saatine bakmama gerek kalmadan arabanın sesinden kullanabiliyorum (Ki gerçekte de hız ya da devir saatine bakmadan sürerim) bu çok hoş. Ancak fren işi ya biraz abartı olmuş, zira hangi hızla olursa olsun frene basıp zınk diye durabiliyorum.

Hepsini bir kenara bırakın, 6. vitese atıp 3000 devirde sürerek bile keyif alınıyor ya da 4. viteste 5000 devirde gazlamak güzel oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Selamlar, oyun hakkında bir kaç sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim.
    İlk öncelikle oyunda başlangıçta bana 3 Amerikan 1 Japon arabası teklif etti. Amerikan arabalarını severim, niyetim Camaro almaktı ama merakımdan 370Z ile bir test sürüşü yaptım, makine devir çevirince hoşuma gitti
    Şu anda Nissan 370Z var altımda ve 7 level oldum. Yaklaşık 90K da para birikti. Şu anda bir kaç farklı araba alabiliyorum (Golf GTI ya da 300C falan) ama 370Z'ye göre aman aman bir artıları yok. Sadece 370Z biraz patinaja yatkın bir araba. 300C daha stabil geldi.
    Şimdi sizce 370Z ile devam etmeli miyim yoksa 300C'ye geçeyim mi? Açılmamış şehirlerden birisindeki otomobil galerisine gitsem alabileceğim diğer emsal arabalar çıkar mı?
    370Z'ye modifiye için para harcamaya değer mi yoksa kısa sürede bu arabadan kurtulmaya mı bakayım (Sonuçta 90K'ya 300C alsam para biriktikçe ona harcayacağım, 370Z'den her türlü performanslı olacak)?
    Bir de PVE yarışlar biraz önceden kurgulanmış gibi geliyor. Çünkü ben yardıra yardıra gitsem de beni basıp geçen rakip son düzlükte gaz kesiyor rahatça geçiyorum. Ben mi yanılıyorum yoksa oyun bizi 1. yapmaya mı çalışıyor boyuna?

370Z ile devam et nissan skyline alabilirsin cadde yarislari icin cok fazla para yatirma araclara hedefin olsun atiyorum la ferrari alicam direk onu al :)

Biraz zor olur ama duruma gore bakarsin

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam az önce sadece can sıkıntısına gezmek için Focus almıştım, 370Z ile iç kameradan süresim gelmiyor Focus'un gösterge paneli hoşuma gitti, sadece gezinirim diye 22500'e almıştım. Şimdi baktım 370Z leveli 95 Focus 35 gözüküyor. Şu anda 370Z'ye devam mı diyorsunuz? Açıkçası çeşitliliği severim ama mesela Focus'u almam ziyan mıdır? TDU 2'de canımın istediği arabayı alıp garaja atıp arada bir turlayabiliyordum mesela. Bu oyunda nasıl olacak?
  • quote:

Hocam az önce sadece can sıkıntısına gezmek için Focus almıştım, 370Z ile iç kameradan süresim gelmiyor Focus'un gösterge paneli hoşuma gitti, sadece gezinirim diye 22500'e almıştım. Şimdi baktım 370Z leveli 95 Focus 35 gözüküyor. Şu anda 370Z'ye devam mı diyorsunuz? Açıkçası çeşitliliği severim ama mesela Focus'u almam ziyan mıdır? TDU 2'de canımın istediği arabayı alıp garaja atıp arada bir turlayabiliyordum mesela. Bu oyunda nasıl olacak?

Aldiysaniz sorun yok istediniz kadar araba alabilirsiniz.Mobil garajdan istediniz arabayi secip kullanabilirsiniz,arabalarin lvl leri kendisine gore mesela nisan 97 lvl olmus focus yeni oldugu icin 0 ve 0 dan gelistirmek lazim oyunun ilersinde 750 lvl'i bucks ile alabiliyorsunuz yani yeni araba aldiniz 0 dan baslamak istemiyorsaniz tunerlardan direk araci 750 lvl yapiyorsunuz.

• quote:

quote:

Aldiysaniz sorun yok istediniz kadar araba alabilirsiniz.Mobil garajdan istediniz arabayi secip kullanabilirsiniz,arabalarin lvl leri kendisine gore mesela nisan 97 lvl olmus focus yeni oldugu icin 0 ve 0 dan gelistirmek lazim oyunun ilersinde 750 lvl'i bucks ile alabiliyorsunuz yani yeni araba aldiniz 0 dan baslamak istemiyorsaniz tunerlardan direk araci 750 lvl yapiyorsunuz.

Peki şu anda Focus 35 levelden görevlere sarsam sıkıntı yaşar mıyım yoksa 370Z ile arasındaki level farkı kayda değer mi?
    İlginiz için teşekkürler bu arada.

• quote:

quote:

quote:

Peki şu anda Focus 35 levelden görevlere sarsam sıkıntı yaşar mıyım yoksa 370Z ile arasındaki level farkı kayda değer mi?
    İlginiz için teşekkürler bu arada.

Fark olmaz cok fazla levele takilmayin.PVP de 850 lvlik aracla 1299 lvllik araclari yeri geldinde geciyorum.Yani +-200,300 lvlde cok fazla fark olmuyor tabi bi avantajlari var ama oynayisla bu fark kapatiliyor.

Benim araclarim su sekilde:

Performans:La Ferrari

Raid:Ruf 3400(Degistiricem Hummer almayi dusunuyorum)

Dirt:RUF RT35

Circiut:Ford GT

Street:Nissan Skyline

• PVP gibi bir kaygım yok, ufak tefek yarış atayım biraz da free roam tadında takılayım derdindeyim.
    O zaman Focus'a devam edebilirim. Teşekkür ediyorum hocam tekrardan. Şu anda sadece hikaye bazlı görevleri kovalıyorum ama hem bitince ne olacak hem de ayrıca yarışlar var mı?
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.