Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.636
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2xde bile görüntü bozuk kapatınca düzeliyor 8x yapıyorum oyun kapkara ekran oluyor neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: George of Kagen

quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Kardeş bu kadar da bedavacı olmayın oyunun dinamiklerini beğendiysen single iyiyse git dlc ye de para ver al adamların bu şekilde bedava vermelerinin sebebi bu zaten hem bedava alıyorsun bir de laf ediyorsunuz lafım böyle düşünenlere bu arada kırmak için söylemedim ama durum böyle

Bedavacı olsam hocam oyunlara binlerece lira dökmem. Olay o değil. 2 sene önce 40 TL gibi bir fiyata almış, beğenmemiş forumdan tanımadığım bir insana çok merak ettiği için hediye etmiştim. EA Access'de NFS Deluxe Editon olarak mevcut. 15 TL'ye tüm özellikleriyle oynuyorsun. İşte bu harika bir satış politikasıdır. Demek istediğim bu. İsteyen gider indirimde alır ya da yılda 157 TL vererek NFS'nin yanında onlarca AAA oyun oynar. Bundan bahsediyorum aslında. Sen kuru kuru oyunu verirsen olmaz neden olmaz çünkü oyun çok kötü. Sonuçta 1 ay boyunca tüm insanlık alemi bu oyuna yetişemeyecek. İllaki parayla satılmaya devam edecek.

Hocam bende bugün origin access üyesi oldum cidden çok başarılı bir işe el atmış ea ordaki oyunları almaya kalksak daha pahalıya gelir.

Öyle hocam ben de bayramın birinci günü keşfettim. İyi oyunlar hocam. Herkesin keşfetmesi dileğiyle.

• Oyun artık çalışıyor. Nvidia driver 368.22 kurdum.

Not: Benzer sorunu olanlar için faydalı olabilir.
  • valla harika oyunmuş arcade tarzı araba oyunlarını özlemişim most wanted'ın ilk oyunundan beri. ubisoft sağolsun 30. yılı kutlu olsun bedavaya verdiler bize bu oyunu :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caughter

quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

GTX 1070 var gene kasıyor bahsettiğiniz gibi, malum firma işte çok bir şey beklemiyordum. PC için zerre özenmemişler.

R9 285 sorunsuz 60 FPS hersey sonda

Video çektim buyrun yaşadığım kasılmayla ilgili. Monitörüm 60 hz VGA.

Bu takılma sorunu bilinen bir sorun ve 2 senedir çözüm üretmediler bunun için. Forumların birinde monitör ayarlarından 30 fps'ye kilitleyip oyun içinde de vsync açıp 30 fps'ye kilitleyince düzeliyor diye bir çözüm var ama 30 fps'de ne kadar oynanır oyun orasını bilemem. Oyunun tek sorunu bu micro stuttering onun dışında oldukça eğlenceli ve Horizon dışında rakibi olmayan bir oyun.

Hocam işin tuhaf tarafı Driver: San Fransisco denen oyunda da (hatta bundan çok daha fazla ve epey şiddetlisi) aynı şeyi yaşıyorum. Fark ettiysen ikisi de aynı tip araba oyunu mesela witcher, gta gibi oyunlarda bir sorunum yok. Bir de o oyun epey eski ve dandik bir oyun... (Driver) Neyse bekleyeceğiz artık madem oyun kaynaklı

Hocam Driver San Fransisco da Ubisoft Reflections'ın oyunu. The Crew'de de yardım etmişler Ivory Tower'a sürüş kokpit kamerası benzer ama bu optimizasyon özrü kimde bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• i5 4200m,gt740m oynatırmı?
  • buarada imzamdaki sistem var ultrada butun ayarlar sonra sıfır takılma oynuyorum daha yeni sistemlerde takilmalar yasadigini soylemis bazi kisiler. 2 aydir falan ekran karti surucusu guncellemiyorum belki yeni driverlarla ilgili bi problem vardır.
  • Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar ve ekipler eklesin birlikte yanlayalım.

Uplay: RainmakerRES
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicans

quote:

quote:

quote:

GTX 1070 var gene kasıyor bahsettiğiniz gibi, malum firma işte çok bir şey beklemiyordum. PC için zerre özenmemişler.

Nvdia geforce experience ile oyunu optimize edip ardından experience üzerinden açıp dener misin birde hocam ?

Az önce denedim sorun aynı. Hatta optimize edince otomatik kendisi 2k çözünürlüğe ayarladı ama cpu kullanımı daha da arttı.

Oyunda şahsen işlemci kullanımında bende bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Yani bu oyun sonuçta ahım şahım sistem gerektirecek bir oyun değil.
    1.5 senedir aynı sistemi kullanıyorum ve 4690k stok halde gtx970'e darboğaz yapacağını da sanmıyorum. Az önce yeniden bazı testler yaptım oyunda
    2k çözünürlükte denedim ve işlemci kullanımı azalacağı yerde daha da arttı gibi. Ve kasılmalar gerçekten oyunu oynatmıyor.
    Kasılmaların sebebi de cpu kullanımı gibi duruyor. Bakın gerçekten videoya aldanmayın videodakinden çok daha sık ve fazla kasılma var.

2K ve 1080p'de SS'ler çektim cpu kullanımlarına bakabilirsiniz;

2K:

1080p:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: magicans

quote:

quote:

quote:

Nvdia geforce experience ile oyunu optimize edip ardından experience üzerinden açıp dener misin birde hocam ?

Az önce denedim sorun aynı. Hatta optimize edince otomatik kendisi 2k çözünürlüğe ayarladı ama cpu kullanımı daha da arttı.

Oyunda şahsen işlemci kullanımında bende bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Yani bu oyun sonuçta ahım şahım sistem gerektirecek bir oyun değil.
    1.5 senedir aynı sistemi kullanıyorum ve 4690k stok halde gtx970'e darboğaz yapacağını da sanmıyorum. Az önce yeniden bazı testler yaptım oyunda
    2k çözünürlükte denedim ve işlemci kullanımı azalacağı yerde daha da arttı gibi. Ve kasılmalar gerçekten oyunu oynatmıyor.
    Kasılmaların sebebi de cpu kullanımı gibi duruyor. Bakın gerçekten videoya aldanmayın videodakinden çok daha sık ve fazla kasılma var.

2K ve 1080p'de SS'ler çektim cpu kullanımlarına bakabilirsiniz;

2K:

1080p:

Dostum bu oyun gtx970 de 2k da performansi veremiyor.ilk ciktigi zamanlarda gtx970 ile hediye gelmisti bu oyun.ayni sikintiyi ilk zamanlar i5 4690k islemci ile de gostermisti.. .
    Oyun sistem canavari malesef...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• gtx 980m ile sorunsuz oynayabiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juba13Tv -- 16 Eylül 2016; 20:08:38 >
  • @Ewarrr Hocam amacım 2k oynamak değil zaten 2k'yı gösterme sebebim şu ki; 1080p de olsa 2k da olsa cpu kullanımı epey yüksek ve çözünürlük artsa da değişmiyor nedense. Son çare oyunu SSD'ye taşımayı deneyeceğim belki texture'lerin yüklenmesiyle ilgili olarak bellek sıkıntısı olabilir.
  • arkadaşlar gtx850m-950m ile düzgün oynayabilen var mı? indirdim aynı dosyalarla masaüstü ve laptobuma yükledim. Masaüstü tek bir hata vermeden açtı ve laptoptan düşük özelliklere sahip cihaz takır takır oynattı. Aynı dosyalarla yüklediğim laptopta ise installing 5/6 hatasında kalıyor onu hallettik InsHelper.exe yi kapatarak oyun açıldı vs fakat witcher 3, gta v, Rottr oynadığım sistem lowda 20-30 arasında sürünüyor. Youtubede videolar var adamlar aynı sistemle 50fps aşağısını almıyorlar.Keza masaüstü pc de canavar gibi. Var mı bununla ilgili bir çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar ve ekipler eklesin birlikte yanlayalım.

Uplay: RainmakerRES

Istek attim.

Eklemek isteyen olursa MarrusiaVirgin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Müneccim Tercüman

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar oyunu Logitech DFGT ile mi Dualshock 4 ile mi yoksa klavye ile mi oynamalıyım? Fizik motoru kötü bir oyun olduğundan direksiyondan çekiniyorum daha kötü derecelerle bitiririm yarışları diye ancak en çokta direksiyon ile oynamak istiyorum tabiki, siz hangisini önerirsiniz?

Her turlu ds4,direksiyonla rahat oynanmiyor.

Dostum sorularıma cevap verdiğin için teşekkür ederim, bu direksiyon 900 derece destekliyor ya, hiç birinde mi rahat edemem? Direksiyon ile denedin mi oyunu, her türlü Dualshock'u mu önerirsin? Sonuçta direksiyon setinin verdiği hissi vermez ama ciddi performans düşüklüğü olacaksa tabiki DS4'ü tercih ederim, klavye ne durumda birde bu ikisine göre?

DFGT yok ama logitech momo ile denedim oynamayi beceremedim zaten dfgt ile oynadindada ortalama 270 derece ile oynarsin :)

Hem ds4 hemde direksiyonla oynadigim icin acik ara ds4 diyorum suanda xbox controller ile oynuyorum ps4'u sattigim icin

Denemenizde fayda var tabi oyun arcade ozellikli oldugu icin direksiyonla raharlt edemedim

Haklısınız hocam, simulasyon oyunlarında direksiyon avantaj sağlarken arcade oyunlarda ben de dezavantaj yarattığını düşünüyorum, ama can çekiyor tabi :D Joystickler arasında bir fark hisseder miyim yoksa Dualshock 4 her türlü işimi görecek midir?

Ds4 her isi goruyor

Titresim bile calisiyor zaten onun programi vardi pc xbox controller olarak taniyordu ds4'u mesela bi projec cars ta ds4 is gormez :D

Project Cars'ı ne klavyeyle ne ds4le ne dfgtyle becerebildim orası ayrı :D O zaman DS4'lerin birini odama alıyorum teşekkür ederim tavsiyelerin için :) oyun içi ayarları falan önemli oluyor mu? Sport, Hardcore gibi seçenekler varmış sanırım hocam, nasıl ayarlarda oynamalıyım?

Ben sports da oynuyorum genelde kisiden kisiye degisir aslinda cokda fark yok bana kalirsa :)

Valla hayatimda gordugum en saglam oyun project cars :D

Virajda gazi kokledin anda arabanin arkasi kopuyor bos oldumda 6-7 saatlik yaris aciyorum le mans psitinde donuyorum arada ai ye veriyorum dinleniyorum le mans hayranligi var bende toyota faniyim bu seneki son 3 dk 40 sn kala dklari unutamiyorum zaten 24 saat izledim o son 10 dk goz yaslarimi tutamadim ilk defa kazanicaktik ama olmadi

Gecen senede yarisa gidicektim sonra aksilikler oldu kaldi bu sene istiyorum ama bakalim

Ben onu simulasyon ağırlığından dolayı bıraktım ya :D Şimdi The Crew'de DS4'ü direksiyona tercih ettik ya, klavye ile oynadın mı hiç ona zaman kaldı mı :D o ne durumda, ds4ten düşüktür tahminimce performansı bayağı bir

Ps4'u sattiktan sonra gamepadsiz kalinca denedim 2 dk oynadim geri kapattim :D

Baya oldu klavye ile yaris oyunu oynamayali oynayan elbet vardir ama gamepad cok avantajli bana kalirsa online yarislarda cok etkisi oluyor

Arkadaşlar ufak bir sorunum var.Dualshock 4 var elimde, ne yaptıysam aktifleştiremedim oyunda.Bilen biri varsa rica etsem yardım edebilir mi ?Gta 5'te diğer oyunlarda sıkıntı yok ama bu oyunda kullanamadım gitti.Ayarlardan pad seçeneğini seçiyorum ama olmuyor, varmıdır başka bir ayar veya program ?

kardeşim ds4windowsu yönetici olarak çalıştır, ayarlardan ds4ü gizle seçeneğini işaretle ve ds4ü bluetooth yöntemi ile bağla. Bu şekilde sorunsuz çalışmakta.

• Arkadaşlar bir sorun için de ben yardım istiyorum. Oyunu indirdim kurdum vs. açıp oynamaya da başladım lakin özellikle bir yarışta(3 seferdir deniyorum) aynı yerde ekran kilitleniyor.
    Belki sizin de başınıza gelmiştir, yardımcı olabilirseniz sevnirim. Araç olarak kırmızı Ruf 3400k modelini kullandığımız bir yarış, belki biliyorsunuzdur. Sesler vs. hatta diğer yarışçılar da devam ediyor ama bizim kullandığımız araç kilitleniyor. Bir de şunu farkettim, ekranın bir bir kısmı da bozuluyor, düz gri bir renk oluyor. Ss de alamadım fikir vermesi açısından.
    Neden kaynaklıdır bu problem, oyunla ilgili tahmin ediyorum ama çözümü de bulamadım açıkçası.
  • oyunun haritası güzel ancak sürüş hissi kötü, araba havadaymış gibi hissediyorum. Arabayla duvara falan çarpınca sanki plastik bi yere çarpmışım gibi hissediyorum oyun içi fps 60 sabit hiç düşmüyor ama oyun arada kasıyo gibi bişeyler oluyor.
  • oyun multiplayer mı yani yarışlar coop tarzı mı yoksa 8 gerçek kişi yarışabiliyor mu ?
  • Vay arkadas oyun paraliyken bu kadar sikinti yoktu ucretsiz olunca sorunlari artti ...

demek oyunu satin alan fazla kisi yoktu forumda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğim problem bu arkadaşlar, aynı biraz önceki bahsini ettiğim yarışta da aynı şeyi yaşıyorum ve görev yöneticisinden oyunu kapamak durumunda kalıyorum.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.