Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.636
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aldım gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

quote:

Oyun Free olunca büyük bir hevesle denemek için 21 GB indirdim. Sonuç hüsran oldu. Oyun çalışmadı. "The Crew Game stop working" hatası alıyorum. :(

Yok mu yardımcı olabilecek bir arkadaş ?

Windows kac kullaniyorsunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

quote:

Oyun Free olunca büyük bir hevesle denemek için 21 GB indirdim. Sonuç hüsran oldu. Oyun çalışmadı. "The Crew Game stop working" hatası alıyorum. :(

Yok mu yardımcı olabilecek bir arkadaş ?

Windows kac kullaniyorsunuz ?

Windows 10
  • nzm13 kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var dostum ne yaptım ne ettım olmadı bır turlu. araştırdım biraz ınshelper dosyasını sılın dıyorlar ama oyle de çalısmayı durduruyor oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nzm13

Arkadaşlar oyunu açamıyorum. uplayden playe bastığımda bi ekran geliyor installing diyor ama (1/2) 2 ye hiç geçmiyor.The Crew (2014) [ANA KONU]

aynı hatayı bende de veriyordu hocam. görev yoneticinden InsHelper.exe yi calistirmati durdurun.. o zmn oyun acılıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düş_man -- 15 Eylül 2016; 14:36:42 >

• oyunu indirip sorunsuz açan varmı yoksa herkeste mi bu sorunlar oluyor ? teamspeakten güzel olurdu 4-5 kisi aynı anda başlayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: düş_man

quote:

Arkadaşlar oyunu açamıyorum. uplayden playe bastığımda bi ekran geliyor installing diyor ama (1/2) 2 ye hiç geçmiyor.The Crew (2014) [ANA KONU]

aynı hatayı bende de veriyordu hocam. görev yoneticinden InsHelper.exe yi calistirmati durdurun.. o zmn oyun acılıyor :)

bende öyle bişey yok hocam görev yöneticisinde.

• quote:

quote:

quote:

The Crew (2014) [ANA KONU]

ben bu InsHelper.exe kapattıgımda oyuna sorunsuz girebildim.. win 10 kullanıyorum bu arada

• Gençler crew i indirdim ücretsiz olduğunda. Steam den indirdim. 22gb. Oyna diyorum. "ilk defa çalıştırılmak için hazırlanıyor" diyor ve yükleniyor: inshelper.exe (1/7) diyor. Ama herhangi bir ilerleme yok. What is going on here?
  • INSTALL HATASI ALAN HERKESIN DIKKATINE!

Arkadaşlar hata alan herkes için söylüyorum.

-uPlay'i kapattığınızdan emin olun.
    -uPlay'ın dosya konumunu açıyoruz,
    -Games'ten The Crew'e giriyoruz.
    -Arama yerine "ins" yazıyoruz,
    -uplay_install.state ve uplay_install.manifest çıkacaktır, ikisini de yedekleyin başka bir yere ve silin.
    -Daha sonra uplayi baştan açıp girmeye çalışın.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Beraber oynamak isteyen arkadaşlar Euphrateso nickiyle uPlay'den beni ekleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müneccim Tercüman -- 15 Eylül 2016; 16:08:49 >
  • Şöyle bırakayım belki yardımcı olur arkadaşlar...

• Merhaba arkadaşlar oyunu bende indirdim windows 10 kullanıyorum ve amd sürücülerim en güncel şekilde fakat ultra ayarda da oynsam görüntü bozuk lowda oynasam yine bozuk ekranda karartılar var sürekli ne yapmalıyım?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

The Crew (2014) [ANA KONU]

ben bu InsHelper.exe kapattıgımda oyuna sorunsuz girebildim.. win 10 kullanıyorum bu arada

Bende oyunun kurulu olduğu yerdeki InsHelper.exe dosyasını silerek oyuna girebildim sonunda. Eyvallah hocam sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Müneccim Tercüman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Oyunu indirdim biraz oynadım da 144Hz panel kullanıyorum. Ne yaptıysam 60 FPS kilidini kaldıramadım oyunun. Birkaç video falan seyrettim belgelerim de ki dosyayı değiştirdim Nvidia Denetim masasından ayar çektim ama bana mısın demedi.

FPS kilidini kaldırabilen oldu mu?

Kaldirilmiyor benim bildigim bende 75 hz monitor var bendede ayni durum 60 a kilitli

her açıdan rezil bir PC portu olmuş. beleş vermeleri yerinde bir karar.

bayram tatilinde biraz takılır sonra yüzüne bakmam sanırım.

Valla benim en sevdigim oyun gecen kis 25 liraya almistim :D

Hala daha oynuyorum 60 fps sabit sorun olmuyor hani 144 olsada benim isime yaramayacak akici sekilde oynuyorsam benim icin yeterli zavkine bakiyorum :D

Herkezin kendi dusuncesi tabiki ona birsey diyemem bu arada yeni baslayanlar pvp biraz bolum gectikten sonra aciliyor bilginiz olsun.

MarrusiaVirgin eklemek isteyen ekleyebilir :)

Ekledim dostum, uPlay username'im Euphrateso, eklemek isteyen arkadaşlar ekleyebilir, yeni başlıyorum ben de oyuna, beraber takılırız

Kabul ettim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya beyler ben de mi sorun var anlamadım sp'de biraz oynadım 1-2 görev yaptım ama nasıl desem oyunda ufak bir stuttering yaşıyorum gibi ya, özellikle de sağa sola dönerken hissediliyor, v-sync off/on fark etmiyor ikisinde de oluyor tabi bu kasma olurken fps de 60'dan 40'lara düşüyor (anlık olarak) ve hemen düzeliyor. Bir sağa, bir sola falan ani manevralar yapınca artıyor gibi bu kasma anlamadım gitti. Aynı sorun Driver: San Fransisco oyununda da var yani genelde bu tarz araba oyunlarında oluyor.

Sistemim imzamda mevcut.
  • Adamların pazarlama politikası o kadar saçma ki hiçbir DLC'yi vermemişler. Zaten rezil bir oyun, DLC'ler ile az toparlamıştı bu haliyle kotaya yazık.
  • Kardeş bu kadar da bedavacı olmayın oyunun dinamiklerini beğendiysen single iyiyse git dlc ye de para ver al adamların bu şekilde bedava vermelerinin sebebi bu zaten hem bedava alıyorsun bir de laf ediyorsunuz lafım böyle düşünenlere bu arada kırmak için söylemedim ama durum böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caughter

Ya beyler ben de mi sorun var anlamadım sp'de biraz oynadım 1-2 görev yaptım ama nasıl desem oyunda ufak bir stuttering yaşıyorum gibi ya, özellikle de sağa sola dönerken hissediliyor, v-sync off/on fark etmiyor ikisinde de oluyor tabi bu kasma olurken fps de 60'dan 40'lara düşüyor (anlık olarak) ve hemen düzeliyor. Bir sağa, bir sola falan ani manevralar yapınca artıyor gibi bu kasma anlamadım gitti. Aynı sorun Driver: San Fransisco oyununda da var yani genelde bu tarz araba oyunlarında oluyor.

Sistemim imzamda mevcut.

Tıpa tıp aynı sorun yüzünden, yarım saat oynayıp çıktım.144hz monitör kullanıyorum her şeyi denedim çözümedim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar oyunu Logitech DFGT ile mi Dualshock 4 ile mi yoksa klavye ile mi oynamalıyım? Fizik motoru kötü bir oyun olduğundan direksiyondan çekiniyorum daha kötü derecelerle bitiririm yarışları diye ancak en çokta direksiyon ile oynamak istiyorum tabiki, siz hangisini önerirsiniz?

Her turlu ds4,direksiyonla rahat oynanmiyor.

Dostum sorularıma cevap verdiğin için teşekkür ederim, bu direksiyon 900 derece destekliyor ya, hiç birinde mi rahat edemem? Direksiyon ile denedin mi oyunu, her türlü Dualshock'u mu önerirsin? Sonuçta direksiyon setinin verdiği hissi vermez ama ciddi performans düşüklüğü olacaksa tabiki DS4'ü tercih ederim, klavye ne durumda birde bu ikisine göre?

DFGT yok ama logitech momo ile denedim oynamayi beceremedim zaten dfgt ile oynadindada ortalama 270 derece ile oynarsin :)

Hem ds4 hemde direksiyonla oynadigim icin acik ara ds4 diyorum suanda xbox controller ile oynuyorum ps4'u sattigim icin

Denemenizde fayda var tabi oyun arcade ozellikli oldugu icin direksiyonla raharlt edemedim

Haklısınız hocam, simulasyon oyunlarında direksiyon avantaj sağlarken arcade oyunlarda ben de dezavantaj yarattığını düşünüyorum, ama can çekiyor tabi :D Joystickler arasında bir fark hisseder miyim yoksa Dualshock 4 her türlü işimi görecek midir?

Ds4 her isi goruyor

Titresim bile calisiyor zaten onun programi vardi pc xbox controller olarak taniyordu ds4'u mesela bi projec cars ta ds4 is gormez :D

Project Cars'ı ne klavyeyle ne ds4le ne dfgtyle becerebildim orası ayrı :D O zaman DS4'lerin birini odama alıyorum teşekkür ederim tavsiyelerin için :) oyun içi ayarları falan önemli oluyor mu? Sport, Hardcore gibi seçenekler varmış sanırım hocam, nasıl ayarlarda oynamalıyım?

Ben sports da oynuyorum genelde kisiden kisiye degisir aslinda cokda fark yok bana kalirsa :)

Valla hayatimda gordugum en saglam oyun project cars :D

Virajda gazi kokledin anda arabanin arkasi kopuyor bos oldumda 6-7 saatlik yaris aciyorum le mans psitinde donuyorum arada ai ye veriyorum dinleniyorum le mans hayranligi var bende toyota faniyim bu seneki son 3 dk 40 sn kala dklari unutamiyorum zaten 24 saat izledim o son 10 dk goz yaslarimi tutamadim ilk defa kazanicaktik ama olmadi

Gecen senede yarisa gidicektim sonra aksilikler oldu kaldi bu sene istiyorum ama bakalim

Ben onu simulasyon ağırlığından dolayı bıraktım ya :D Şimdi The Crew'de DS4'ü direksiyona tercih ettik ya, klavye ile oynadın mı hiç ona zaman kaldı mı :D o ne durumda, ds4ten düşüktür tahminimce performansı bayağı bir

Ps4'u sattiktan sonra gamepadsiz kalinca denedim 2 dk oynadim geri kapattim :D

Baya oldu klavye ile yaris oyunu oynamayali oynayan elbet vardir ama gamepad cok avantajli bana kalirsa online yarislarda cok etkisi oluyor

Arkadaşlar ufak bir sorunum var.Dualshock 4 var elimde, ne yaptıysam aktifleştiremedim oyunda.Bilen biri varsa rica etsem yardım edebilir mi ?Gta 5'te diğer oyunlarda sıkıntı yok ama bu oyunda kullanamadım gitti.Ayarlardan pad seçeneğini seçiyorum ama olmuyor, varmıdır başka bir ayar veya program ?

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Kardeş bu kadar da bedavacı olmayın oyunun dinamiklerini beğendiysen single iyiyse git dlc ye de para ver al adamların bu şekilde bedava vermelerinin sebebi bu zaten hem bedava alıyorsun bir de laf ediyorsunuz lafım böyle düşünenlere bu arada kırmak için söylemedim ama durum böyle

Bedavacı olsam hocam oyunlara binlerece lira dökmem. Olay o değil. 2 sene önce 40 TL gibi bir fiyata almış, beğenmemiş forumdan tanımadığım bir insana çok merak ettiği için hediye etmiştim. EA Access'de NFS Deluxe Editon olarak mevcut. 15 TL'ye tüm özellikleriyle oynuyorsun. İşte bu harika bir satış politikasıdır. Demek istediğim bu. İsteyen gider indirimde alır ya da yılda 157 TL vererek NFS'nin yanında onlarca AAA oyun oynar. Bundan bahsediyorum aslında. Sen kuru kuru oyunu verirsen olmaz neden olmaz çünkü oyun çok kötü. Sonuçta 1 ay boyunca tüm insanlık alemi bu oyuna yetişemeyecek. İllaki parayla satılmaya devam edecek.

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.