Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.636
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Grafik guncellemsi herkezi kapsiyor sadece wildrun dlcsine ozel degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wild run grafik olarak çok farklı.bence daha iyi
  • ortam canlanmış biraz Oyun baya hoşuma gitti ya tereddut edip almamıştım hep. Steam nick : mehmetalperb
  • alperba A kullanıcısına yanıt
    Crew kurup baskalariyla oynayinca daha da keyifli hale geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni fotoğraf modu efsane olmuş. Oyunun devasa haritası göz önüne alındığında imkanlar sınırsız neredeyse fotoğraf çekmek için tam bir cennet. Bunlar da benden olsun birkaç tane:
    The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]

• The Crew (2014) [ANA KONU]

The Crew (2014) [ANA KONU]

• Arkadaşlar oyunda kısa yoldan çok para nasıl kazanılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar , sizlerde böyle buglar oluyor mu?
  • Arkadaşlar beni eklemek isteyen - Uplay nick: krasimir19
  • Oynayan varsa arkadaşlar ekleyin bende yeni başladım

Jawasra
  • Steamde wildrun icin indirim gelmis 42tl Deger mi bilmem ama motosikletler cezbediyo beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Oynayan varsa arkadaşlar ekleyin bende yeni başladım

Jawasra

Oynayan kalmamış sanırım bu ne durgunluk ya pc bölümü daha aktif olması gerekirken iyice ölmüş buralar.
  • bu oyunda new game yada restart career neden yok ubisoft ne düşünmüşte yapmamış
  • Aranıza yeni katıldım arkadaşlar,ekleyin beraber daha eğlenceli oluyor
    uplay ID:tfndmr
  • Bu oyunu Wild Run olmadan zevk alarak oynayabilir mi? Oyunun gideri var mı? DLC'si bana göre şu an çok pahalı DLC'siz zevk alır mıyım?
  • Bunlar da benden gelsin.

The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 14 Şubat 2016; 23:32:50 >

• Wildrunun oyuna kattigi cok birsey yok zaten,anca motosikletler fln biraz daha farkli bir hava katabilir.Onun disinda monster ve drift oyun modu var.Digerlerini doyasiya oynayip,artik oyundan bikmis kisiler alsa wildrunu biraz degistirebilir.

Ben indirimde sirf motosikletler icin almayi dusundum ama cesit az geldi.Wildrun indirimde alinir,35tlye dusmustu steamde.
  • Şu oyuna msaa 2 ayarına çekme getirseler çok iyi olur 4x ayarı orta sınıf kartlarda performansı tartmıyor keşke 2x msaa seçeneği olsaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün demoyu denedim yok arkadaş nfsden sasmayacaksin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • APPCRASH hatası alıyorum

merhaba arkadaşlar oyunu yılbası indiriminde satın aldım, kotamı zora sokup yükledim lakin 2 gündür oynayamıyorum. app crash veriyo. sürüm 1.1.1 bütün dlcler var, oyunu steamden aldım, silip u playden yüklemeye calıssam bile uplay steamden indirtiyor. uplayden başlatsaktan steami açtırıyor. yani ille steameden açılmaya başlıyo ama u playde kontrol asamasında durduruyor çalışmayı. ve aldığım ürünleri göster dediğimde uPlayde alınan dlclerın hepsinin keyini görebilirken, 'the crew' in karşısında 'uplay does not store key information for this content' yazıyor. ve bana uPlay sanki çalışmasına izin vermiyor gb geliyo. Bu sorunu yaşayan var mı? nasıl aştınız sorunu

directX güncelledim. kaldırdım yeniden kurdum. uPlayin steam linki kaldırıp yeniden bağladım, bazı cd keylerini el ile girdim. gpu yu güncelledim
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.