Şimdi Ara

THE CREW [ANA KONU - 2014] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
5.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Xbox One grafiği nasıl ? Oynayanlardan yorum alabilirsek güzel olur.

Grafikler yeni nesil dahil vasat, ama harita çok geniş ve içerik çok zengin

Ubisoft server cokmus durumda mi assassins creed crew hicbiri baglanamadi

Dns degistirirseniz baglanabiliyorsunuz ubisoft serverlarina. Tr da genel olarak bu sıkıntı mevcut.

Kac girersem olur yardim ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Ubisoft hep xbox a daha iyi yapmasıyla bilinir. Ama bunda ne kadar ms ile anlaşmalarıda olsa ps4 farkı koymuş.
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Oyun iki konsolda da birebir aynı sizin konsol yine %40 boşta çalışıyor malum 30FPS buna ne diyeceksin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Crew'un oyun tasarım şefi Serkan Hasan,oyunun stabil çalışacağından EMİN!

Eurogamer oyunun teknik analizini yapmış.

The Crew'u 2 farklı stüdyo geliştiriyor.PC ve XB1 versiyonunu eski Test Drive Unlimited serisinin geliştiricileri Eden Games'den önemli isimlerin kurduğu Ivory Tower.

Diğer tarafta PS4 versiyonunu Reflections(?) ekibi geliştiriyor.

Yine Far Cry 4 de olduğu gibi The crew'da da Ubisoft'un yeni geliştirdiği HRAA teknolojisi kullanılıyor.
    Her 2 konsolda da 1080p/30 fps'de çalışıyor.

PS4 versiyonunda ekran yırtılması(tearing) problemleri varken,XB1'da tearing olmuyor fps duşuşleri oluyormuş.

Çizim mesafesinin PS4'de daha iyi olduğu soylenmiş(yanlış anlamadıysam)

HRAA anti aliasing teknolojisinin de son derece amatör kullanıldığı belirtilmiş.

PS4 vs XB1 Frame Test

• Bu oyun için iç açıcı yorumlar yok ama oyunun duruşu güzel alınabilir gibi ama emin olamıyorum

• İlk incelemeler:
    Gamersglobal.de 7,5/10

Jeuxvideo.com 14/20

Oyunun kotu yanları:

Harita devasa ama etkileyici değil,

Arabalar iyi modellenmiş ama yeni nesil bir oyun in eksiklikler var,

Oyundaki crew sistemi diğer oyunlardan çok da farklı değil,

37 farklı araç var,

Oyundaki challenge lar kısa surede birbirini tekrar etmeye başlıyor,

Polisler kolayca saatte 450 km'ye çıkabiliyor

Oyunu inceleyen kişi ayrıca oyundaki mikro odemelerden de şikayet etmiş.

Lamborghini Aventador için 15€,LaFerrari için gerçek parayla 30€ odemek zorunda bırakıyormuş oyun.

Standart araçlar çok yavaş tepki veriyor,oyun sizi supercar almaya itiyor.

Gelelim iyi kısımlarına;)

Harita bu oyunu almak için başlı başına bir sebep sayılabilir,keşfedilecek çok şey var,

Modifiye sistemi,

Birçok radyo istasyonu,

Hikaye

Oyunda en yüksek seviye 1299!

Yol tutuşu

• Oyun gercekten cok iyi ucsuz bucaksiz amerika yollarinda gazlamanin esi benzeri yok.

pagani huayra yi alarak oyunda zirveye ciktim vede araci p 980 e kadar upgrade yaptim..

360 ta oynuyorum amerika collerinde gazlayacak arkadas isteyen ekleyebilir gt: Slayerxxz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 1 Ocak 2015; 21:37:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surus dinamigi kontroller cok berbat gercekci degil diyen arkadaslarima sormak istiyorum.

hangileriniz gercek hayatta arabalarinizla(!) saatte 180-200 km hizla viraj donuyorsunuz veya 250 km hizda serit degistiriyorsunuz ? Oyunun kontrolleri kotu surus gercekci degil diyorsunuz ama belki gercek hayatta o hizlarda ayni araclar o sekilde donuyor viraj aliyor ? Sizin istediginiz "sol veya sağ ok'a bastiğimda kaymak gibi dönsün yolu" mantigiysa The Crew oynamayin

• Arkadaslar oyunu xbox360 icin aldim. Gerekli yuklemeleri xboximin HDD sine yaptim. Ardinda 2 . DVD ile oyuna girdim. Guncellemeyi yaptim oyunun ilk bolumunu oynayip kapattim. Fakat artik oyuna girdigimde ve continue ya tikladigimda oyun ya loading ekraninda takiliyor, yada loading ekranindan sonra tam harita acilirken oyun donuyor. Dvd de hicbir problem yok. Sistem onbelleginide defalarca temizledim ama oynayamiyorum. Benim gorusum , bence oyunu tam harita acilirken save edip ciktim yani o haritada kaldim. Oyuna girer girmez harita acilincada xbox donuyor. Ubisoft destege yazsam ilerlememi sifirlarlar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: JUSTTMAX

Arkadaslar oyunu xbox360 icin aldim. Gerekli yuklemeleri xboximin HDD sine yaptim. Ardinda 2 . DVD ile oyuna girdim. Guncellemeyi yaptim oyunun ilk bolumunu oynayip kapattim. Fakat artik oyuna girdigimde ve continue ya tikladigimda oyun ya loading ekraninda takiliyor, yada loading ekranindan sonra tam harita acilirken oyun donuyor. Dvd de hicbir problem yok. Sistem onbelleginide defalarca temizledim ama oynayamiyorum. Benim gorusum , bence oyunu tam harita acilirken save edip ciktim yani o haritada kaldim. Oyuna girer girmez harita acilincada xbox donuyor. Ubisoft destege yazsam ilerlememi sifirlarlar mi?

Xbox 360 hiç kullanmadım öneride bulunamayacağım fakat bu urumu Ubisoft' a bildirmende fayda var. İlgilenirler bence.
  • ARkadaşlar merak ettiğim bir konu var.

Bu oyunda aldığımız arabayı satamıyor musuz :D İlla elimizde patlamak zorunda mı :D

Dodge challanger vardı bende oyuna ilk başladığım zaman.

Yenilemek için garajları geziyordum. 2013 dodge str8 aldım yanlışlıkla :D Gönlüm BMW z4 deydi.

Birde önerileriniz neler? Siz ne kullanıyorsunuz. Street için Dirt için ne önerirsiniz. Perf olarak Viper aldım ama daha kullanma zamanı gelmedi. UPLAY puanım vardı. Onlar ile satın aldım. 100 credi.

Son bir soru.. Oyun içerisinde ki Crew Point (mavi puanlar) nereden kazanılıyor.
  • YusfRdem kullanıcısına yanıt
    Buralarda bu dandik oyunu oynayan zor bulursun:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye be :D güzel gibi şimdilik :D seviyorum ben arabaları :D
  • Valla bende bu oyunu alıp almama konusunda çok kararsız kaldım vede almadım horizon 2 den sonra hiçbir araba yarışı sarmıyor ps4e drive clubı aldım onu da oynamadım çok dandik geldi forza 6 çıkana kadar forza 5 ve horizon 2 ile devam edicez anlaşılan

• Harbiden de oynayan yokmuş demekki :D Yoksa soracağım çok şey var :D
  • offline modu ayarlandımı hacklendimi hala
  • Gidip aldım en son 2 ay önce oynadım o da ilk oynadığımda.

• Sorusu olan var ise yanıtlayabilirim oyunu bitirdim. Direksiyonla inanılmaz keyif veriyor. Ek paketi de almayı düşünüyorum. Oyun bir forza tabi ki değil ama ben eğlendim oynarken özellikle senaryosu güzel..

• 360 surumu les gibiydi,online only oyun yapiyorsun bari paraya kiy da azure serverlarda calistir oyunu ubi.ama su kasimda gelecek olan wild run eklentisiyle ilerde xb1da denemek lazim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.