Şimdi Ara

The Crew 2 (2018) [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
3
Favori
10.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Resmi Site
    https://thecrew-game.ubisoft.com/the-crew-2/en-us/home/

Steam Sayfası
    https://store.steampowered.com/app/646910/The_Crew_2/

Geliştirici:Ivory Tower
    Dağıtıcı:Ubisoft
    Tür:Yarış
    Çıkış Tarihi: 29 Haziran 2018

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ön sipariş bonusu: (Tüm sürümler için geçerli. Standart Edition Steam - 209,00 TL)

- Harley Davidson Iron 883TM 2017
    - Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016

Deluxe Edition: (Steam - 239,00 TL)

- Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
    - Abarth 500 2008 Monster Truck Edition
    - Pilatus PC-21
    - Avatarını özelleştirecek üç kıyafet

Gold Edition: (Steam - 299,00 TL)

- 3 gün erken erişim
    - The Crew 2 Sezon Kartı
    - The Crew 2 Motor Sporları Deluxe Paketi. İçeriği:
    *Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
    *Abarth 500 2008 Monster Truck Edition
    *Pilatus PC-21
    *Avatarını özelleştirecek üç kıyafet

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Devrim yaratan The Crew 2'nin bu en yeni sürümünde, bugüne dek yaratılmış en muhteşem açık dünyalardan birinde Amerikan motorcu ruhunun heyecanını ta içinde hissedeceksin. Motornation'a hoşgeldin! Amerikanın dört yanında motor sporlarını deneyimlemek için yaratılmış bu devasa, çeşitli, aksiyon yüklü muhteşem oyun alanı seni bekliyor! Bir kıyıdan diğerine, sokak yarışçıları, profesyoneller, off road kaşifleri, ve serbest sürüşçüler her türlü disiplende kozlarını paylaşmak üzere bir araya geliyor. Yüksek oktanlı yarışlarda onlara meydan oku, namını yürüt, dünyayla paylaş!

The Crew® 2 yeteneklerini gösterme ve çok yönlü ustalığını geliştirerek motor sporları şampiyonu olma imkanı sunuyor.

ÖZELLİKLERİ

MOTORNATION'A HOŞ GELDİN – KARADA, HAVADA VE DENİZDE ZORLU GÖREVLER SENİ BEKLİYOR

Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York'un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon'un her metresini keşfet! Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika'da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin sonu yok!

ŞAMPİYON MU OLMAK İSTİYORSUN, OL

Ülkenin dört yanındaki farklı motor sporları gruplarına katıl, sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve serbest stilciler seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile tanıştıracaklar. Yarışlara katıl, meydan okumalara yanıt ver, kendi kişisel tarzını oluştur ve geliştir, rüyalarının araçlarını topla, kişiselleştir ve sergile, ve nihayet Amerikan motor sporları dünyasına damganı vur.

BAĞLANTILI BİR DÜNYADA PAYLAŞ VE PARLA

The Crew® 2 dünyasında kişisel başarılarını ve unutulmaz anlarını arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla paylaş, rekorlar kır, adını en başa yazdır! Ulaştığın her başarı, diğer oyunculara bir meydan okuma olarak kaydedilecek, diğerlerinin başarıları da senin için tabii. En iyi anlarını kaydetmek ve paylaşmak sadece bir tık uzakta.

The Crew 2 PC Sistem Gereksinimleri

Minimum - 30 FPS:

Çözünürlük: 1080p
    Video Ayarları: Düşük
    İS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versiyonlar)
    İşlemci: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX-6100 @ 3.3 GHz veya eşdeğeri
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD HD 7870 (2GB VRAM Shader Model 5.0 veya daha iyisi)
    RAM: 8GB

Önerilen - 30 FPS:

Video Ayarları: Yüksek
    İşlemci: Intel Core i5-3470 @ 3.2 GHz veya AMD FX 6350 @ 3.9 GHz veya eşdeğeri
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 270X (4GB / 2GB VRAM Shader Model 5.0 veya daha iyisi)

Önerilen - 60 FPS:

Video Preset: Yüksek
    İşlemci: Intel Core i5-4690k @ 3.5 GHz veya AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz veya eşdeğeri
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB) veya GTX 970 (4GB) veya AMD RX 470 (4GB / 8GB VRAM Shader Model 5.0 veya daha iyisi)

The Crew 2: E3 2017 Cinematic Announcement Trailer | Ubisoft [NA]

The Crew 2: E3 2017 Motorsports Gameplay | Ubisoft [NA]

The Crew 2: Gamescom 2017 Fast Fav Multi-Vehicle Gameplay | Trailer | Ubisoft [NA]

The Crew 2: Available June 29, 2018 | Gameplay Trailer | Ubisoft [NA]

12 Minutes of The Crew 2 Open-World Gameplay

The Crew 2: E3 2018 Start Your Story – Open Beta Gameplay Trailer | Ubisoft [NA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 3 Temmuz 2020; 13:0:41 >

• ilk oyun çöptü ikinci oyuna girişmeleri ubisoft gibi bir firma için hiçte mantıksız değil
  • Önlerden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım crown ve scoring zone gibi aptalca modlar olmaz ve oyunun yarısını dlc ile satmazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crew in üstüne ne koyabilirler ki grafiklerden başka diye sormuyor değil insan
  • Çoğu kişi gömsede ben ilk oyunu 105 saat oynamışım gayette yeterli gelmişti bana. PC de arcade yarış oyunu bulmak sıkıntı , similasyon oyunlardan gına geldi.Need for Speed dense şuan crewi tercih ederim.Tek sorun oyunda herşeyin dlc olması season pass alıyoruz ona da herşey dahil olmuyor moku çıktı.
  • Pre order edeceğim ilk oyun olacak eğer yıl sonu satışa çıkarsa. Far Cry 5 için pre order başladı, teaserlar yayınlandı TC2 için halen beklemedeyiz. 12 milyonluk oyuncu kitlesini yakalayacaklar mı bakalım yine.
  • yeni bir çöp daha
  • Crimson Knight kullanıcısına yanıt
    The Crew'i ön siparişle almıştım sonra oyunu bedava dağıttılar bence bu hatayı yapmayın. Kişisel yorumum ise bu oyuna elimi sürersem namert olayım.
  • The Crew 2: E3 2017 Cinematic Announcement Trailer | Ubisoft [US]

The Crew 2: E3 2017 Motorsports Gameplay | Ubisoft [US]

• Tekne, uçak ne varsa koymuşlar oyuna. Bekleyenlere hayırlı olsun diyelim.

Downgrade yiyecek Ubisoft oyunlarından bir tanesi kendisi.

The Crew 2 (2018)  [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 12 Haziran 2017; 23:31:43 >
  • Çok çorba etmişler. Oturturlarsa güzel olur ama işleri zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim hoşuma gitti ama çıkış tarihi 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

The Crew 2: E3 2017 Cinematic Announcement Trailer | Ubisoft [US]

The Crew 2: E3 2017 Motorsports Gameplay | Ubisoft [US]

Bu Ubi sadece Trailer yapsın zaten. Downgrade yemezse ki ,Ubi işin içinde olunca kıllanmadan edemiyoruz, oynanış videosu çok güzel. Hemen her türde yarış olması böyle büyük dünya oyunu için güzel. En son TOCA Race Driver'da ve Gran Turismo serilerinde farklı türde yarışlar oluyordu ve çok güzel oluyordu kariyer oynaması. (Bunda farklı tür olarak uçak ve tekne de eklenmiş.)

• Beta kayıtları başladı. Buradan kaydolabilirsiniz.

https://www.ubisoft.com/en-gb/game/the-crew-2/
  • Yav ilk oyun da çok çorbaydı,şimdi hava deniz araçları da getirip iyice çorba yapacaklar.

Ben hala ilk oyunu çözemedim.40bin tane simge var haritada,İngilizce de yok,hangisi ne yarışı karma karışık,yine bir yarış oyununa göre çok yazı var.Sürekli bişeyler çıkıyor.Bide haritayı abartı büyük yapmışlardı.

Yeni oyunda o kadar büyük haritaya gerek yok diyeceğim de deniz ve hava araçları geldiğine göre harita daha da büyüyecek gibi.

Ayrıca Crew de sesler de leş gibiydi,iyi bir kulaklığım var hiç hissedemiyordum araç seslerini.

İlk oyun için rehber felan varsa biri atsın link,oynamaya çalışıyorum anlamadım hala,şimdi de polis oldum bişeyler seçmemi felan istiyor...
  • Kocaman USA haritasında araba sürmek harikaydı ve ilk oyun çok güzeldi bence, farklı eyaletlerin plakaları gibi detaylar çok hoştu, tabi şehirler biraz daha büyük olabilirdi diye düşünmüştüm ki ikinci oyunda New York harika görünüyor, umarım LA, New Orleans, Miami gibi belli başlı şehirler de bu kadar büyük ve güzeldir. Tekneler ilgimi çekmedi ama uçakla Rocky'nin Grand Canyon'un üzerinden uçmak mükkemmel olacaktır. Oyuna laf atanları oynanabilirlikten uzak çöp Need for Speed konusuna yönlendirelim.
  • 1. oyunu optimizasyonu yüzünden veya benim pc ile olan uyumsuzluğu yüzünden keyifle oynayamadım. Tekrar tekrar yazmak istemiyorum, micro stuttering sorunu yaşıyorum 4690k+gtx970 ile 60 fps sınırındayken, 30 fps'de de yarış oyunu oynanmayacağına göre hiç zevk alamadım 1. oyundan. Ne yaptıysam çözemedim bu sorunu. Neyse;

Maalesef UBISOFT olduğundan 2. oyundan da ümidim yok.

Bir de şu Multiplayer'i GTA 5 tarzında interaktif yapsalar, free modda iken herkes birbirini görebilse sadece yakın mesafe olayı olmasa çok iyi olur.

Bir de R* keşke şu oyunu yapan ekipteki mapperlarla çalışsa, GTA'ya The Crew'deki mapi koy 10 numara 5 yıldız.
  • THE CREW 2 – GAMESCOM 2017 - FIRST GAMEPLAY TRAILER

-----

THE CREW 2 – GAMESCOM 2017 – PRE-ORDER OFFER

• balon.bedava olsa yüklemem ilk oyunu hemen silmiştim.halbuki driver san francisco yu yapan ekibe verseler sürüş dinamiklerini düzelttin mi bu iş tamamdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.