Şimdi Ara

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018 (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
7
Favori
39.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4 te açık dünya yarış oyununa açız zaten hiç yarış oyunumda yok gran turismo var sadece. Crew 2 için bu fiyat iyi midir? bide normal paket mi yoksa deluxe mü önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fukachuu F kullanıcısına yanıt
    Sanırım deluxe'da fazladan 3 araç bulunuyor. bunlar
    - FORD F-150 RAPTOR YARIŞ KAMYONU 2017
    - ABARTH 500 2008 CANAVAR KAMYON SÜRÜMÜ
    - PILATUS PC-21
    eğer bu araçlara direkt sahip olmak istiyorsanız alın. Ama ben standarttan yanayım.
    Season pass düşse season pass alacağım
  • Bu oyunun tek eksisi hikayesi.

Onun şampiyonu bunun şampiyonunu yen muhabbeti tırt.

Yoksa bu yarış oyunu yokluğunda bir ilaç.
  • Bugün yayımlanan güncellemeden sonra benimde oyun ekrana sığmıyor ne yaptıysam düzelmedi. Ps4 ayarlarındanda olmadı. Güncellemden önce sorun yoktu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wings35

Bugün yayımlanan güncellemeden sonra benimde oyun ekrana sığmıyor ne yaptıysam düzelmedi. Ps4 ayarlarındanda olmadı. Güncellemden önce sorun yoktu
    ne diyim bilemedim düzeleceğine bozuluyor
  • Ayarını buldum ps4 aç, ayarlar, ses ve ekran, görüntü alanı ayarlarını full genişlet sorun çözülüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wings35

Ayarını buldum ps4 aç, ayarlar, ses ve ekran, görüntü alanı ayarlarını full genişlet sorun çözülüyor.
    Hocam onu ben yaptım yine olmadı , sağolsun arkadaşlardan birisi yazmıştı ama ben denemiş ve öyle foruma yazmıştım tekrar denedim tekrar olmadı böyle devam , takipçi sayımı yarım görüyorum olsun neresi tam ki görüntü tam olsun diyip bitirelim.

• Crew 1’i pc de denemistim surus mekanigini hic begenmedim.

Simdi Ps4 aldim 2’yi almayi dusunuyorum surus mekaniginde degisiklik var mi ?

• Arkadaşım yarış yapmak istiyorum ama nasıl davet ediliyor bunu bulamadım bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre__ss

Arkadaşım yarış yapmak istiyorum ama nasıl davet ediliyor bunu bulamadım bilen var mı?
    NEWS PILOT ROSTER CATALOG VEHICLES ACTIVITIES OPTIONS yazan üst menüden ROSTER'a gir. Oradan davet atıyorsun.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Crew 1’i pc de denemistim surus mekanigini hic begenmedim.

Simdi Ps4 aldim 2’yi almayi dusunuyorum surus mekaniginde degisiklik var mi ?
    Sürüş mekaniği daha beter olmuş,ben dayanamadım sildim oyunu

• Pvp ne zaman açılıyor, bilen var mı?

• sürüş mekaniği düzelse alacamda böyle kayık gibi şürüş için para verilir mi
  • Sanırım yıl sonuna kadar gelecek

• Selamlar arkadaşlar..
    2 ay kadar önce sonunda Ps4 sahibi oldum..
    Yarış oyunları konusunda böyle pist yarışları değilde,bu oyun tarzı serbest gezinti,geniş harita oyunlar ilgimi çekiyor çok.Crew 2 ye sahip olmayı çok istiyordum geçen hafta sağolsun Almanyadan dayım aldı oyunu bende buradan kardeşlik yöntemiyle indirdim ve sonunda kavuştum oyuna ☺️
    1 haftadır az çok oynuyorum şunu söyleyeyim eğer buradan 300-400 lira verip alsam pişman olurdum sanırım
    Açıkçası pekde heves ettiğim kadar mutlu olmadım sanırım..Forza Horizon 4 hastalığı vardı onunla kıyas yapıyordum o yüzden ilk olarak araç çeşitliliği konusunda çok hayal kırıklığı yaşadım bana çeşitler az ve yetersiz geldi..Forza da ki modelleri gördükçe içim gidiyor
    Biraz kendimi kasıp Skyline Gtr Rr35 aldım şu an onunla Free Run takılıyorum.Haklarını yemeyeyim aracın sesi inanılmaz sesi sonuna kadar açıp rölanti sesini dinliyorum dakikalarca..Birde vitesi manuel e alıp kafama göre gazladığım zaman gerçekten kendimden geçiyorum neredeyse birebir aynı ses..Ama bazı araçların sesleri de o kadar kötü olmuş..
    Oyunun hikaye,görevler kısmında fazla takılmıyorum .Bana biraz zor geldi oyun.. Özellikle uçaklı görevler de sinirden kahroldum bir tanesini bile beceremiyorum..
    Çok kötü bir oyun değil oynarken eğleniyorum ama kendimi kaybedecek kadar da bağımlılık yapacak bir oyun gibi gelmedi..Tekrar yazıyorum Nissan a söyleyecek laf yok ama 😀😀
    Birde bir şey sormak istiyorum
    Oyunda gece oluyor.Özellikle yarışlar sırasında gece olunca bazı yerlerde karanlık ötesi simsiyah oluyor her yer.Farlar yanıyor ama 1 gram dahi önümü göremiyorum.. Resmen siyah ekranda gidiyor
    Görüntü ayarları ile ilgili bir şey bulamadım,bende mi problem var oyun mu gerçekten böyle..Çünkü bazı kısımlarda gece gerçekten can sıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nfs tarzi oyunu seven bunu sevmez zor geldi simulasyon gibi yani 100 defa oynasan giremeyecegin igne deligine giriyorsun resmen kafayi yedirtiyor coktan neyseki sattim hic begenmedim cokta merak ettigim oyundu yazik

• ARKAŞDAŞLAR THE CREW 2 BLACK FRİDAY DA İYİ Bİ İNDİRİME GİRER Mİ
  • THE CREW 2 MULTİPLAYERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPABİLECEK ARKADAŞLAR VAR MI ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜREDERİM
  • Bu oyuna karşı çok doluyum. Ama tek bir kelime dahi etmeyeceğim değmez bu kadar ambalajı güzel ama içi boş bir oyun daha görmedim. 3 aydır bekliyoruz yok multi yok yeni içerik ama boşuna darısı Division 2 nin başına diyelim.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.