Şimdi Ara

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018 (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
7
Favori
39.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Crew 2 : Gator Rush Reveal | Gameplay Trailer

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Acaba ağustos arabaları ne olacak onu da merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saldirmayin hemen ama oyunun grafikleri bayagi les. buharlasir gibi bir hali var grafiklerin, klasik ubisoft grafikleri. nesneler sanki sert bir cisim degilde buhar, toz ya da sunger hissi veriyor. ps4 te oynadigim icinmi yoksa forza horizon la karsilastirdigim icinmi boyle oldu karar veremedim.
  • Ümmet Özcan'ın müziğine rastlamak mutlu etti

• Müzikler efsane zaten :)

• season passlılar bugünden itibaren normal alanlar 5 eylülden itibaren kullanabilir

• Ben de şunu sevdim, ambientte çalıyor.

• arkadaşlar bu oyunda sanırım hepiniz araba sürüyorsunuz , ben oyunu sadece motor sürmek için almak istiyorum , motor fizikleri de araba kadar kötü mü ? debriyaj var mı oyunda ? ps4 kolla ne kadar verimli akışkan oynanabiliyor ? gaz fren tepkileri ayarlanabiliyor mu ? motor ani gaz da kıç atıyor mu ? tepkiler gerçekçi mi ? gerçek hayatta motor süren bir kişi oyundan zevk alır mı ? mesela ride 2 benim için müthis zevkli idi , full manuel oynardım , bu oyundada sürüş yardımlarını kapatmak mümkün mü ? motor seven arkadaşlar cevaplarsa sevinirim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Signum

arkadaşlar bu oyunda sanırım hepiniz araba sürüyorsunuz , ben oyunu sadece motor sürmek için almak istiyorum , motor fizikleri de araba kadar kötü mü ? debriyaj var mı oyunda ? ps4 kolla ne kadar verimli akışkan oynanabiliyor ? gaz fren tepkileri ayarlanabiliyor mu ? motor ani gaz da kıç atıyor mu ? tepkiler gerçekçi mi ? gerçek hayatta motor süren bir kişi oyundan zevk alır mı ? mesela ride 2 benim için müthis zevkli idi , full manuel oynardım , bu oyundada sürüş yardımlarını kapatmak mümkün mü ? motor seven arkadaşlar cevaplarsa sevinirim:)
    Motor fizikleri güzel (Araç fizikleride arcade bir oyuna göre güzel)
    Debriyaj var hassaslığı bile ayarlanıyor.
    Ps4 kolla gayet güzel, direksiyonla oynarsan ve arkadaş çevrenle takılırsan yıllarını alabilir oyun :)
    Gaz ve fren tepkileri ayarlanabiliyor.
    Drift araçları ile mümkün.
    Tepkiler gerçekçi.
    Zevk alır.
    Sürüş yardımlarını kapatabiliyosun.

Kısacası tüm soruların olumlu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DriveMaN

Motor fizikleri güzel (Araç fizikleride arcade bir oyuna göre güzel)
    Debriyaj var hassaslığı bile ayarlanıyor.
    Ps4 kolla gayet güzel, direksiyonla oynarsan ve arkadaş çevrenle takılırsan yıllarını alabilir oyun :)
    Gaz ve fren tepkileri ayarlanabiliyor.
    Drift araçları ile mümkün.
    Tepkiler gerçekçi.
    Zevk alır.
    Sürüş yardımlarını kapatabiliyosun.

Kısacası tüm soruların olumlu :)

Alıntıları Göster
    babacım akşam akşam 300 lira masrafa sokuyosun naptın:) bu oyun 2 hafta önce 150 liraydı ya ben cok arcade kalır motor için diye almamış ride 3 ü beklemiştim , keske alsaymışım şimdi kutulusunu alayım bari 300 liraya

• 15 saat kadar oynadıktan sonra şunu net olarak söyleyebilirim ki bu oyunun da içi boşaltılmış, uçak ve tekne işleri eklenene kadar ilk oyun biraz daha zenginleştirilebilirdi. İlk oyuna kıyasla oldukça yavan. Sanırım her oyunda üstüne koyan Forza Horizon dışında yarış oyunu yok piyasada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

15 saat kadar oynadıktan sonra şunu net olarak söyleyebilirim ki bu oyunun da içi boşaltılmış, uçak ve tekne işleri eklenene kadar ilk oyun biraz daha zenginleştirilebilirdi. İlk oyuna kıyasla oldukça yavan. Sanırım her oyunda üstüne koyan Forza Horizon dışında yarış oyunu yok piyasada.
    Gran Turismo, open-world oyun yapana kadar idare edeceğiz.
  • Önce adam gibi Gran Turismo yapsın da openworld eksik kalsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Önce adam gibi Gran Turismo yapsın da openworld eksik kalsın.
    İmzandan anlaşıldı bu asabiyet. Yorumum yok.
  • Yok gran turismo ilk çıktığında içerik olarak crew2den kat kat boştu. Arkadaş haklı. Güncellemelerle bi şeye benzemeye başladı oyun.

• oyunda görüntü ayarlarını bulamadım , ekrana tam sığmıyor görüntü takipçi sayısı falan yarım duruyor köşelerden taşıyor bilen varsa yardımcı olabilir mi
  • Ps4 Ayarlar kısmından yapmayı denemediyseniz. Ps4 Ayarlar’a girip daha sonra Ses ve Ekran>Ekran Alanı Ayarları kısmına gelip oradan ayarlamayı deneyin.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ama bu yöntem de kurtarmıyor.

• Normal paketi 152. Bu 166. Alınır mı hocalarım?

• fukachuu F kullanıcısına yanıt
    Açık dünya yarış oyunu ihtiyacın varsa alınır
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.