Şimdi Ara

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
7
Favori
39.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018

• Ferrari almak için para biriktiriyordum 300 binde beta bitti yav. :) Keşke Shelby 500 alsaydım. Full süreme artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Ferrari almak için para biriktiriyordum 300 binde beta bitti yav. :) Keşke Shelby 500 alsaydım. Full süreme artık.
    İnşallah betayı silmemişsindir :)

The Crew 2 (ANA KONU - PS4 / PS4 Pro) 29 Haziran 2018
  • Arkadaşlar sesler nasıl? Bare şöyle güzel motor sesleri olsun da keyif yapalım.
  • Oyunu ön sipariş geçmeyi düşünüyorum. En ucuz hangi psn den alınabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Arkadaşlar sesler nasıl? Bare şöyle güzel motor sesleri olsun da keyif yapalım.

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ECBalaban

Ben bir türlü bulamadım yardım kapatma menüsünü. Beta süresi de bitmiş. Artık full sürüme kısmetse.

Alıntıları Göster
    E3 dede open beta geliyor.. Hafta sonu yani.

Araç seçtiğin ekrandan performance sekmesine basıp touchpad kısmına basıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriveMaN

İnşallah betayı silmemişsindir :)

Alıntıları Göster
    Yok silmedim open betayı düşünerekten de sıfırdan başlatabilir belki.

• jaguarın sesi kulak kanatıyor resmen ya içlerinde en iyileri yine amerikan araçlarının sesi. mclaren favorim herzamanki gibi. The crew 1 de performansı çok kötüydü bunda öyle olmaz umarım.
  • THE CREW 2 : Year 1 | Trailer | Ubisoft

• betayı 3 gün test ettim 0 zevk 0 eğlence. ubisoft bıraksın bu yarış oyunu yapmayı zerre kadar beceremiyor. O aaraçların fizikleri nedir ya bu kadar kötü oynanabilirlik ancak crew de olur yine şaşırtmadılar. 10/6,5 den fazla puan ortalamasını zor görür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betayı indirip deneme fırsatım oldu ama 1-2 saat ancak var unuttum sonra beta bitmiş sonuç para veremem buna .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz çıkmasını genel olarak yorumlar olumlu. Arkadaşlarla alıp oynarız. Betayı deneyemedim ama izlediğim videolarda oyun eğlenceli gibi duruyor.
  • 21'inde açık beta gelicek hem pc'ye hem ps4'e indirip karşılaştırma yapıcam bakalım.. :)
  • The Crew 2 - E3 2018 Post Launch Content & Season Pass | PS4

-----

The Crew 2 | E3 2018 Open Beta Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 12 Haziran 2018; 17:42:53 >

• açık beta gelmiş bir deneyelim.
  • ayın 21 inde başlıyormuş hevesim kursağımda kaldı resmen :(
  • Açık betayı indirdim açıldığında bir deneyim edelim bakalım birçok olumlu yorum gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet açık beta yarın başlıyor, saat 11 gibi başlayabilir.. İple çekiyoruz bakalım :)
  • Beta açık şu anda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.