Şimdi Ara

The Breaker - New Waves (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
1
Favori
10.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

@RollingStar
    O manga listesi ne öyle? Dağıtmışsın ortalığı. H-Mangaları eklesem sollarım hepinizi ama işte

Benim sırf one manganın reading listindeki seri sayım ondan daha fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead Or Alive -- 17 Kasım 2010; 18:40:47 >
  • Manhwa'ların animesi yapılmıyor benim bildiğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Manhwa'ların animesi yapılmıyor benim bildiğim.

yapılsa çok süper olurdu
    gerçekten kaliteli bir seri çünkü
  • sanırım manwha bu konusunu biraz açarmısınız bide manga sitelerinde bulunurmu yoksa bi manwha sitesinden felanmı takip ediyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Manhwa'ların animesi yapılmıyor benim bildiğim.

Manhwa'mıy mış bu!? Hööh hiç dikkat etmemişim yav! Ama manhwa'lar soldan sağa okunuyor diye biliyordum ben!?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

sanırım manwha bu konusunu biraz açarmısınız bide manga sitelerinde bulunurmu yoksa bi manwha sitesinden felanmı takip ediyosunuz

Hocam manhwa'lar manga sitelerinde mevcut , onu sorun etme.Manhwa'nın ne olduğunu bilmiyorsan özetleyeyim.Korelilerin çizdiği mangalara manhwa deniliyor.Japonlarınkide manga

@melkor23
    Evet hocam bende ilkden soldan okumaya başlamıştım.Sonrasında farkettim sağdan olduğunu.
    Bazı manhwalar böyle hocam sağdanda olabiliyor
  • O tongaya çok düştüm. İnsan şaşırıyor önce. Ne oluyor lan felan.
  • The Breaker'a başladığında,soldan okuyan tek kişi ben değilmişim demek.
  • Bir keresindede bir 20küsür manga okuduktan sonra Veritasıda sağdan okumuştum.Sonra baştan başladım tabi
  • Yahu sağdan soldan muhabbeti yapınca bir an kıllandım açıp nasıl okuduğuma dikkat ettim. Yapmayın böyle
  • Aynı olay Dragon Ball'dad da olmuştu. Adamlar ters çevirmişler mangayı. Sağdan okuyorum mantıksız geliyor. Soldan okuyunca baktım oluyor devreleri yakıyorduk az kalsın.
  • Bu arada yukarıdaki resim ilk seriye ait. Yeni serininki bu. Hem yukarı hemde öneri amaçlı bir posttur. Bu daha otantik gibi geldi.
     The Breaker - New Waves

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baybars -- 18 Kasım 2010; 21:40:51 >
  • Yaa bu adam çok karizma be ağalar.

The Breaker - New Waves
  • quote:

Orijinalden alıntı: k-s-r-g

Yaa bu adam çok karizma be ağalar.

The Breaker - New Waves

spoiler sakın bakma

adam sakat haliyle ortalığın içine etti. başkan maşkan dilemedi. başkanı zor kaçırdılar bu adamın elinden
    demek ki sağlam olsaydı kim bilir neler yapacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryner -- 24 Aralık 2010; 21:45:30 >
  • Aynen. Adamın tam güç dövüşünü hiç göremedik. Sakat sakat millete el-kol hareketi yapıp durdu. Hepsini de ezdi geçti herif.

•  The Breaker - New Waves

Saehee ne zaman Shioon'nun kız arkadaşı oldu yaw?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Okuduğum en iyi mangalardan biri, hatta çizimleri bugüne kadar gördüğümün en iyisi şahsen. Yalnız tam animelik bir seri, aslında ilk seriden şöyle bir 25 bölüm rahat çıkar. Biraz araştırdım ama animesi yapılacak mı yapılmayacak mı hiç bilgi bulamadım.

The Breaker bir Manga değil, Kore yapımı ve Kore de çizgiromanlar pekte tutulmuyor. Zaten şu anda yeni seriyi internet sitelerinden bedavaya veriyorlar, dergi bulamadılar yayınlıyıcak. The Breaker için anime çıkması söz konusu değil.
  • Güzel Bir Manga Herkese tavsiye ederim.
  • The new waves çok yavaş ilerliyor, bu nedir böyle. Adam 1 sayfaya 2 resim koyup kapatıyor. Naruto'nun animesini izler gibi hissediyorum kendimi, bölümler geçiyor ama hala heyecan yok. Belki de Gomoonryong'a duyduğum özlemdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: k-s-r-g

The new waves çok yavaş ilerliyor, bu nedir böyle. Adam 1 sayfaya 2 resim koyup kapatıyor. Naruto'nun animesini izler gibi hissediyorum kendimi, bölümler geçiyor ama hala heyecan yok. Belki de Gomoonryong'a duyduğum özlemdir

Shioon kavga edecek dediler 4-5 bölüm geçirdiler eğitimdir diye. Yİne birşey çıkmadı. Bu seri cacık olur arkadaş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.