Şimdi Ara

The Boys'un 3. sezonundan ilk görsel paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Boys'un 3. sezonundan ilk görsel paylaşıldı

İlk sezonu 2019 yılında yayınlanan Amazon'un yayıncılığını yaptığı Garth Ennis ve Darick Robertson'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan, yaratıcılığını da Eric Kripke'nin yaptığı başarılı dizi The Boys'un üçüncü sezon çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlamıştı.

Ayrıca Bkz.Henry Cavill'ın kadroda olduğu Mass Effect dizisi geliyor olabilir

Geçtiğimiz saatlerde de Eric Kripke üçüncü sezondan ilk görseli paylaştı. Paylaştığı görselde dizinin önemli karakterlerinden Homelander'ın heykelinin yapıldığını görüyoruz. Ayrıca Karl Urban, Jack Quaid ve Erin Moriarty'nin setten fotoğraf paylaştı. Tüm görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Üçüncü sezonda diziye Supernatural dizisinden tanınan Jensen Ackles, Soldier Boy olarak diziye katılacak. Dizinin çekimleri şu anda Kanada'da devam ediyor. Dizinin yayın tarihi şu an için ne yazık ki bilinmiyor ancak yine geçen sene olduğu gibi Eylül - Ekim aylarında yayınlanması bekleniyor.

Ayrıca The Boys'un bir spin-off dizisi de duyurulmuştu ancak duyurulmasından bu yana ne yazık ki yeni bir detay paylaşılmadı.

[instagram=https://www.instagram.com/p/CLrv82ijl7Y]

[instagram=https://www.instagram.com/p/CLrz7H1Ftwp]

Kaynak:https://www.ign.com/articles/the-boys-season-3-karl-urban-and-cast-post-first-look-set-photos

• İlk sezon iyiydi,2.sezon idare eder. Uzattıkça tadını kaçırıyorlar, ABD dizilerinin ortak yönü: Finaller de genel olarak felaket oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: uysaloguz

İlk sezon iyiydi,2.sezon idare eder. Uzattıkça tadını kaçırıyorlar, ABD dizilerinin ortak yönü: Finaller de genel olarak felaket oluyor.

Bence 2. Sezonu da iyiydi . Finalde güzeldi . Açıkçası fikrinize katılmıyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Alıntıları Göster

Bir kaç sezon sonra görürüz

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Bir kaç sezon sonra görürüz

Alıntıları Göster

Bu son sezon olacak .

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Alıntıları Göster

Hocam final derken dizinin sonlandığı finalden bahsediyorum, sezon finalinden değil. Onun haricinde 1.sezona göre 2.sezon idare ederdi bence. En nihayetinde göreceli olarak zevkler değişmekte. Siz beğenirsiniz, ben beğenmem...

• Çok orijinal bir dizi, Amazon'un yaptığı en iyi işlerden biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek merak ettigim herogasm i nasil yapacaklar (olacagini soylemislerdi)

• baya iyi dizi bence.2 sezonu da çok iyiydi hatta 2.sezon daha iyiydi

• Bu sezon Dean de olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.