Şimdi Ara

The Boys 2. sezon izlenme rekoru kırdı: Amazon'dan yeni 'spin-off dizisi' geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Amazon'un popüler dizisi The Boys izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Yapılan açıklamalara göre, dizinin bu ay başlayan ikinci sezonu, Prime Video'nun açık ara en çok izlenen sezonu olmayı başardı. Amazon tahminlerin de üzere çıkan bu başarının ardından The Boys spin-off dizisi üzerindeki çalışmaları hızlandırmaya karar verdi.

The Boys'un ilk sezonu 2019 yazında seyircilerle buluşmuştu. Dizi yayınlandığı gibi müthiş bir popülariteye ulaşmış ve Amazon'un en popüler dizisi olmayı başarmıştı. Bu ayın başlarında start veren ikinci sezon ise birinci sezonu neredeyse ikiye katlamayı başarmış. Deadline'da yer alan bilgilere göre ikinci sezon, ilk sezonun seyirci sayısını %89 artırdı ve dünya genelinde milyonlarca yeni izleyiciye ulaştı.

+18 yaş sınırlamalı spin-off dizisi duyuruldu

Yeni The Boys dizisiyle ilgili şimdiden bazı bilgiler gelmeye başladı. Yapılan açıklamalara göre dizi, yalnızca genç süper kahramanların katılabildiği ve Vought tarafından yönetilen bir üniversitede geçecek. Dizinin R-Rated (+18) yaş sınırlandırılmasıyla yayınlanacağı ve orijinal dizi gibi yine aşırılık, kan ve şiddet dolu olacağı belirtiliyor. 

The Boys spin-off dizisi yine Amazon Stüdyoları, Sony Pictures ve Point Grey Pictures ortaklığında geliştiriliyor. Senaryo tarafında orijinal dizinin yapımcılarından olan Craig Rosenberg'in imzası olacak. Ayrıca Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver ve The Boys'un başındaki isim Eric Kripke de Rosenberg'e yönetici yapımcılar olarak yardımcı olacak.

Yeni dizinin ismi, yayın tarihi veya oyuncu kadrosu şu an için belli değil.

Kaynak:https://deadline.com/2020/09/the-boys-spinoff-fast-track-development-amazon-record-season-2-launch-ratings-1234584256/

• Özellikle Medya'nın insanları nasıl kontrol altında tuttuğuna, ırkçılığa, dünya sağlık sistemine, kameralar önünde harikalar yaratan tiplerin perde gerisinde nasıl birer pislik olduklarına, süper kahraman salaklığına, V birleşeni adı verilen serum ile ebeveynlerin birer yıldız olması için çocuklarını sisteme nasıl kurban verdiklerini, Netflix ve Disney (Marvel)'in eşcinsellik ile ilgili çok renkli sloganlarına vb.. bir çok konuya ağır laf sokmalarına bayılıyorum. Aslında bu liste uzar gider. Her bölümde bir veya bir kaç konu hakkında fena taşlıyorlar.
  • çok iyi bir dizi yapmışlar. popüler kültüre yakından göz kırpmaları diziyi iyice izlenebilir kılıyor. belli ki amazon netflix'in berbat düşük bütçeli yapalım mottosuna karşı sağlam bütçe sağlam senaryo ile kendini sıyırmak istiyor.. dream on diyorum anlayan anlasın :)

• The boys çok ilginç bir şekilde bunuda yapamaz dediğimiz herşeyi yapıyor. Şirketleri kurumları herşeyi eleştiriyor kahramanları bile artık diyorsun ki bunuda eleştirmez yok onuda eleştiriyor. Klasik süper zırvaya sağlam bir yumruk çakmış. Zırva biliyorum ama eğer süper kahramanlar olsa The boys tarzı birşey olurdu gerçekte bence zaten bu kadar başarılı olmasının sebebi bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzlmeyen pişman olur

• Bu sezon temposundan pek memnun değilim ama her türlü çok iyi dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetişkinler için birebir

• Özellikle Medya'nın insanları nasıl kontrol altında tuttuğuna, ırkçılığa, dünya sağlık sistemine, kameralar önünde harikalar yaratan tiplerin perde gerisinde nasıl birer pislik olduklarına, süper kahraman salaklığına, V birleşeni adı verilen serum ile ebeveynlerin birer yıldız olması için çocuklarını sisteme nasıl kurban verdiklerini, Netflix ve Disney (Marvel)'in eşcinsellik ile ilgili çok renkli sloganlarına vb.. bir çok konuya ağır laf sokmalarına bayılıyorum. Aslında bu liste uzar gider. Her bölümde bir veya bir kaç konu hakkında fena taşlıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockConn -- 26 Eylül 2020; 14:23:58 >
  • Birinci sezonu her ne kadar çok beğenmiş ve keyifle izlemişsem ikinci sezonda tam bir bön durumu yaşıyorum. Çok vasat, hiç bir şey anlaşılmıyor ve bu süre uzunluğu hakikaten de konsantre olmayı zorluyor. Bir dizinin 45 dakika olması çok iyi ama 1 saat üzeri bir süre sinema filmi süresi ile aynı ve dizi izleyicisini çok yoruyor.

• monacomen kullanıcısına yanıt

Hocam ben de tam tersi 2.sezon da her yeni bölümde yeni bir rekor kırdıklarını düşünüyorum. 1 saatlik bölüm bana 10 dakika gibi geliyor başa sarıp yeniden izliyorum. Tüm sezonu tek günde yayınlasalar muhtemelen işi gücü bırakır aynı günde bitirirdim hepsini.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Bana ise boş gaz veriyorlarmış gibi geliyor, artık reklam botları veya bolca pohpoh çeken trollere para veriyor internete asparagas haber yayıyorlar gibime geliyor. Yoksa açık ara ikinci sezon bomboş geldi bana.

• 20 yıldır izlemediğim dizi yok the boys ilk 5 e girer. Hatta hepsinden çok farklı bir yerde çünkü hepsiyle dalga geçiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.