Şimdi Ara

The Blacklist (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.035
Cevap
38
Favori
55.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • görünen o ki, müthiş bir sezon finali ve/veya yeni bir hikayeye başlangıç olacak gibi, bakalım 21. Bölüm bize neyi gösterecek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

5x22 ile ilgili teori

red öldü, çantadaki de red aslında.

red noel günü jenniferin yanından katherina ya lizi almaya gitti liz de 3-4 yaşında babasını yani red i vurdu(****aslında vurmadı) red yandı vs. katherina liz in babasının cesedini de yani red i aldı sakladı çünkü hem planı vardı hem de yok etmeye kıyamadı her ne kadar yasak aşkı da olsa liz in babası. jennifer de bu arada babam bizi terketti zannetmeye başladı.

katherina bundan sonra cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak erkek oldu

böylece gercek kızını "liz" i hem izliyor ve koruyordu hem kgb/cia her neyse bunlardan kurtuluyor hemde suç dünyasında reddin izinden gidiyordu. sonra analık duyguları agır bastı lizin yanına gitmeye karar verdi.

harold dna testi yapınca dna lar eşleşti herkes red i babası zannetti (aslında anası)

5x22 de son sahnede dom-dembe-red 3lü takılıyorlardı. eğer red sahtekar olsa dom yanında durmazdı sanırım. dom çünkü katherinanın babası, lizin dedesi.

********* liz aslında babasını vurmadı 4. veya 5. sezonda anıları değiştiren adam liz e 2 yıl önce anılarını değiştirdim demişti. ressler e yeni anı koyan liz e de koyar.

red in ilk sezonda sahnenin birinde yanık sırtını göstermesi, 3.sezon 19. bölümde redin 2 kişilik arasında sıkışması (red evde dövüşürken katherinanın red e arkanda demesi sonrasında aslında redin kendi kendine demesi bunu kanıtlar nitelikte.

YES YES BE YEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSS

BİLİYORDUM

AMA SALAK LİZ HALA BİLMİYOR

• Sezon finali çok güzeldi.Yıllardan beri beğenerek izlediğim ender dizilerden.

• desarj45 kullanıcısına yanıt

son 1 bölüm daha var sezon finaline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 18 Haziran 2021; 2:8:30 >
  • Son bölüm çok güzel ve gizemlerin çoğu çözüldü, keşke şu güzel hollandalı oyuncuyu daha fazla görsek dizide.

• sezon finali harikaydı. sezonlarca beklediğimiz şey oldu ama sevinemedim.

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Son 2 bölümü bugün izledim. Bazı yorumlar var. Red kesinlikle Annesi olamaz. Çok saçma olur diye ama onun sinyalini dizi verdi önceki sezonlarda. Yukarıda biri demiş Red'in gittiği bir otelde canlandırdığı hali dövüş ve adam öldürme sahneleri.Bir yorum vardı diziyi izleyen biri nasıl onu söyler oda ayrı. Red'in olay yerlerini temizleyen kadın bir sandıktan kemikler çıkarmıştı onlar Liz'in annesine ait demiş. Oysa o kemikler gerçek Red'e ait çıkmıştı önceki sezon. Biride demiş dna yapılmıştı Red annesi olsa kadın olduğu anlaşılır. Oysa o dna gerçek Red'in kıyafetinden yapılmıştı. Bizim Red ile alakası yok. Gerçi dizide sezonlar kend kendisiyle arada çelişiyor o başka. Ama şu önemli bizim Red gerçek red değilse ki kemiklere yapılan dna göre değil. Liz'in annesi de değilse gerçek Red'in ve Liz'in annesinin sadece bilebileceği şeyleri nasıl biliyor. Bir olasılık bu kişi Red veya Liz'in annesinin bir akrabası olup onların her sırlarını paylaştığı biri olabilir ama bu bence çok düşük. Çok sağlam bir ters köşe yoksa Red büyük olasılıkla Liz'in annesi zaten. Son bölümde Liz ölürken ona sarıldığı sırada dönüşümlü olarak Red ve Liz çocukken Annesinin Liz'e sarılma görüntüleri gösterildi. Tahminen Liz bunu hissetti o son anlarında. Ama ölmez hayatta kalırsa gerçeği bilerek yaşayacak ve Red ile olan ilişkisi nasıl olacak merak ediyorum. Gerçi Liz'in hayatta kalması imkansız gibi. Bir de Liz ölünce bana bizim ekip Red'i sorumlu tutacak gibi geliyor. 

• Elizabeth e dair çok şeyi öğrendik ama halen raymond kimdir bilemiyoruz. Zaten bilsek bir sonraki sezon olmazdı. Büyük ihtimalle öz babası çıkacak. Peki Elizabeth öldü mü? Issız acur kaldı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • por favor kullanıcısına yanıt

sen diziyi izleme

• Wınter is coming;

sana mı soracağım diziyi izleyip izlemeyeceğimi. Haddini bil.

• hadi boş yapma diğer bölümleri karıştırdığın yetiyor rahat bırak burayı.

edit. futbol bölümüne de dadanmışsın orayı da rahat bırak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 29 Haziran 2021; 15:0:45 >
  • Bizim Red (James Spader) Yenilmezler Ultron filminde Ultron'u seslendirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bizim Red (James Spader) Yenilmezler Ultron filminde Ultron'u seslendirmiş.

ve oynadi da fakat konu nasil buraya geldi hocam

https://www.youtube.com/watch?v=XLvKRIrTvRA&feature=youtu.be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deli_Yaban

ve oynadi da fakat konu nasil buraya geldi hocam

https://www.youtube.com/watch?v=XLvKRIrTvRA&feature=youtu.be

Alıntıları Göster

Görünce yazayım dedim

• 9.sezon çıkmış hücum 

• bekledigim gibi degil biseyler eksik. bazi konularin/sorularin cevapsiz kalmasi beni diziden uzaklastiriyo. 3-5 bolum sonrada lizi gorursek sasirmam.

• ağlak lizden kurtulduk, başlıyoruz 

Fairy Wolfyoutube
    Watch in 1080pHD + Headphones. "I'm a violent man. I've taken on a life that requires it. I hurt people. I kill people. And each time I do, in that moment, another part of me dies along with them." ▶ Song: Coolio - Gangsta's Paradise (feat. L.V.) ▶ Fandom: The Blacklist ▶ Program: Sony Vegas 17
    https://www.youtube.com/watch?v=iSiqmV13Ffk
  • haftalarca beklet sonra gel ressler in hikayesini izlet  

• Bu 9 sezon kaç bölüm olacak belli değil halen. Kaynak bulamadım.

Ve 10. sezon olacak mı o da belli değil.  

• Reddington aslında liz’in annesiymiş 😵‍💫

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.