Şimdi Ara

The Blacklist (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.035
Cevap
38
Favori
55.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5x3 yine çok iyi bölümdü bu sezon ki 3 bölümede bayıldım Red harika işler yapıyor

Ayrıca Glen karakteri de efsane ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.4

Nik'e de yazık oldu ya, arka sokaklardaki doktor gibi ne zaman ihtiyaç olsa ortaya çıkıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Diziye başlamak isteyipte başlamak konusunda kararsız kalan arkadaşlara tavsiyem eğer fbi, cia, suç konularına ilgiliyseniz ve her bölümde keyifli bir 40 dk geçirmek istiyorsanız diziye başlayabilirsiniz. 10/10 tarzı bi dizi değil 10/8 derim yer yer 10/10 olduğu bölümlerde oluyor ama izlerken 1-2 bölüm hariç sıkıldığımı hatırlamıyorum.

İlerleyen sezonlarda tam olaylar aynı tarz diyorsunuz hoop bir şaşırtmaca geliyor falan

Herşeyden önemlisi Reymond Reddington belki televizyon tarihinde ilk 10 karakter arasına girer James Spader döktürüyor resmen izlerken bir an sıkıldığımı hatırlamıyorum bu karakteri.

Özetle gönül rahatlıyla tavsiye ederim. Sırf Reddington için bile izlenir.

blacklist e bu zamana kadar neden başlamadım bilmiyorum ama iyi ki başlamamışım dizisiz kaldığım dönemde hızır gibi yetişti tam benim kalemin
    fbi cia vs ajana yardımcı olan ana karakter dizilerinin hastasıyım,mentalist white collar castle bones yanında daha sert tarzı olan blacklist iyi geldi henüz 4 bölüm izledim

4 bölümde bu kadar beğendiysen ilerleyen sezonlarda keyiften uçarsın

4.sezonu yarıladım harika dizi yağ gibi akıyor, tek atladığım nokta bu mossad hatun laps diye fbi a nasıl katıldı

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Hatırlamıyorum o kadar eskiyi ama bizimkilerle ortak çalışıyordu veya muhbirdi sanırım

• 5.sezon 7. bölümün alt yazısını hiç bir yere koymadılar şimdi 8. bölümde oynadı. 7. bölümün alt yazısını bulabilen var mı ?
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Aynen nerede bu altyazı ya. Sitelerde altyazılı hali var sanırım sadece

• e noldu şimdi
    10 ay geçti Liz uyandı kocası ölmüş (inanmıyorum gerçi buna)
    bitti mi dizi acaba?
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Yarı sezon finali ocakta devam edicek sanırım

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Alt yazı bulabildin mi hocam ? 7 ve 8 yok hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Malesef hocam. Online izleme sitelerinde var altyazılı şekilde ama hala izlemedim 7 ile 8 i

• 8.bölüm çok güzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Alt yazı bulabildin mi hocam ? 7 ve 8 yok hala.

bekliyoruz hala
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Hala yok kimse yapmıyor anlam veremedim bende bekliyorum.

• uzun zamandir izlemiyorum en son nerde kaldigimi bile unuttum bir seyi merak ediyorum diziyi hic izlemeyenler acmasin spoileri

Red kizin tam olarak neyi oluyormus belli oldu mu o babasi felan miymis yangindan bu kizi birisi felan kurtariyordu yuzu gozukmuyordu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisu48 -- 3 Aralık 2017; 17:2:37 >
  • mavisu48 kullanıcısına yanıt

4.sezonun sonunda belli oluyor hocam neyin ne olduğu. En son nereyi izlediniz söyleyin nerede kaldığınızı hatırlıyorsam söyleyeyim. 4.sezon güzeldi spoiler verip de bozmıyım zevkinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

4.sezonun sonunda belli oluyor hocam neyin ne olduğu. En son nereyi izlediniz söyleyin nerede kaldığınızı hatırlıyorsam söyleyeyim. 4.sezon güzeldi spoiler verip de bozmıyım zevkinizi

hocam araya is girdi yazmayi unutmusum istediginiz gibi spoiler verebilrisiniz hocam nerde kaldigimi tam hatirlamiyorum sadece o hususu merak etmistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisu48 -- 4 Aralık 2017; 22:54:8 >
  • 5*8 Neydi öyle ya, uzun süredir böyle bölüm gelmemişti

Tom'un da öldüğüne inanasım gelmiyo ama şaka maka öldü adam.
    Artık kemikler de Liz'in annesinden başkası çıkarsa şaşıracağım herhalde. Yoksa bu kadar olay çıkmazdı, söyler geçerdi Liz'e.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavisu48 kullanıcısına yanıt
    Geliyor spoiler o zaman

Baya bi karıştırdılar son sezona kadar ama babası olduğu kesinleşti 5. sezonun başında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 2 bölümün alt yazısını bulabilen oldu mu ?
    Online izleme sitelerinden altyazılı izleyebilirsiniz hocam. Ayrıca altyazı bulamamıştım ben de

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.