Şimdi Ara

The Big Bang Theory (2007-2019) | (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.348
Cevap
39
Favori
187.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ExpendedYouth.

böyle kısa dizileri çok seviyorum. hem hayatının fazla bir bölümünü tv ye bağlamıyorsun hem de gülüp eğleniyorsun, tadı damakta kalıyor çok güzel bir dizi

cnbce reklamlarla 45dk yapar bu diziyi:(
  • E Bıktık bu tür dizilerden artık ,

Bıkmadık mı yoksa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Habana -- 31 Ağustos 2008; 14:16:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Habana

E Bıktık bu tür dizilerden artık ,

Bıkmadık mı yoksa :)

böyle başka bir komedi dizisi varsa tavsiyelerini bekliyorum bütün dizileri izledim izliyicek dizi kalmadı
  • bi yerde de içeri 3-4 kız giriyo, sheldon "hey guys my friends and i got tired of dancing, so we came over to have sex with you" diyo ama bunlar oyuna daldıkları için duymuyolar. içim gitti orda beea
  • Şimdi ben tavsiye yaparımda bulabilir misin bilmiyorum :)

Mesela 'That '70s Show' de tam bu türde bir komedidir.

'Friends' 'Coupling' falan da güzel dizilerdir ama ben pek sevemedim nedense.

Komedi izlemek istiyorum içinde ki olay örgüleri fark etmez diyorsan ,

'In Living Color' 'Da Ali G Show' 'Monk' da 'İzliyecek Dizi Kalmadı' sözünüsü bas alarak söyleyebileceğim farklı yapımlar.

Ama dediğim gibi yazdığım çoğu dizinin kendisini de altyazılarını da bulman zor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Habana -- 1 Eylül 2008; 13:38:34 >
  • Prison Break'ın yanında keyiflik dizi olarak severek izlediğim bi' dizidir.

The Big Bang Theory (2007-2019) |
  • ben dün izledim. gerçekten güzel
  • jenerikteki süper şarkıyı dinlemek ve hatta download etmek için:
    http://www.bakiniz.com/the-big-bang-theory/
  • İlk bölümü izledim ve artık takip edeceğim diziler arasına girdi :)
  • Hunter_one ben de öyle düşünüyorum. Hatta robotdan da öte vitrin mankeni gibi
  • 1 günde 17 bölümüde izledim beğendiklerim arasına girdi dizi özellikle sheldon harikapenny
  • Sanırım 2. sezon şimdi başladı.İlk sezonu uploadlayabileceğim bir link var mı?
  • 2.sezonu 1 hafta sonra amerikada başlıyor aynı gun prison break 4x05,gossip girl 2x04 terminator 2x03 heroes 3x01-02,how i met your mother 4x01, one tree hill 6x04 bir sürü dizi var valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: DARKRUSE

2.sezonu 1 hafta sonra amerikada başlıyor aynı gun prison break 4x05,gossip girl 2x04 terminator 2x03 heroes 3x01-02,how i met your mother 4x01, one tree hill 6x04 bir sürü dizi var valla

Keşke bende senin kadar çok diziyi sevebisem. Ama benim sevebildiğim dizilerde artış gösterdi son dönemlerde : Lost , Terminatör , bu dizi, smallville, heroes severek takip ettiklerim. Daha önce smallville lost ve heroes vardı Hele şu yerli yapımları sevip izleyenler yokmu onlara gıpta ediyorum resmen keşke bende sevebilsem yok bakıyorum dizilere o kadar boşki, reklamları izlemek bile daha ilginç bana göre.

Seyrettiğim tek yerli yapım avrupa yakasını da uyuz reklamlara takılmamak için netten indirip izliyordum zaten yoksa 15 dakka dizi 15 dakka reklam izleyerek eziyet çektiremem kendime
  • quote:

Orjinalden alıntı: Celtic

Big Bang Theory görünce belgesel falan sandım, adıyla ne bağlantısı var dizinin?

açık söylemek gerekirse bende böyle düşünmüştüm hatta kafayı bile yedim yanlış mı bu diye ! yeni farkettim
  • süper geyikler var dizide
    gerçekten komik bir dizi
    2.sezon başlasın artık!
  • bugun başladım izlemeye 1.sezonu şimdi bitirdim
    güzelmiş baya güldüm
  • bende ilk 2 bölümü izledim henüz ama çok güzel ;)
  • 2. sezon başladı
  • ilk sezon kaç bölüm?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.