Şimdi Ara

The Big Bang Theory (2007-2019) | (315. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.348
Cevap
39
Favori
187.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitmesi iyi olacak. https://youtu.be/Ryi2o3wmH6E?t=98
  • 11x14 sezon ortalamasının üzerinde bir bölümdü.Raj yine döktürdü.
  • Yazık la eskiden bir bölüm çıktıktan sonra bir ton mesaj olurdu burada
  • Bill Gates konuk oyuncu olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

11×16

Güzeldi. Sheldon'un masa oyununun bulunduğu sıkıcı kısımları saymazsak Bernadette ve hamileliği odaklı eğlenceli bir bölümdü.

Evet fena değildi fakat

Aylardır arkadaşlarından birinin doğum yapmasını bekleyip doğuma yalnız gitmeleri saçmaydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Son sahnede iyi ters köşe yaptılar

• en son kaçıncı bölümü izlediğimi bile unuttum

düzeletme: 10*12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 11 Mart 2018; 19:42:35 >
  • 11x23

Meh.

11x24 düğünle beraber sezon finali yapılacak muhtemelen. Konuk oyuncu olarak meemaw hariç sheldon'ın ailesi aynı zamanda Amy'nin ailesi yer alacak. Wil wheaton ve Mark Hamill' de konuklara daihl.
  • Dizi bitmek bilmedi bu sezon son sanıyordum bir sezon daha varmış
  • Son sezondaki bölümlere nazaran güzel bi sezon finaliyle ara verdiler.
  • Sezon finali süperdi. Yeni sezonda da Raj'ın artık hatun bulmasını izleriz ve biter
  • en son 2016 da izlemiştim askere gitmeden.
    kaçıncı sezon kaçıncı bölümde kaldığımı unuttum ya.

şimdi bi bakayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 8 Temmuz 2018; 15:5:24 >
  • Başlamadığım sitcom lardan tek bu kaldı . Boş bir vaktimde bunuda bitiricem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 sezon 16. bölümde bırakmıştım, devam etmeye değer mi ?
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

Ben de 10. sezona başlamak üzereyim anlaşılan dizi sıçışa geçti herhalde 11 12. sezonlarda. Ama ne kadar öyle olsa da 10 sezondur izlemiş oluyorsun diziyle bütünleştim mok gibi bir final yapsa da bırakamam yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

açıklayıcı oldu
  • Her ne kadar 7.sezondan sonra salmış olsa da globalde hala izleniyor, aksi halde o ücretlerle 1 sezon daha uzamazdı, 11-12.sezon onayı alınıp 12.sezonunun son olacağı söylenmişti yapımcı tarafından. 13.Sezonu görüşmeleri potansiyeli var demek, ilginç.

quote:

“We don’t believe it’s the final year,” Kahl said. “We are in preliminary discussions to renew the show with Warner Bros.” The announcement drew tweets of “huh” and “fascinating” from series co-creator and executive producer Bill Prady.

Warner Bros. declined to comment.

Series star Johnny Galecki also said back in January that he and the cast would be comfortable ending the show with Season 12.

“The only way we’ve discussed wrapping the show is we’re all going to be very sad when that day comes,” he said. “I think at this point everyone is very comfortable with 12 seasons being a good time to go home and see our families.”

“Big Bang” was renewed for Seasons 11 and 12 last year, with the five original members of the series ensemble — Jim Parsons, Galecki, Kaley Cuoco, Kunal Nayyar and Simon Helberg — all striking new deals. The previously mentioned stars are said to have taken pay cuts in order to free up funds for pay increases for newer stars Melissa Rauch and Mayim Bialik.

The show remains a major force not just on CBS but across all of television. Season 11 averaged a 2.7 rating in adults 18-49 and 14 million viewers an episode in Live+Same Day and was frequently the top shows in Live+7 as well.
  • 10x1

9x11'den itibaren fena yükselişe geçti özellikle 9. sezon finaliyle 10x1 bölümleri Leonard'la Penny'nin ikinci düğünü vs. iyi güldürdü.

Asac Schrader'ı özlemişiz yav. Buradan da inşallah Better Call Saul 4. sezonda görebiliriz diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 12 Ağustos 2018; 22:18:30 >
  • Hadi yallah

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.