Şimdi Ara

The Big Bang Theory (2007-2019) | (313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.347
Cevap
39
Favori
187.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha güzel bi arkaplan olamazdı galiba

Yerinizde olmak isterdim, ilk bölümlerin değerini bilin :)
  • Blu tv de var diye güvendik 9 sezonluk HD arşivi sildik , şimdi 9 .sezonu yüklerler diye beklerken Blu tv diziyi kaldırmış .
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Telif hakkı Bein'de hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Telif hakkı Bein'de hocam

O zaman nasıl ekleyebilmişler diziyi ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Eski sezonları diğer yayıncılar isterlerse satın alıp yayınlayabiliyorlar. Mesela şu an Netflix dizinin 9 sezonunu telif hakkını alırsa yayınlayabilir. Fakat 10.sezonu alamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Eski sezonları diğer yayıncılar isterlerse satın alıp yayınlayabiliyorlar. Mesela şu an Netflix dizinin 9 sezonunu telif hakkını alırsa yayınlayabilir. Fakat 10.sezonu alamaz.

Zaten blu tv de 9.sezon yoktu.Ama mesaj atmıştım dün.Şimdi cevap yazdılar Ocak ayında yine eklenecektir diye.
  • Yeni sezon ne zaman başlıyor bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madenci28 M kullanıcısına yanıt
    26 eylül'de başlıyor.

• 11x01

10. sezonun devamı gibi olmuş Dizide yeni bir sezon başlamış gibi hava yoktu.
  • 11*01

Güzeldi bölüm.

Bernadette'in hamileliği sürpriz oldu açıkçası. Dizide bu tip mevzular genelde sezon sonunda gerçekleştiğinden bunu beklemiyordum.

Sheldon formda başladı. Keza annesi ile olan diyaloğu belki de bölümün en komik sahneleriydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

11*01

Güzeldi bölüm.

Bernadette'in hamileliği sürpriz oldu açıkçası. Dizide bu tip mevzular genelde sezon sonunda gerçekleştiğinden bunu beklemiyordum.

Sheldon formda başladı. Keza annesi ile olan diyaloğu belki de bölümün en komik sahneleriydi.

Bana göre de Howard ile bernadette in mutfaktaki sahnesi çok komikti evt hayır evt hayır evt derken çok iyi bir sezon başlangıcı değildi ama yinede iyiydi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uzattılar abi şu diziyi çok. İlk kez izliyormuş gibi olsam gülebileceğim espriler artık çok sıradan geliyor. Stuart harici yine gülmedim.
  • Ne versek izliyorlar zaten kafasının ürününe dönmüş dizi, orijinalliğinden eser kalmamış. Bu ne ya

• Çok bozdular maalesef. Fakat bu durum 3 yıldır böyle. 3 sezondur her geçen bölüm kötüye gidiyor. Keşke 8’de bitirselerdi.

• Dizinin eski tadını vermediği görüşüne katılıyorum. Ancak hiç izlenmeyecek seviyede de değil. Arada hala güzel bölümler çıkıyor, mesela ben geçen bölümü beğenmiştim. Zaten dizinin şu anda ilk sezon havasında geçmesini beklemek biraz saçma olur.
  • Fena başlamadı sanki yeni sezon.
  • İlk sezonu ikinci sezonundan daha iyi bir dizi. Yeni bitirdim ikinci sezonu. Vatki zamanında Türkiye'de CNBC-E yayınladıkça izlerdim. Yıllar sonra başlamak iyi bir karar olmuş
  • Benden bu kadar, 9x11 kadar iyi bir bölüm çıkarsa bana haber verirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Benden bu kadar, 9x11 kadar iyi bir bölüm çıkarsa bana haber verirsiniz.

11x02 iyiydi, aradaki bölümleri pas geçip izleyebilirsin.

• Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Günceldeyim zaten.

Edit: Şaka maka 7.sezondan beri günceldeyim. Ben ne zaman güncele yetiştim. Dizi bozdu.Bırakayım da belki düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 10 Ekim 2017; 22:52:37 >
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.