Şimdi Ara

The Belko Experiment (2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Belko Experiment (2016)

Sosyal deney kapsamında 80 Amerikalı ofis çalışanı Bogota, Kolombiya'daki yüksek katlı şirket ofisine hapsedilir. Çıkış yolları olmayan şirket çalışanları şirketin interkom sisteminden gelen bilinmeyen bir ses ile sarsılır. Bu ses onlara buradan çıkmak için ya öleceklerini ya da öldüreceklerini belirten bir sestir. Ofis ortamı artık bir hayatta kalma savaşına tanıklık edecektir...
    Yönetmen koltuğuna Wolf Creek'in yönetmenlerinden Greg McLean'i oturtan aksiyon-gerilim filminin senaryosu ise Galaksinin Koruyucuları serisinin yönetmeni James Gunn'ın elinden çıkma. Orion Pictures ve BH Tilt ortak yapımı filmin kadrosunda ise John Gallagher Jr., Melonie Diaz, John C. McGinley, Tony Goldwyn, David Dastmalchian gibi isimler yer alıyor. (Beyazperde'den alıntı)

http://www.beyazperde.com/filmler/film-237193/

Konusu güzel geldi. İzleyenler yorumlarınızı alabilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 20 Temmuz 2017; 0:57:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benzer temalar içeren başka yapımlar da var. Yorumlar olumsuz gelmezse izlerim.

Bu arada IMDb'de 2016 yazıyor.

Belko Deneyi

http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt1082807/

İzleme listeme ekledim.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Hocam yapım yılımı,yayın yılımı başa yazılıyor bilemedim. Bende yayın tarihi 17 Mart 2017 den yılı alıp koydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Hocam yapım yılımı,yayın yılımı başa yazılıyor bilemedim. Bende yayın tarihi 17 Mart 2017 den yılı alıp koydum.

Hep yapım yılı yazılıyordu. Çünkü bazı filmlerin dünyadaki vizyon tarihleri çok fazla değişkenlik gösterebiliyor.
  • Filmi izledim. Tavsiye ediyorum. 10/7.5

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    benzer yapımları bende izledim, film şu an PC'mde bu gece izleyeceğim madem.
  • film güzeldi, sonu biraz basit olsa da hiç sıkmadı. film arayanlara tavsiye ederim.
  • vasat...

5/10
  • quote:

Filmi izledim. Tavsiye ediyorum. 10/7.5

hocam filmde açık seçik sahneler var mı? Ya da çok rahatsız edici?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Filmi izledim. Tavsiye ediyorum. 10/7.5

hocam filmde açık seçik sahneler var mı? Ya da çok rahatsız edici?

Rahatsız edici, vahşi sahneler bolca var. Hatırladığım kadarıyla cinsellik yok.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Cinsellik ve çıplaklık yok fakat kanlı sahneler epey fazla.

Filmi az önce izledik. Film konu itibariyle Exam ya da Circle filmine benziyor. Exam'in bol kanlı ve vahşetli versiyonu gibi düşünülebilir. Bu tip filmleri daha önceden izlemiş bünyeler için hafif klişe etkisi yaratabilir ama ben bu tarz filmleri sevdiğimden ve bıkmamış olduğumdan neredeyse hiç rahatsız etmedi. Zaten son yıllarda ciddi derecede kaliteli yapım sıkıntısı çekiyoruz. Film bunun üzerine ilaç gibi geldi. Gerilim, vahşet ve "Olayları acaba nereye bağlayacaklar, sonu ne olacak?" diye diye 1.5 saatin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Oldukça sürükleyici geldi. Ama doğru düzgün bir şeye bağlamadılar ve üstelik açık kapı da bıraktılar. Keşke senaryoyla biraz daha uğraşıp biraz modifiye edip bir şeye bağlasalarmış. Şaheser çıkarılabilirmiş aslında. Ayrıca yapım Testere'yi aratmıyor da değil hani. Zaten film Exam (2009), Saw serisi (2004-2017) ve The Tournament (2009) aralarında bir yerlerde.

Ben izlerken tatmin oldum. 1.5 saat de uzun bir süre değil. İzlenir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.