Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

dedem nerdesin

Alıntıları Göster
    Pek girmiyorum şu sıralar dedem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataturkcu adamm

Pek girmiyorum şu sıralar dedem

Alıntıları Göster
    dede hangi başlıktaysan haber ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

dede hangi başlıktaysan haber ver

Alıntıları Göster
    Tamamdır knk

• Beni hep edwarda benzetirlerdi artık Batman olucak sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sadece Batman değil ki ? Tüm evren çöp oldu.Hangi film bağlanacak belli değil.Seri hangi film ile devam edecek belli değil.SS neden yapılıyor WW devam filmi neden yapılıyor belli değil
    Dc, Marvel gibi evren bağlama olayını şu an yapmayı düşünmüyor zaten. Film güzelse izle geç. İlla marvel gibi yapmak zorunda değil. Batman in senelerce animasyon versiyonu çıkar. Çoğunluğu birbirine evren olarak bağlı değil ve kitlesi bu durumdan şikayetçi değil. Devam serileri gelsin yeter. Pekte evrene gerek yok. Sıkıldım evren adı altında her filmin aynı şeyi anlatmasından.

• DC çok doğru bir yolda. Joker ile bunu gösterdi ve devam ediyor. Böyle giderse Marvel yok olur. Bir DC fanı olarak şunu söyleyebilirim. Bu "dark" evrenler hoşuma gidiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Icefyre kullanıcısına yanıt
    Joker ve Batman de katılmıyorum.

Joker: Joaquin Phoneix veya Heath Ledger
    Batman: Christian Bale

• Marvel kolay kolay yok olmaz. Şu an milyar dolarlık bir varlık. Fazla iddialı oldu söylediğiniz.
  • Bu filmden umutluyum inşallah üzmez

• Elenya kullanıcısına yanıt
    Yo çok basit. Çocuk filmleri yaparlarsa Max 5 yıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCBD44718

Joker ve Batman de katılmıyorum.

Joker: Joaquin Phoneix veya Heath Ledger
    Batman: Christian Bale
    Christian Bale mi? en kötü Batman ve Bruce Wayne o adam. Nolan ın yaptığı harika film yüzünden Bale iyiymiş gibi görünüyor yoksa beş para etmez.

kız gibi dövüşen Batman mi olur? hele o garip konuşmasını saymıyorum bile..
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Nasıl en kotu batman ? IMDb top 10 de olan bir filme kötü diyebilmek sadece subjektif bir düşünce. Biz anyaya siz Konya'ya.

• Adam filme mi kötü demiş? Batman’in nasıl oynandığına, nasıl aktarıldığına demiş.

• Christian Bale başarılı bir oyuncu ama mükemmel bir batman portresi çizdiğini düşünmüyorum, Nolan eli değdiği için üçlemenin başarılı olduğunu düşünüyorum kıyaslamak tamamen mantıksız.

Pattinson da ileride en iyi oyunculardan biri olarak anılırsa şaşırmayın, lighthouse izleyip de kötü bir oyuncu olduğunu söyleyeni de görmedim.

Benim atmosferden ve oyuncu kadrosundan beklentim çok büyük.
    DC şuan doğru yolda gidiyor, marvel özentisi filmler çekmek yerine gerçekle yoğrulmuş karanlık filmler çekmeye devam etmeli...

• Fragmanı beğendim, evet sinema filminden çok dizi film gibi duruyor, gösterişli epik bir sahne yoktu ama 1989 yapımı Tim Burton filmide bu kıvamdaydı hatta 2005 yapımı Batman Begins de böyleydi, tek fark bu film o yapımların yanında biraz daha cılız olacakmış gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCBD44718

DC çok doğru bir yolda. Joker ile bunu gösterdi ve devam ediyor. Böyle giderse Marvel yok olur. Bir DC fanı olarak şunu söyleyebilirim. Bu "dark" evrenler hoşuma gidiyor.
    Marvel nasıl yok olacak ? Daha dizilere başlayacaklar asıl bundan sonrasını gösterecekler insanlara ? DC 'nin yolu falan maalesef yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsanelerölmezunutmayın

Dc, Marvel gibi evren bağlama olayını şu an yapmayı düşünmüyor zaten. Film güzelse izle geç. İlla marvel gibi yapmak zorunda değil. Batman in senelerce animasyon versiyonu çıkar. Çoğunluğu birbirine evren olarak bağlı değil ve kitlesi bu durumdan şikayetçi değil. Devam serileri gelsin yeter. Pekte evrene gerek yok. Sıkıldım evren adı altında her filmin aynı şeyi anlatmasından.

Alıntıları Göster
    Aslında düşünüyordu.Yani öyle başlanmıştı ama olmadı.Zaten aksi olamaz ki ? Bir film evreni yaratmaları çok mantıklı hatta şart.Nasıl olacak ayrı ayrı filmler seriler ? Shazam filminde bile gözümüze soktular detayları.
    Filmler gelsin izleriz ama izle -geç olmaz yani.

• Robert Pattison'nun Covid-19 testi pozitif çıkmış. Bundan dolayı çekimler durdurulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 3 Eylül 2020; 21:51:26 >
  • geçmiş olsun battison reyise. tenet'te de çok iyiydi bu arada
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.