Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film R rated olabilir diyorlar bilgisi olan var mı bu konuda?
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Aynen önceden böyle haberler dönmüştü fakat filmin çekimleri salgın yüzünden ertelenince gelen haberlerde kesildi doğal olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

aracı çok beğenmedim. hızlı ve öfkelideki toretto batman olmuş gibi charger'a çok benzetmişler. başrol biraz cılız diye iri yarı araç yapmak istememiş olabilirler ama biraz daha masculine bir araç olsa daha iyi olurdu. belki film çıkana kadar tasarımı değişir.

• Batmobil hiç olmamış neden böyle bir tasarım tercih ettiler çok merak ediyorum. Batmobilden daha çok modifiyeli yarış arabası olmuş.

İçimden bir ses Batman serisi yine beyazperdede sert bir düşüş yaşayacak diyor.
  • tarihin gelmiş geçmiş en ünlü sevilen çizgi karakterini batırıp sıvamasalar bari, hiç umutlu değilim tim burton çekse keşke filmleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

tarihin gelmiş geçmiş en ünlü sevilen çizgi karakterini batırıp sıvamasalar bari, hiç umutlu değilim tim burton çekse keşke filmleri
    Zaten batırılmışı var daha ne kadar batırabilirler ki? BvS JL....
  • quote:

tarihin gelmiş geçmiş en ünlü sevilen çizgi karakterini batırıp sıvamasalar bari, hiç umutlu değilim tim burton çekse keşke filmleri
    ben çok umutluyum ama kesinlikle tim burton'un dönmesi gerekiyor. batman returns kıvamında bir film çok iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

ben çok umutluyum ama kesinlikle tim burton'un dönmesi gerekiyor. batman returns kıvamında bir film çok iyi olurdu.

Alıntıları Göster
    yani çizgi serilerdeki atmosfere en yakın sinemaya uyarlayan tim burton oldu, şimdiki teknolojiyle hele harikalar yaratır... nolan ın üçlemeside çok ayrı bir başyapıt ama batman değilde daha sıradan gerçekçi süper kahraman filmleri olarak değerlendiriyorum ben onları
  • quote:

yani çizgi serilerdeki atmosfere en yakın sinemaya uyarlayan tim burton oldu, şimdiki teknolojiyle hele harikalar yaratır... nolan ın üçlemeside çok ayrı bir başyapıt ama batman değilde daha sıradan gerçekçi süper kahraman filmleri olarak değerlendiriyorum ben onları

Alıntıları Göster
    Gerçekten o zamana göre güzel filmler yaptı ki stüdyolarda çekildi o filmler hatırladığım kadarıyla. Atmosfer konusunda çok uyumlular birbirlerine. Returns'un o yılbaşı atmosferi çok güzeldi. Şimdi Reeves'in filmi de karanlık bir yapıda cadılar bayramı teması ile gelir belki, umudum o yönde. Ayrıca ben Darren Arronofsky'nin de Batman'ini görmek çok isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Zaten batırılmışı var daha ne kadar batırabilirler ki? BvS JL....

Alıntıları Göster
    Batman v Superman'deki Batman bu zamana kadarki tüm Batmanleri üst üste koyup tek yumrukta Allah'ına kavuşturur. Justice League filmi henüz çıkmadı 2021'de çıkacak hatırlatırım
  • evohan kullanıcısına yanıt
    mechatengu kullanıcısına yanıt
    Aynen Tim Burton'ın evreni çok güzeldi ama özellikle 2. Film çok karanlıktı kendisi çocuklar içinde film üretebilen birisi neden öylesine karanlık ve rahatsız edici penguen yaptı ki . Oyunlarda bile o kadar rahatsız olmuyordum Penguenden. Sırf karanlık olduğundan çocuklar izleyemiyor oyuncak satamıyoruz diyerek Tim çıkarılmıştı aradan sanırım. Sonra verdikleri de baya baya kötüydü.

@mechatengu
    Justice League çıktı fakat bu filmin 2 versiyonu var. Josh Whedon'un aceleyle çektiği ve Zack Snyder'ın kendisi çektiği. Yani biri daha çıkmadı ve Synder cut ile çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 9 Temmuz 2020; 8:8:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Aynen Tim Burton'ın evreni çok güzeldi ama özellikle 2. Film çok karanlıktı kendisi çocuklar içinde film üretebilen birisi neden öylesine karanlık ve rahatsız edici penguen yaptı ki . Oyunlarda bile o kadar rahatsız olmuyordum Penguenden. Sırf karanlık olduğundan çocuklar izleyemiyor oyuncak satamıyoruz diyerek Tim çıkarılmıştı aradan sanırım. Sonra verdikleri de baya baya kötüydü.

@mechatengu
    Justice League çıktı fakat bu filmin 2 versiyonu var. Josh Whedon'un aceleyle çektiği ve Zack Snyder'ın kendisi çektiği. Yani biri daha çıkmadı ve Synder cut ile çıkacak.
    Tamam da ben JL kötü film dediğimde ne anlıyorsun? Çıkmış olanı çıkacak olanı mı? Ben JL kötü film diyorum adam daha JL çıkmadı diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechatengu -- 9 Temmuz 2020; 8:40:41 >

• Acaba green lantern de görecek miyiz?
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Yumruğa ihtiyacı yok ki bir tane füze gönderir yeter. Ne de olsa adam önüne geleni öldürüyor.

Ayrıca Christian Bale ile Ben Affleck arasında karşılaştıralamayacak kadar oyuncu farklılığı var. Bence Micheal Keaton bile Ben Affleck'ten çok daha iyiydi. Ben Affleck kötü oyuncu değil ama yani bu adamlar kadar değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 10 Temmuz 2020; 10:28:39 >
  • quote:

Yumruğa ihtiyacı yok ki bir tane füze gönderir yeter. Ne de olsa adam önüne geleni öldürüyor.

Ayrıca Christian Bale ile Ben Affleck arasında karşılaştıralamayacak kadar oyuncu farklılığı var. Bence Micheal Keaton bile Ben Affleck'ten çok daha iyiydi. Ben Affleck kötü oyuncu değil ama yani bu adamlar kadar değil.
    Bunu yaklaşık 350 kere anlatmışımdır ama hala ya anlamayan ya da anlamak istemeyen arkadaşlar var. Zack Snyder Ben Affleck'i rastgele ya da öylesine role almadı kafasında yaratmak istediği Batman Frank Miller'ın çizgi romanındaki Batman'di.Eğer The Dark Knight Returns çizgi romanını okuduysanız ya da izlediyseniz aradaki birçok benzerliği farkedeceksiniz. Robin'in ölümü ve yılların getirdiği bir bıkkınlık var, suçlulara karşı tahammülü yok artık. Eğer Batman v Superman'i izlediyseniz Batman'in psikolojik olarak ne kadar kötü durumda olduğunu görürsünüz rüyalar, halüsinasyonlar vs.
    The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Şu sahne de filmde bulunuyor.

Ayrıca Bale Batman'i bile öldürüyor o öldürmedi mi sanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 10 Temmuz 2020; 11:25:51 >

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Ben Ben Affleck'i ÇR'lerde ve diğer filmlerde ki Bruce Wayne olarak göremedim. Daha çok Grim Knight'taki Bruce Wayne gibi. Filmde kendisi de diyor biz suçlularız diye. Süper kahraman olan bir hali yok. Punisher, Rorschach gibi bir karakter yapılmış. Yani anti-hero olmuş.

İlk sahne nedir öyle.

Nolan da bu işte biraz mıçtı ama en azından batfleck gibi pahalı oyuncaklarıyla ve jetiyle milleti kurşuna boğmadı. League of Assassins ve Rash Al Ghul olayı çok saçma. Çizgi romanlarda ne olursa olsun öldürmedi adamı. Burada da direk olarak öldürmüyor. Edit:Özür dilerim TDKR 'daki jet sahnesini kaçırmışım. Baya baya öldürmüş orada da.

Evrende gidilen değişiklik hoşuma gitmedi. Evet bende batman neden öldürmüyor,neden önüne gelen herkesi kurtarıyor diye düşünüyorum ama Batman'i özel yapan bir olay bu. Aşmadığı bir çizgi var. Onu aşarsa Jokerden farkı kalmaz. Yani bu bildiğimiz batman falan değil daha çok Zack Snyder'ın kendi vizyonuyla kurduğu batman. Dark Knight Returns'taki bunalıma giren batmanle de bence sırf bu yüzden hiç alakası yok. Batman ne olursa olsun Jokeri bile öldürmedi. Joker Batman'in direk olarak karşıtı yeri geldi milyonlarca insanın ölümüne sebep oldu.
    Çizgi roman hayranları gibi karakterimi mahvettiler diye ağlamıyorum. Sadece Batman'ın olayının bu olduğunu söylüyorum. Adamın felsefesi bu yani. Yani bizim bu olayı tartışmamız bile karaktere bunun ne kadar işlediğini gösteriyor. Ama tabi bu illa hepsinde aynı şekilde olacak diye bir kural yok. Burton da "öldürdü" Nolanda. Bunda da direk kurşunlara boğdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 10 Temmuz 2020; 15:35:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ben Ben Affleck'i ÇR'lerde ve diğer filmlerde ki Bruce Wayne olarak göremedim. Daha çok Grim Knight'taki Bruce Wayne gibi. Filmde kendisi de diyor biz suçlularız diye. Süper kahraman olan bir hali yok. Punisher, Rorschach gibi bir karakter yapılmış. Yani anti-hero olmuş.

İlk sahne nedir öyle.

Nolan da bu işte biraz mıçtı ama en azından batfleck gibi pahalı oyuncaklarıyla ve jetiyle milleti kurşuna boğmadı. League of Assassins ve Rash Al Ghul olayı çok saçma. Çizgi romanlarda ne olursa olsun öldürmedi adamı. Burada da direk olarak öldürmüyor. Edit:Özür dilerim TDKR 'daki jet sahnesini kaçırmışım. Baya baya öldürmüş orada da.

Evrende gidilen değişiklik hoşuma gitmedi. Evet bende batman neden öldürmüyor,neden önüne gelen herkesi kurtarıyor diye düşünüyorum ama Batman'i özel yapan bir olay bu. Aşmadığı bir çizgi var. Onu aşarsa Jokerden farkı kalmaz. Yani bu bildiğimiz batman falan değil daha çok Zack Snyder'ın kendi vizyonuyla kurduğu batman. Dark Knight Returns'taki bunalıma giren batmanle de bence sırf bu yüzden hiç alakası yok. Batman ne olursa olsun Jokeri bile öldürmedi. Joker Batman'in direk olarak karşıtı yeri geldi milyonlarca insanın ölümüne sebep oldu.
    Çizgi roman hayranları gibi karakterimi mahvettiler diye ağlamıyorum. Sadece Batman'ın olayının bu olduğunu söylüyorum. Adamın felsefesi bu yani. Yani bizim bu olayı tartışmamız bile karaktere bunun ne kadar işlediğini gösteriyor. Ama tabi bu illa hepsinde aynı şekilde olacak diye bir kural yok. Burton da "öldürdü" Nolanda. Bunda da direk kurşunlara boğdu.
    Filmde biz de suçlular gibiyiz derken illegal olduğu için polisler açısından diyor yanlış anlaşılmasın.Kesinlikle doğru söylüyorsun bu arada ama öyle bir Batman görebilir miyiz emin değilim belki Matt Reeves yapar bunu.Dediğin milyonlarca kişinin öldüğü olay Injustice serisi sanırım eğer oysa oradaki Batman gerçekten sinir bozucu ya, yani sanki Joker'a aşık ve ölürse bunalıma girecek gibi.Bir de zevk meselesi sanırım ya Batman'in Martha'yı kurtardığı sahne benim için paha biçilemez bir sahne mesela ve hiçbir Batman bu zevki veremedi ve veremeyecek gibi belki Zack Snyder'in Justice League filminde yine Affleck aşabilir bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Filmde biz de suçlular gibiyiz derken illegal olduğu için polisler açısından diyor yanlış anlaşılmasın.Kesinlikle doğru söylüyorsun bu arada ama öyle bir Batman görebilir miyiz emin değilim belki Matt Reeves yapar bunu.Dediğin milyonlarca kişinin öldüğü olay Injustice serisi sanırım eğer oysa oradaki Batman gerçekten sinir bozucu ya, yani sanki Joker'a aşık ve ölürse bunalıma girecek gibi.Bir de zevk meselesi sanırım ya Batman'in Martha'yı kurtardığı sahne benim için paha biçilemez bir sahne mesela ve hiçbir Batman bu zevki veremedi ve veremeyecek gibi belki Zack Snyder'in Justice League filminde yine Affleck aşabilir bunu.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Batman v Superman'deki Batman bu zamana kadarki tüm Batmanleri üst üste koyup tek yumrukta Allah'ına kavuşturur. Justice League filmi henüz çıkmadı 2021'de çıkacak hatırlatırım

Alıntıları Göster
    ben afleck gerçek batmandir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 22 Ağustos 2020; 17:47:26 >
  • filmden anlayan adam: kurgusu ve senaroysu güzel, karakterleri beğendim 10

zack fanı:batman çizgi romandaki gibi gaslı 10

pattinsoncuğum bale sonrasında gelip gözleri yakan batman portresini silecek merak etmeyin
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.