Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala Ben Affleck Batman'ine kötü diyen arkadaşlarımızı görüyorum. Herkes tek seferde anlayacak diye bişey yok anlama sorunu olan kardeşlerimiz için bir kere daha burada belgelerle sizlere göstereceğim.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Bakın Batman v Superman'de gördüğümüz Batman Frank Miller'ın The Dark Knight Returns çizgi romanından esinlenilmiş bir Batman'dir.Bu çizgi romanda Batman belli bir yaşa gelmiş, Robin(Jason Todd)'in ölümünü görmüş ve artık suçlularla savaşmaktan bıkmış bir Batman'dir.O yüzden filmde neden böyle bir Batman vardı, Batman öldürür mü gibi iqsuzca şeyler yazmayın lütfen komik duruma düşüyorsunuz.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë KravitzThe Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Ben Affleck Batman'i sinemaya uyarlanmış en iyi Batman'dir.(Justice League filmini tartışma dışı tutuyorum çünkü o film Zack Snyder tarafından değil Joss Whedon tarafından çekildi.)
    Öyle Christian Bale Batman'i gibi üflesen uçacak kalıpta biri değil gördüğünüz gibi.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë KravitzThe Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Çizgi romandan esinlenilen Superman'e karşı yaptığı özel zırhı birebir aynı.

Şu Batman'e bakar mısınız karşınızda görseniz ürkersiniz. Filmde kadınları kurtardığı bir sahnede kurtarmasına rağmen kadınlar ondan korkuyordu.

Evet biraz da en iyi(!) Christian Bale Batman'ine bakalım.

Evet kostüm adeta bir cosplay gibi

Boş duran Ben Affleck kostümü içinde Bale olan kostümden daha şekil duruyor fdömdfmödfmdöfsmsödfmdfsömöfds

Neyse keşke daha çok görebilseydik Ben Affleck'i 1 film bile olsa onun Batman'ini izlemek muhteşemdi böylesinin bir daha geleceğini sanmıyorum ama umarım yanıltırlar.

Son olarak şu 4 dakikalık Warehouse sahnesi bu zamana kadar gelmiş tüm Batman filmlerinden daha kaliteli umarım izlemeyen kalmamıştır.

• ben affleck tam bir batmandi arkadaşlar o kadar batmandi ki 50 kilo adama rolü kaptırdı zuhahahafh
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Duygularımıza tercüman olmuşsun üstad.. ahh ahh daha gelmez böyle bir Batman..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

ben affleck tam bir batmandi arkadaşlar o kadar batmandi ki 50 kilo adama rolü kaptırdı zuhahahafh
    Gülüyoruz beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Ben Affleck - Bruce Wayne/Batman
    Jeremy Irons - Alfred Pennyworth
    JK Simmons - Commissioner Gordon
    Jared Leto - The Joker
    Margot Robbie - Harley Quinn
    Will Smith - Deadshot
    Joe Manganiello - Deathstroke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

ben affleck tam bir batmandi arkadaşlar o kadar batmandi ki 50 kilo adama rolü kaptırdı zuhahahafh
    kaptırdı mı ? yahu adam rolü bıraktı.
  • Andy Serkis yeni Batman filminin öncekilere göre daha karanlık bir yapım olduğunu söyledi

• hasomen kullanıcısına yanıt
    E inşallah...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    BvS deki gibi karanlık ve kasvetli bir atmosfer bizi bekliyor anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 10 Mayıs 2020; 14:21:51 >
  • Biri artık şu Batman'in dedektiflik yönünü işleyebilir mi?
    Ben artık Arkham oyunu gibi film istiyorum.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile of Joker -- 12 Mayıs 2020; 2:14:2 >
  • 1 sene kaldı
  • Batman kostumu yillar icinde dahada kotuye gittiği kanaatindeyim 89 92 ve 2005 2012 arasi en iyi kostumler

• The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

• Kara şimşek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wayne holding hisseleri yerlerde galiba. Arabaya bak. Cem Yilmaz’in opet reklami arabasina benziyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şeymi istiyorum ? Bir gün şöyle bir batman görürüz umarım.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Bence mevcut kostüm çok kötü değil(Fan tasarımı bu arada). Özellikle Batman First Year gibiyse muhtemelen diğer filmlerde değişmiş bir kostüm görebiliriz. Gösterdiğiniz kostümün belirli hatları mevcut kostümde de mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Hala Ben Affleck Batman'ine kötü diyen arkadaşlarımızı görüyorum. Herkes tek seferde anlayacak diye bişey yok anlama sorunu olan kardeşlerimiz için bir kere daha burada belgelerle sizlere göstereceğim.

Bakın Batman v Superman'de gördüğümüz Batman Frank Miller'ın The Dark Knight Returns çizgi romanından esinlenilmiş bir Batman'dir.Bu çizgi romanda Batman belli bir yaşa gelmiş, Robin(Jason Todd)'in ölümünü görmüş ve artık suçlularla savaşmaktan bıkmış bir Batman'dir.O yüzden filmde neden böyle bir Batman vardı, Batman öldürür mü gibi iqsuzca şeyler yazmayın lütfen komik duruma düşüyorsunuz.

Ben Affleck Batman'i sinemaya uyarlanmış en iyi Batman'dir.(Justice League filmini tartışma dışı tutuyorum çünkü o film Zack Snyder tarafından değil Joss Whedon tarafından çekildi.)
    Öyle Christian Bale Batman'i gibi üflesen uçacak kalıpta biri değil gördüğünüz gibi.

Çizgi romandan esinlenilen Superman'e karşı yaptığı özel zırhı birebir aynı.

Şu Batman'e bakar mısınız karşınızda görseniz ürkersiniz. Filmde kadınları kurtardığı bir sahnede kurtarmasına rağmen kadınlar ondan korkuyordu.

Evet biraz da en iyi(!) Christian Bale Batman'ine bakalım.

Evet kostüm adeta bir cosplay gibi

Boş duran Ben Affleck kostümü içinde Bale olan kostümden daha şekil duruyor fdömdfmödfmdöfsmsödfmdfsömöfds

Neyse keşke daha çok görebilseydik Ben Affleck'i 1 film bile olsa onun Batman'ini izlemek muhteşemdi böylesinin bir daha geleceğini sanmıyorum ama umarım yanıltırlar.

Son olarak şu 4 dakikalık Warehouse sahnesi bu zamana kadar gelmiş tüm Batman filmlerinden daha kaliteli umarım izlemeyen kalmamıştır.
    Boşver hocam anlatamazsın bunlara.

Ben affleck ilk seçildiğinde Bale'den başkasını batman görmek istemiyorum demiştim ama Ben Affleck öyle oynadı, senaryo o kadar güzeldi ki hayran kaldım kendsine ama bıraktı maalesef.

• IraArel kullanıcısına yanıt
    Hocam yine aynısını demeyin sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Hocam yine aynısını demeyin sonra.
    Zannetmem :)
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.