Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Zırhın göğüs kısmı ve logosu güzel olmuş. Logo kısmındaki metal için ailesini öldüren silah deniyor gerçekse güzel bir detay olur. Maske şu anlık kötü duruyor bir de kulak kısmını görmek lazım ama maske dışında kostüm güzel.
  • Pattison'a karşı ön yargılıydım fakat The Lighthouse'u izledikten sonra olabilir dedim.

• Nereden nereye...
    Umarım bu yayınlanan fotoğraftaki kostüm bir geçiş kostümüdür. BvS' deki Batman güzeldi ama filmin kendisi öyle değildi. Umarım bu seferde güzel bir film ama çöp bir Batman görmeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 15 Şubat 2020; 23:31:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarık-16

Nereden nereye...
    Umarım bu yayınlanan fotoğraftaki kostüm bir geçiş kostümüdür. BvS' deki Batman güzeldi ama filmin kendisi öyle değildi. Umarım bu seferde güzel bir film ama çöp bir Batman görmeyiz.
    Bu fotoğrafın adı "Perfect Batman" ve gerçektende öyle. Kusursuz bir batman fotoğrafı. Zack Snyder bunu Ben Affleck'in "Batman için yeterli değilim" dediği için onu motive etmek için "Perfect Batman" adı altında paylaşıyor. Bu temayı bir daha yakalayabileceklerini sanmıyorum. WB ve DC çok şey kaybetti. Normalde karanlık, dramatik, yıkık Batman temalı bir film olması gerekiyor fakat Ben Affleck projeyi bırakması üzerine senaryoyuda komple değiştirdiler. Yönetmene bakarsak yine karanlık ama saçma/gereksiz bir aksiyon bizi bekliyor olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 17 Şubat 2020; 9:10:40 >
  • Mortus kullanıcısına yanıt
    tam tersine Blade Runner tarzı noir bir film olacak yeni Batman yapımı. Zaten Batman filminin arkasında ki ekibin daha önce bulunduğu projelere bakarsanız hep kaliteli yapımlarda yer aldıklarını çoğunun Oscar ı bulunduğunu görürsünüz. Oldukça sağlam hikayeli karanlık tonda bir filme hazır olalım şimdiden. Tabi Nolan yapımlarını yakalayabilecek mi kalite olarak onu zaman gösterecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 17 Şubat 2020; 10:11:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

tam tersine Blade Runner tarzı noir bir film olacak yeni Batman yapımı. Zaten Batman filminin arkasında ki ekibin daha önce bulunduğu projelere bakarsanız hep kaliteli yapımlarda yer aldıklarını çoğunun Oscar ı bulunduğunu görürsünüz. Oldukça sağlam hikayeli karanlık tonda bir filme hazır olalım şimdiden. Tabi Nolan yapımlarını yakalayabilecek mi kalite olarak onu zaman gösterecek
    Hocam dediğiniz gibi olursa tadından yenmez. Retro, logarlardan dumanların yükseldiği karanlık, puslu bir Gotham City ve Watchmen karanlıklığı bekliyorum.
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    Daha çok terminatörü anımsattı burada bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fan yapımı. Müthiş olmuş.

• Çok iyi gözüküyor be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Fan yapımı. Müthiş olmuş.

Fan yapımı kostümler orjinallerinden daha güzel oluyor zaten ilginçtir :d
    Umarım maskenin kulak kısmı Bale'ın maskesindeki kadar uzun olmaz Affleck ayarında olur, fotodaki tam ayarında bence.
  • Setten fotoğraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 21 Şubat 2020; 20:26:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Setten fotoğraf

Şuana kadar hep savundum gelen fotoları da bu nedir aga baya kötü gözüküyor kostüm.

Pattinson'da ben affleck'e benziyor sanki?
  • Bence robert tan iyi bi bruce wayne, kötü bi batman olacak. Severim kendisini iyi bi oyuncu ama fikrim bu yönde. İnşallah yanılırım.

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Dublör bu hocam, Pattinson değil.

• kostüm toplama duruyor bu da spiderman de olduğu gibi geçici bi kostüm yapmış hissi veriyor film için de bu kostüm değişecektir şu hali bile güzel olmuş
  • Batman logosu berbat, kostüm idare eder, maske resmen çöp

Benim görüşüm böyle, oyunculuğu daha da önemli
  • Mortus kullanıcısına yanıt
    Perfect Batman değil bu "Sad Batman" Perfect Batman yazınca görsellerde çıkmıyor.

https://knowyourmeme.com/memes/sad-batman

• Teddy Death 1 kullanıcısına yanıt
    Her filmde aynı şekilde birbirini kandırıyor fanlar. Geçici kostüm olsa asıl kostümü gösterirlerdi testte. İlk TASM'da da bu güreş kostümü dediler film boyunca tek kostüm kullandı adam. Trailerlarda anlaşılır.

• hasomen kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geliyor. Artı olarak Affleck gibi 20 kişiyi döven Batman beklemesin kimse. Bence Bale'ın Batman'i gibi daha normal-güçsüz bir adam yapacaklar.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.