Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi Batman di Ben Affleck fakat kaprisinden geçilmiyordu iyi oldu.Kaç tane ayrılacağım,ayrılabilirim haberini ve röportajını okumuştur insanlar bunun.DC sinematik evreninin esas adamı Henry Cavill dır kötü gidişatta hep canlandırdığı karakterin arkasında duran biri ve yeni solo filmi en çok hakeden isim.
  • Kötü haber gerçekten çok yakışıyordu bu role
  • Anlık

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawhiet

Çok iyi Batman di Ben Affleck fakat kaprisinden geçilmiyordu iyi oldu.Kaç tane ayrılacağım,ayrılabilirim haberini ve röportajını okumuştur insanlar bunun.DC sinematik evreninin esas adamı Henry Cavill dır kötü gidişatta hep canlandırdığı karakterin arkasında duran biri ve yeni solo filmi en çok hakeden isim.
    +1

Belkide olası bir batman filmini engellemiştir ben affleck. tamam rolüne yakışıyordu ama sansasyonel haberlerdende geçilmiyordu. Christian Bale 3 batman filminde oynamış, hepsinde efsane yazmış. en ufak bir pürüz çıkartmamıştı. gel oyna deseler 4. sünde bile oynardı.

ayrıca JL bluray extralarında ben affleck hariç bütün kadronun rolüne çalışmalarını gösteriyordu. sadece o yoktu. batman olmak kondisyonlu bir vücut ister. boy pos vardı ama her gün 2 saat çalışmak yemedi herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawhiet

Çok iyi Batman di Ben Affleck fakat kaprisinden geçilmiyordu iyi oldu.Kaç tane ayrılacağım,ayrılabilirim haberini ve röportajını okumuştur insanlar bunun.DC sinematik evreninin esas adamı Henry Cavill dır kötü gidişatta hep canlandırdığı karakterin arkasında duran biri ve yeni solo filmi en çok hakeden isim.
    Henry Cavill'e yazık ediyorlar. Adam canlandırdığı karakterin hayranı. 2 sene de bir Superman filmi çekmeleri gerekirken, saçma sapan şeyler yapıyorlar.
  • Psikolojisi bozuk alkolik bir adam role yakıştı diye kaprislerini çekecek halimiz yok. Güle güle Affleck, Batman'i oynayacak oyuncu çok. Eskiden her filmde yeni aktör oluyordu zaten. Kilmer, Clooney gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Ben Affleck gelmiş geçmiş en iyi Batman di bana göre. Rolü bırakması çok kötü oldu, umarım yeni gelecek aktör Aflleck i aratmaz.
    Affleck i görmeden önce en iyi Batman Bale diyordum ama Affleck iki filmde de süperdi.
    Ama belli ki salak wb işin içine etti yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 1 Şubat 2019; 12:52:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Barnes biraz vücut yaparsa Zachary Levi misali, bence güzel seçim olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Afleck’in kapris haberlerini bir ben mi kaçırdım şu haberleri atın da biz de görelim. Neye göre adamı eleştiriyorsunuz? Ortada hep muğlak haberler dolaşıyordu sorunun Ben tarafında olduğunu nasıl çıkartıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafa karıştıran nokta şu, tamam hepimiz Reeves'in genç bir Batman istediğini biliyoruz. Bu film Batman'in gençliğinde geçecek dolasıyla yaşı gereği Affleck'in oynamaması mantıklı ama JL 2'de Batman'i kim oynayacak? Tekrar Affleck'i mi göreceğiz yoksa burada gençliğini oynayan aktör mü olacak yoksa bambaşka birisi mi? WB manyak etti evreni
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Risen_

Kafa karıştıran nokta şu, tamam hepimiz Reeves'in genç bir Batman istediğini biliyoruz. Bu film Batman'in gençliğinde geçecek dolasıyla yaşı gereği Affleck'in oynamaması mantıklı ama JL 2'de Batman'i kim oynayacak? Tekrar Affleck'i mi göreceğiz yoksa burada gençliğini oynayan aktör mü olacak yoksa bambaşka birisi mi? WB manyak etti evreni
    Justice League filminin başarısızlığı ile rafa kalktı devam filmleri. WB artık solo filmlere odaklanıyor. Ve Ben Affleck artık bir daha Batman olmayacak. The Batman'in hangi evrende olacağı belli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Risen_

Kafa karıştıran nokta şu, tamam hepimiz Reeves'in genç bir Batman istediğini biliyoruz. Bu film Batman'in gençliğinde geçecek dolasıyla yaşı gereği Affleck'in oynamaması mantıklı ama JL 2'de Batman'i kim oynayacak? Tekrar Affleck'i mi göreceğiz yoksa burada gençliğini oynayan aktör mü olacak yoksa bambaşka birisi mi? WB manyak etti evreni
    Uzun bir süre JL filmi çekilmeyecek. Bol bol solo film izleyeceğiz. Filmler aynı evrende geçse de, birbiriyle bağlantılı olmayacak. Her seri kendi içinde bir bütün olacak. Mantıklı olanda bu. Önce Flash, Batman, Green Lantern, MoS 2 gibi filmler bir çıksın, JL2’ye de sıra gelir. Umarım başarısız oldukları filmleri yok sayarlar.

• Ben Affleck gibi çok iyi bi Batman nasıl bu şekilde harcandı halâ aklım almıyor.
  • Jl 2 kalkmaz. Oyuncular yaslanmadan devamı çekilmeli . Bı oyuncu gitti diye tüm evren mahvolamaz. 2 de green lantern ile Shazam da katılacaktı .

• jake gyllenhaal gelsin on numara batman olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buna en iyi batman diyolardı dime
  • Beyaz perdenin şüphesiz en iyi Batman'iydi..

• Harbi Ben Barnes'ta uyar. Birazcık vücut kasması gerekiyor. :D :D
  • Steroid kullanması lazım kısa sürede vucut yapması imkansız bildiğim kadarıyla Ben affleck spor yapıyordu ve alt yapısı vardı o yüzden kısa sürede sadece hacim yaptı. Christian bale makinist filminde çok zayıflamıştı daha sonra yeni batman filmi için steroid kullandı yeniden hacim kazandı.

Kimi seçecekler bilmiyorum ama çok kaslı değil o kostümün içinde kendisini belli etmesi lazım çünkü bazen üstlerini çıkartıyorlar falan.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.