Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmayacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Bu filmde olacak demek mi?
    Sadece credits'te ismi geçecek, o kadar. Örneğin Zack Snyder'in ismi de Wonder Woman'da yapımcı olarak yazılmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam bizi iplemiyor herhalde hiç mi görmüyor bu fanlar ne halde
  • Arkadaş tek taraflı olsa anlarım isteğinizi de olay Affleck‘te bitmiyor ki. Wb/dc devam edeceğiz dese Affleck ben oynamıyorum demez. Top wb/dc’de burada Affleck ne açıklama yapsın. Çapsız wb/dc vizyonsuz ve dengesiz hareketlerden vazgeçemiyor. Yeni yönetici başkan vs geliyor da değişen birşey olmuyor çok ilginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ray Fisher kim de rolü bırakıyor ya? Adam hayatının rolünü kapmış, kapısında yatar her gün.
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle senin çapın ne ki rolü bırakıyorsun o rol için millet sırada bekliyor. En büyük firmalardan biriyle çalışıyorsun.
  • ana kötü için penguen söylentileri sıklaşıyor..
  • Biz Ben Affleck'ten yeniden Batman olmasını beklerken adam Bruce Wayne olmuş 22'lik çıtırla birlikte .

Yemek sifariş ederken kameralara yakalanmış ikili, Affleck yine çok ciddi ve sinirli gibi:
    VİDEO LİNK

• Film çıkana kadar şu konuya mesaj atılmasın her yukarıda gördüğümde bir umut iyi bir şey olmuştur diye girmekten ciğerim soldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Film çıkana kadar şu konuya mesaj atılmasın her yukarıda gördüğümde bir umut iyi bir şey olmuştur diye girmekten ciğerim soldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Hedef 2023

• Filmin senaryosu sonunda tamamlanıp WB ye teslim edilmiş. Yakında filmde kimin Batman i oynayacağı da belli olur umarım
  • Diyecek bir şey yok ben şok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Filmin senaryosu sonunda tamamlanıp WB ye teslim edilmiş. Yakında filmde kimin Batman i oynayacağı da belli olur umarım
    Ben Affleck bana göre şu ana kadarki en iyi Batman umarım onla devam ederler.
    Aksi taktirde yeni Batman'i evrene nasıl sokacaklar mantıklı bir şey olması gerek bunun için.
    Eğer Ben olmayacak başka biri olacaksa da Jon Hamm benim favorim ama Matt daha genç birini arıyor sanırım, bakalım merakla bekliyoruz.
  • Jon Hamm Batman olmak isterim demiş.

Affleck gidecekse kendisinden epey umutluyum açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Ben Affleck bana göre şu ana kadarki en iyi Batman umarım onla devam ederler.
    Aksi taktirde yeni Batman'i evrene nasıl sokacaklar mantıklı bir şey olması gerek bunun için.
    Eğer Ben olmayacak başka biri olacaksa da Jon Hamm benim favorim ama Matt daha genç birini arıyor sanırım, bakalım merakla bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    Flashpoint'i erkene çekip evreni sıfırlayabilirler.Ya da sadece Batman'i.

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Olabilir
  • Batman'i de siyahi yapsınlar. Seri Elba getir kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Jon Hamm Batman olmak isterim demiş.

Affleck gidecekse kendisinden epey umutluyum açıkcası.
    Affleck gerçekten çok yakışıyor bu role bence yeri zor dolar ondan sonra.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.