Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sage Djavul

DC, solo filmlerde iyi iş çıkarıyor. Kahramanları biraraya topladığı filmlerde senaryonun temeli olmadığı için mıçıp bırakıyor. Açıklaması gereken tonla şeyi bir filmde açıklamaya çalışma hastalığı işi moka sardırıyor.

Bir solo film olarak superman ile wonder woman i gorduk hatirladigim kadariyla. Wonder woman kadar rezil bir super kahraman filmi daha once izlemedim. Man of steel iyiydi ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vespucci kullanıcısına yanıt
    Wonder Woman öyle rezil bir film değildi, gömdün valla. Zevkler farklı tabi birşey diyemem. MoS tadında ve kalitesinde bir solo Batman filmi potansiyelleri var. Senaryoda daha rahat hareket edeceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Jake ile Matt Reeves'in çekeceği film The Dark Knight kalitesinde olur boşa saçmalamayın itici falan diye.

Jake iticiyse Bale ne acaba?

Saçmalamayın derken bile saçmalamışsın

Birader sen şirin gözükmek için DC konularına boşa yazma. Git Marvel konularında paşa paşa laf çak DC filmlerine. Senin kalibrende değil bunlar anlamazsın.

Matt Reeves ve Jake Gyllenhall'un işlerini takip etsen o mesajı boşa yazmadığımı bilirdin.

hangi konuya yazacağımı sana soracak değilim, marvel kötü iş yapar ki yapınca ona da lafını çakıyoruz.

Bir iyi yönetmenin ve bir iyi oyuncunun aynı projede olması, o projenin müthiş olacağını garanti etmiyor.

Ayrıca Jake bana göre itici bir adam şahsi görüşüm, beğenirsin beğenmezsin rolde iyi durabilir ama genel olarak itici buluyorum. Gadot'da kurtaramaz dedim rolü kurtardı sonra paşa paşa çıkıp yanılmışızda demesini bildim. Aynı şey olursa yine söyleriz ama şuan ki görüşüm bir "sinema izleyicisi" olarak olumsuz.

Ayrıca çr'ye yakın bir film gelirse sinematik olarak asla The Dark Knight seviyesini yakalamayı bırak yanına yaklaşamaz ki böyle bi rekabete girerlerse kendileri kaybeder. Arkham oyunlarında ki gibi bir tarz izlenmeli.

Kalibre lafı yapacağına önce biraz söylemlerine dikkat et neredeyse 10 senelik MCU'nun Civil War'ı BvS'nin gişe olarak altında kalır diye yorum yapan ben değilim :)

Birader yazdığına cevap istemiyorsan benim attığım postla maytap geçme. Ota boka saçma saçma cevap yazmak zorunda değilsin. Bu kadar basit.

Ben BvS'nin gişesi iyi olur dedim ayrıca kendi düşüncemdir(hani seninde kendi düşüncen ya bak üstte yazmışsın), aynı şeyi uyuz uyuz ısıtıp önüme koymaktan bıkmadınız. Çok da umurumdu açıkçası gene boş boş konuşmaya devam et sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin -- 11 Aralık 2017; 14:47:32 >
  • Şu karizmada ki Bruce Wayne’i bitirdiler ya helal olsun,tamam JL de ağırlıgını koyamadı düşük kaldı ama gitte BvS de ki haline bak Bruce Wayne in gerçek dünyada ki hali adam

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

• bu filmin çıkış tarihi 2020 leri bulur o zaman daha batman belli değil.
  • Pers Prensi daha iyiydi southpawda daha çok zayıfladı define oldu. Batman için hacim gerekiyor o altyapı onda var tabi bırakmadıysa rahat hacim alır 5-6000 kalori günde alırsa belki küre bile girer.
  • BvS'de Ben Affleck'in adı geçerken herkes nasıl sinirlenmişti,olmaz falan diyordu hele de o çene muhabbeti ile ne dalgalar geçildi.
    Şimdi bakın bir de.Ahan da Bruce Wayne ve Batman böyle olur diye yapıştırdı laf söyleyenlere.O yüzden konuşulan isimleri bu kadar çok gömmeyin belki de Batfleck ten bile iyi olabilir.
  • Jake önceden itici gelirdi ama Nocturnal Animalsda bütün duyguları hissettirdi oyunculuğuyla

Bruce Wayne ve Batmanin ağırlığını kaldırabileceğini düşünüyorum

• Ben ben affleck’in rolü bıraktığına inanmıyorum, söylenti olduğu da eklenmiş haberin sonuna.

• https://twitter.com/wannartcom/status/940306450110332928
    Linkteki bilgi doğruysa Affleck devam etmeyecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 11 Aralık 2017; 22:47:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh olsun.Ulan bu dceu'un batışını izlemek ne büyük bir keyif Animasyon izleyin siz karanlık evrenciler ahahaha
  • K.J kullanıcısına yanıt
    Disney alacak dc yi sonra evrenler çarpışması izleyeceğiz

• Zack de kovulmuş.Bu gidişle Marvel 2 kere daha tur bindirecek.İnfinty sonrası Adam Warlock ile bir seri daha çekerler o da biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Zack de kovulmuş.Bu gidişle Marvel 2 kere daha tur bindirecek.İnfinty sonrası Adam Warlock ile bir seri daha çekerler o da biter

Ergen falan mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

quote:

Zack de kovulmuş.Bu gidişle Marvel 2 kere daha tur bindirecek.İnfinty sonrası Adam Warlock ile bir seri daha çekerler o da biter

Ergen falan mısın

Ne alaka ? Ergenim evet.Hatta daha girmedim 14 yaşındayım !
    Töbe ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 12 Aralık 2017; 16:58:50 >
  • Kötü stüdyo politakaları yüzünden koskaca DC'nin düştüğü hallere bak ya.
    O kadar çok harcanan şey var ki şu sinematik evrende yazmakla bitmez.
  • Olan oldu artık, gelecek çöp filmler de belirlendi zaten.Onlar çıktıktan sonra acilen bu adamların elinden kurtarılmalı evren.

Tüm karakterler de yeni oyunculara emanet edildikten sonra solo filmler gelmeli.

2020 gibi başlar tabii yapılanma süreci.O zamana kadar umudu kesmek lazım bu evrenden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile of Joker

Kötü stüdyo politakaları yüzünden koskaca DC'nin düştüğü hallere bak ya.
    O kadar çok harcanan şey var ki şu sinematik evrende yazmakla bitmez.

Aynen.Yazık oluyor valla.O kadar potansiyel var ki.Hem çok geciktiler hem çok yanlış yaptılar.JL filmine geçiş süreçleri bile eksik ve hatalıydı.
  • Gecikme falan diye bişey yok sinema her zaman var olacak bişey bunlar yangından mal kaçırır gibi başlattılar evreni.

Bırak marvel kendi işine baksın sende karakterlerini yavaş yavaş sinema seyircisine tanıt filmlerle.

Marvel'ın Iron Man hariç ilk filmleri orta halli filmlerdi ama bugün marvel'ın geldiği konum ortada.

Karakterlerin zaten özgün sinemaya göre uyarla törpüle ver filmleri teker teker abuk subuk işlere girdiler.

Şu filmden çok ümidim vardı ama onunda içine ettiler Affleck DCEU'nun geleceğine güvense eminim devam ederdi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

quote:

Ergen falan mısın

Ne alaka ? Ergenim evet.Hatta daha girmedim 14 yaşındayım !
    Töbe ya..

Belli zaten

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.