Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Henüz kesin bir şey yok. Ben Affleck bu açıklamaları yapıp ardından sanki hiç yapmamış gibi devam da edebilir kendisi daha önce de bu rolü çok sevdiği ve bırakmayacağı açıklamaları da yapmış birisi.

Umarım devam eder çok yakıştırıyorum role bırakırsa üzülürüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

JL 2'de Darkseid olacağını sanmıyorum.

Olmasın da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

JL 2'de Darkseid olacağını sanmıyorum.

Olmasında zaten ya. Şakalarla, esprilerle, güle oynaya yenerler Darkseid'i maazallah..
  • JL 2'de büyük ihtimalle JL vs Legion of Doom olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

JL 2'de büyük ihtimalle JL vs Legion of Doom olacak.

Lex ve deathstoke sahnesinden bu anlam çıkıyor ama becne o Batman filmi için.
    Düşman Darkseid olmazsa Braniac olamaz mı?
  • The Batman'de Deathstroke olur umarım JL 2'de olacak diye düşünüyorum Deathstroke.
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Konu başlığında adı yazıyor aktörün, hadi bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Affleck'in bırakması ilginç geldi. En son devam edeceğine dair açıklamalar vardı. WB gerçektende bütün işi eline yüzüne bulaştırdı.

O kadar geç kaldıki sonrasında aceleyle hareket etmesinin bedelidir bunlar. Herşey birbirine girdi ve toparlanmıyor. En önemli yüzün olan Batman'nin solo filmi bile bu kadar istikrarsız bir durumdaysa diyecek birşey yok.
  • Herkesin ağzında JL 2 filmi var ama evren bitecek ula hayırsızlar, gişe berbat lanet olası WB
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Valla bence yapılacak en güzel şey; Hiç kasmayacaklar ve Batman ile Superman'nin solo filmlerine odaklanacaklar.

Man of Steel ile zaten Superman hazır. Batman için ise gidişata bakılırsa bir sil baştan yapılması gerekiyor onuda iyice karıştırdılar.
  • Çıkarılacak bir sürü ana karakterin filmi varken adamlar gotham city sirens, suicide squad 2, batgirl gibi filmler çıkarıyorlar.

Bu kafayla çok yaşamaz bu evren
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Bu evren içerisindeki herşey yanlış gitti. Bu solo film MoS'un arkasından gelmeliydi.

İzleyicinin aklında Nolan üçlemesinin Batman'i varken daha yeni Batman'i izleyiciye yedirmemişken tutup iki tane büyük isimi çarpıştırıp bodosloma konuya dalmanın alemi hiç yoktu. Millet bir baktı her açıdan farklı bir Batman önce tek başına lanse et izleyici alışsın. Birde herkes çizgiroman dünyasına hakim değil mevzuya yabancı bir ton izleyicin var.

MoS ve Wonder Women dışında ümitle beklediğim bir yapımdı ama bu karışıklar beni iyice soğutmaya ve ümidimi düşürmeye başladı. Umarım yanılan ben olurum.
  • Ben Affleck filmde yer almayacak ama Flashpoint'te oynaması bekleniyor. Matt Reeves standalone film için yaşlı olmayan bir oyuncu istiyor. (Variety)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Ben Affleck filmde yer almayacak ama Flashpoint'te oynaması bekleniyor. Matt Reeves standalone film için yaşlı olmayan bir oyuncu istiyor. (Variety)

Jon Hamm ve Jake Gyllenhaal'ın isimleri geçiyor.

Armie Hammer olacak. Tamamen kendi düşüncem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben Affleck filmde yer almayacak ama Flashpoint'te oynaması bekleniyor. Matt Reeves standalone film için yaşlı olmayan bir oyuncu istiyor. (Variety)

Jon Hamm ve Jake Gyllenhaal'ın isimleri geçiyor.

Armie Hammer olacak. Tamamen kendi düşüncem.

Green Lantern kim olacak peki? Ryan Reynolds mu

James Marsden ismi geçiyordu bir ara bence çok iyi olur.

• DCEU'den ayrı bir film mi olacak bu? Yok ayrı değilse, iki farklı batman insanların aklını karıştırmaz mı? Ayrıca çok saçma olmaz mı?
  • Flashpoint'te Affleck var solo filmde nasıl yok? Rolü bırakmıyor mu?

• Bu film Flashpoint'ten sonra çıkacak demek oluyor sanırım bu haber.

• Batfleck'den sonra gözüm Bale'den hallice Jake'e gözüm nasıl alışıcak bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jake Gyllenhall en baştaki seçim olmalıydı.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.