Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Asılsız çıkmış sanırım.

Umarım asılsızdır yoksa çok büyük bir facia olur. Orjinalini buldum;

quote:

And they were just telling me that there are serious problems with the script. And that the executives I was having dinner with were complaining about people who work on the Batman movie. And they just said they went to the studio and they said, ‘Look, the script is … Here’s 30 things that are wrong with it that we can fix.’ And [the executives] said, ‘We don’t care. We don’t really care. The amount of money we’re going to make globally, I mean 70 percent of our audience is not going to be seeing this in English. And it doesn’t really matter, these things that you’re bringing up about the flaws of the script.’ So I do think global concerns play a big part in how movies, and what movies, are being made, obviously.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Orijinali buysa ortusuyor ama cok kucuk bir ihtimal Amerikan esprileri dedigimiz dunyanin geneline hitap etmeyen seyleri kastediyor olabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, filme laf atanları pistten alalım.

Ellis tweeted. “I know no one involved with the Batman movie and I didn’t realize that my comments would make it into The Ringer piece or else I wouldn’t have cited that particular movie — I have no idea what the Batman script is like and I regret that it came off as if I was disparaging the project. Another reason to be careful during interviews.”
  • Joe Manganiello: Ben Affleck in filmlerine hayranım. Kendisi oscar kazanmış yönetmen ve yazar. Batman filminde seyirci için bir çok sürpriz olacak. Film mükemmel olma yolunda ilerliyor. Sadece süper kahraman filmi olarak mükemmel olmayacak, yapımın kendisi bir film olarak inanılmaz olacak.
    Not: Çeviri tam olarak böyle değil ama röportajda anlatılmak istenileni çevirdim uzun biraz çünkü
    https://www.reddit.com/r/Deathstroke/comments/5bs2u2/joe_manganiello_talks_the_batman/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 8 Kasım 2016; 11:57:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Joe Manganiello: Ben Affleck in filmlerine hayranım. Kendisi oscar kazanmış yönetmen ve yazar. Batman filminde seyirci için bir çok sürpriz olacak. Film mükemmel olma yolunda ilerliyor. Sadece süper kahraman filmi olarak mükemmel olmayacak, yapımın kendisi bir film olarak inanılmaz olacak.
    Not: Çeviri tam olarak böyle değil ama röportajda anlatılmak istenileni çevirdim uzun biraz çünkü
    https://www.reddit.com/r/Deathstroke/comments/5bs2u2/joe_manganiello_talks_the_batman/

/>

• hasomen kullanıcısına yanıt
    çeviren ellerin dert görmesin.. Affleck
  • Ne bekliyordunuz ki? Tabi ki mükemmel bir film yapacak Ben Affleck. Kötü film yapma olasılığı var mı ki?
  • The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoştur.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz
  • Prodüksiyonda Zack Snyder, Affleck'e yardım edecekmiş.
    Michael Wilkinson kostüm tasarımcısı olacakmış, Joker'in görünüşünü daha sade yapacaklarmış.
    Black Mask, The Penguin ve Two Face filmde yer alacakmış.
    Film düşman olarak sadece Deathstroke'un üzerinde yoğunlaşmayacakmış. Başka bir düşman daha varmış.
    Filmin çıkış tarihi 6 Nisan 2018 olarak düzenlenmiş..

Reddit'te gördüm. WB'da çalıştığını söylemiş yazan eleman. Kanıt olarak da Suicide Squad'ın prodüksiyonda çalışan ekibe yaptığı öngösterimin fotoğrafını çekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 8 Aralık 2016; 20:16:37 >
  • Icefyre kullanıcısına yanıt
    Joker'in görünüşünü daha sade yapmaları çok yerinde bir karar, ayrıca Black Mask ve Two Face'in olması çok iyi. Çorba olacağını da sanmam.
  • Icefyre kullanıcısına yanıt
    The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Prodüksiyonda Zack Snyder, Affleck'e yardım edecekmiş.
    Michael Wilkinson kostüm tasarımcısı olacakmış, Joker'in görünüşünü daha sade yapacaklarmış.
    Black Mask, The Penguin ve Two Face filmde yer alacakmış.
    Film düşman olarak sadece Deathstroke'un üzerinde yoğunlaşmayacakmış. Başka bir düşman daha varmış.
    Filmin çıkış tarihi 6 Nisan 2018 olarak düzenlenmiş..

Reddit'te gördüm. WB'da çalıştığını söylemiş yazan eleman. Kanıt olarak da Suicide Squad'ın prodüksiyonda çalışan ekibe yaptığı öngösterimin fotoğrafını çekmiş.

Jokerin dövmeleri falan gider, Daha akıllı bir joker görürüz umarım. SS'in son sahnesi sağ olsun bu filme de yük getirdi. Harley'i anlatmak zorunda kalmazlar inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben Affleck cuk oturdu Batman'e. Sabırsızlıkla bekliyorum bu filmi. Affleck'ten kötü birşey çıkmaz eminim.

• Allah'ınızı seviyorsanız şu işi becerin arkadaş.

Mis gibi karakter,Mis gibi hikayeler. Daha ne istiyorsunuz?

Çok ama çok ümitliyim bu filmden. Artık bu da olmasa yuh yani. DC kepenkleri kapatsın bıraksın bu işleri.

• Sanki 15 tane filmi var DC'nin. Milletin kendi kendine gelin güvey olmasına hastayım

Mos & BvS harika filmlerdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 12 Aralık 2016; 15:48:19 >
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    just for you my pasha
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    İnsanlar kendini filmi beğenmemeye koşullandırarak izlemiş yapcak bişey yok

I'm not alone~

• quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

I'm not alone~

istedikleri kadar şartlasınlar kendilerini sorun yok. biz sevdik mi sevdik. sonraki filmlerde de yine izleriz ve kendimiz beğenir ya da beğenmeyiz. başkalarının düşündükleri fikrimizi değiştirmeyecek sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

I'm not alone~

BvS'yi uzun zamandır bekliyordum. Fragmanlar, yapılan reklamlar beklentimi üst düzeye çıkarmıştı. Filmi izleyince büyük bir hayal kırıklığına uğradım ama bu Batman filminden çok ümitliyim. BvSdeki Batmanı izlediğimde "Tamam, Gerçek Batman bu" demiştim. Justice League filminden de çok ümitliyim. İnşallah çok güzel filmler izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobsantino -- 13 Aralık 2016; 1:01:34 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.