Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu filmden tek isteğim az da olsa Death in the Family işlensin,zaten gerisi harikulade olacaktır.Filmi izlerken mutluluktan ağlayacağıma eminim.
  • Batfleck Deathstroke tweetlemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 29 Ağustos 2016; 17:56:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Joe Manganiello'nun Deathstroke'u oynayacağı dedikoduları canlandı. Şu sıralar Londra'da olması ne tesadüf.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Bu arada:

Boyle bir şey var ama kaynak bulamadım.

Mesajı bulunsun

• Filmin ana kötüsü deathstroke olabilirmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joker'in Batman'in başına ödül koyduğu bir film olabilir o zaman.
  • Oy oy oy çok heyecanlandım şu an. Video sanırım tamamen bilgisayardan yapılma, bana öyle geldi en azından.
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Gerçek la ne bilgisayardan yapılması?
  • Öyle mi ya? Bana nedense öyle geldi.

Şimdiden çekilmiş olması garip ama, herhalde JL'de gözükecek ilk. Ondan olsa gerek ya da Batman filmi sandığımızdan daha çabuk gelecek ve bu da test çekimi gibi bir şey.

• Filmin ana düşmanı Joe Manganiello'nun oynayacağı Deathstroke oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkham Origins benzeri bir hikaye olursa harika olur, böylece villaine de doyarız
  • Ben Affleck - Bruce Wayne/Batman
    Jeremy Irons - Alfred Pennyworth
    JK Simmons - Commissioner Gordon
    Jared Leto - The Joker
    Margot Robbie - Harley Quinn
    Will Smith - Deadshot
    Joe Manganiello - Deathstroke

• Icefyre kullanıcısına yanıt
  • Spoiler'lar ilgili oyunlardan

Arkham Origins'te
    Joker orada black mask kılığında değil miydi?
    Öyle bir şey mi istiyorsunuz yoksa hani Batman'in peşine suikastçiler dadansın mı?

Ayrıca film Arkham Asylum'da dedektiflik hikayesi olmayacak mıydı? Bana kalırsa film BvS ve SS'den biraz öncede geçecek ve Joker'in Arkham'dan kaçışını (belki Jason'dan sonra oraya tıkılışını da) ele alacak ilk oyun gibi ancak
    Venom serumu ile Joker'in dönüşmesi yerine
    Joker yardım alarak aynı oyunun sonu gibi işler yapacak ama fark olarak suikastçileri takacak boss olarak. Ha bu arada Batman de hem kim kaçmasına yardım etmiş onu araştıracak hem de hepsini geri tıkmaya çalışacak. Ayrıca bu filmde eğer Arkham Asylum'da geçecekse Riddler olmalı, filmin ilk on dakikasından doğru girip bilmeceli tuzaklarıyla hastane çalışanları rehin alarak vs Batman'i bezdirmeli hem de yavaş yavaş bilmeden Harleen Quinzeel'in geçirdiği deiğişimi aktarmalı bilmeceleriyle (böylece Joker'le Harley Quinn de Batman'i tuzağa düşürür Harleen Quinzeel'i kurtacağım derken, bum).

Allah'ım yine senaryom geldi

• Her fırsatta solo filmde deathstroke olsa ne güzel olur diyordum. hayaller gerçek oluyor
  • Sonunda hayallerimiz gerçek oluyor be alem adam gibi villain görsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Ben Affleck - Bruce Wayne/Batman
    Jeremy Irons - Alfred Pennyworth
    JK Simmons - Commissioner Gordon
    Jared Leto - The Joker
    Margot Robbie - Harley Quinn
    Will Smith - Deadshot
    Joe Manganiello - Deathstroke

Heath Andrew Ledger yaşasaydı şu kadroda çok güzel Joker olurdu. Gerçi yer aldığı Batman filminin ruhu başkaydı ama bu filmde de sırıtmazdı. Kim bilir kendisini daha ne filmlerde görürdük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 30 Ağustos 2016; 1:45:55 >

• Çizgi romanlardaki deathstroke tanımak isteyenler için size linkhttp://fancanyon.com/fan-club/dc-comics/blog/96/dc-comics-karakterleri-tanitim-serisi-deathstroke
  • Obaa Deathstroke olması çok iyi olmuş ana kötünün
  • Bu filme de kötü eleştiriler gelirse yok artık diyeceğim. Bu filmle ilgili detaylar geldikçe daha da heyecanlanıyorum, DC'nin en çok beklediğim filmi. Ve eminim ki bu film çıksın millet Nolan'ın filmlerini unutacak. Ben Affleck'in yönetmen olduğu filmlerde İMDB'de 7.6 aşağısı, Rotten Tomatoes'da 90 altı filmi yok. Kadro zaten şampiyonlar ligi. 2018'de gelirse İnfinity War'a da sağlam rakip olur. Çünkü DC'nin elinde şuanda bu filmden başka İnfinity War'a rakip olacak filmi yok.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.