Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Affleck, batman solo filminin bir nevi dedektiflik hikayesi olacağını söyledi. Ayrıca filmin script ini mükemmel hale getirmeden solo yapımın çekimlerine başlayamacağını çünkü batman filminin kalitesinin standartların çok üstünde olmasını istiyormuş.
    Galiba efsane bir batman filmi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 21 Haziran 2016; 19:26:09 >
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    bu filmden beklentim beklediğim diğer tüm filmlere duyduğum beklentiden daha fazla umarım öyle olacak inanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

bir nevi dedektiflik hikayesi olacağını söyledi.

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Ben Affleck, batman solo filminin bir nevi dedektiflik hikayesi olacağını söyledi. Ayrıca filmin script ini mükemmel hale getirmeden solo yapımın çekimlerine başlayamacağını çünkü batman filminin kalitesinin standartların çok üstünde olmasını istiyormuş.
    Galiba efsane bir batman filmi geliyor

affleck veriyor umudu veriyor umudu dilerim ki, boşa çıkmaz beklentilerimiz.
  • BvSdeki Batman'in karanlık olmasının sebebi Robin'in Joker tarafından öldürülmesiydi,bazı evrenlerde Robin Lazarus Pit'te canlanıyor ve Under The Red Hood hikayesi başlıyor zaten.Bundan sonra Batman öldürmeme kuralına dikkat etmiyor o kadar.Bunu bilmeyen insanlar çok eleştirdi filmi ama Afleck mükemmel yansıttı bence o karanlık Batman'i.Bale gibi zayıf ve güçsüz bir Batman görmedik,C.Nolan üçlemesinde downgrade yemiş dandik bir Batman gördük o yüzden ben affleck'in yeni filmini heyecanla bekliyorum
  • Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Batman ın böyle sert olmasından zerre rahatsızlık duymadım çunku bulunduğu ruh halini hatta tabiri uygunsa çaresizliği güzel göstermişler gerçekten hissettirmişler

• christian baleden başka kimseye yakısmıyor batman
  • Aha geldiler yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerdeler hocam

• Keşke bu bi rüya olsa. Nolan çekse bale oynasa

• quote:

Orijinalden alıntı: eneox

christian baleden başka kimseye yakısmıyor batman

Warner Bros. Türkiye genel müdürlüğü başkanını dinlediniz.
  • Asabi, sert , acımasız batman daha etkili olur kanımca...
  • muaz1984 kullanıcısına yanıt
    Dawn of Justice daki Batman i izlemeye doyanımız var mı şahsen ben doyamıyorum efsanevi

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Dawn of Justice daki Batman i izlemeye doyanımız var mı şahsen ben doyamıyorum efsanevi

Her ne kadar filmden keyif alamasam da her zaman söyledim hatta buraya yorumda da bulundum Ben Affleck ile Batman karakteri çok iyi uyum sağlamış. Ben bu solo filmi sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 1 Temmuz 2016; 18:16:14 >
  • Ben Affleck Batman olarak hiç beğenmiyorun, yapmacık geliyor bana, nerde Christian Bale daha iyi oynuyordu Batmanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Ben Affleck Batman olarak hiç beğenmiyorun, yapmacık geliyor bana, nerde Christian Bale daha iyi oynuyordu Batmanı.

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Ben Affleck Batman olarak hiç beğenmiyorun, yapmacık geliyor bana, nerde Christian Bale daha iyi oynuyordu Batmanı.

/>

• Bale yi severim uçlemeyi defalarca izledim izlemeye devam edeceğim ancak Bale bile istediği gibi oynayamadığını ifade etmiş biz burda daha neyi tartışıyoruz Affleck çoğu insanın kafasında en basta soru işaretlerine yol açsa da endişe verse de kalplere film ile beraber rolune ne kadar calıstığını nasıl muazzam bir Batman ve Bruce Wayne olduğunu gösterdi bize ben izlerken kah çizgi romanlara kah animasyonlara gittim geldim asabiyeti ciddiyeti sertliği dovus yetenekleri tekrar diyorum üçlemeyi izlemeye keyifle devam edeceğim ancak sabırsızlıkla Affleck i daha fazla Batman ve Bruce rolunde görek istiyorum ne kadar gorursek bu bizim için o kadar kardır emin olun çok şanslıyız bence

• Bale: Maske iyi kıyafet kötü.

Affleck: Maske kötü kıyafet iyi.
  • The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Şunun bu kadar robotik olmayan halini yapsalar ne olur yani
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.